Skocz do zawartości

Polsat Box – opcje dodatkowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam niniejszy wątek wzorem podobnego, funkcjonującego od dawna w dziale forum dotyczącym Platformy CANAL+. 😉

 

Otóż, po niedawnych podwyżkach abonamentu za pakiety "główne", platforma Polsat Box tym razem zaserwowała nam również podwyżkę abonamentu za niektóre opcje dodatkowe.

Zdrożały opcje "Eleven Sports", a także "HBO + HBO Max". Podwyżka jest wręcz drakońska, bo aż o 50%! 😡

 

Na przykładzie pakietu "L" aktualne ceny abonamentu za opcje dodatkowe kształtują się następująco:

 

PB.png

 

To jest oferta dostępna na stronie internetowej platformy Polsat Box. Przypuszczam, że salonach sprzedaży (tzw. APS), a także w DUK podczas przedłużania umowy, ceny abonamentu za powyższe opcje dodatkowe są teraz podobne... 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports:

Dla pakietu S, M -  na start 3 miesiące bez opłat
Dla pakietu M Sport i L - na start 6 miesięcy bez opłat

 

HBO i HBO Max:

Dla pakietu S, M -  na start 3 miesiące bez opłat
Dla pakietu M Sport i L - na start 6 miesięcy bez opłat

 

CANAL+ SPORT3 i 4:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Polsat Sport Premium:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Filmy i Seriale:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Cinemax:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

FilmBox:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Dla dorosłych:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Dzieci:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Pakiet VOD:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Sport Max + pakiet CANAL+ SPORT3 i 4 promocyjnie za 0 zł:

Na start 3 miesiące bez opłat

 

Takie małe ulepszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Familijnym HD

Umowa na czas nieokreślony  Zobowiązania na czas nieokreślony

Nazwa usługi  Cena/mies.

HBO + HBO Max  25,00 zł

Polsat Sport Premium 25,00 zł

FilmBox      15,00 zł

Eleven Sports   15,00 zł

Disney+  28,99 zł

Katalog ONLINE 0,00 zł

Pakiet VOD 15,00 zł

Rozrywka   25,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W lutym 2024? Jeżeli tak,to pozostaje Tobie tylko opcja włączenia tego pakietu na czas nieokreslony-zrob to zaraz na początku swojego okresu rozliczeniowego to za ten miesiąc nie zapłacisz tylko za kolejny. Wyjdzie coś koło 5 zł drożej niż przy umowie określonej czasem.

Edytowane przez Kane0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czyli tu nie jest jak w canal Plus że od początku miesiąca tylko od mojego okresu rozliczeniowego. Tak usługi nabyłem w tym roku. Czyli jak dobrze rozumiem muszę teraz czekać do końca i nie mogę dobrać tych pakietów do końca mojej umowy ze strony polsatu. Szybko zleci, zaczekam.

Edytowane przez kriss444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kriss444 napisał(a):

Dzięki za odpowiedź. Czyli tu nie jest jak w canal Plus że od początku miesiąca tylko od mojego okresu rozliczeniowego. Tak usługi nabyłem w tym roku. Czyli jak dobrze rozumiem muszę teraz czekać do końca i nie mogę dobrać tych pakietów do końca mojej umowy ze strony polsatu. Szybko zleci, zaczekam.

Zawsze możesz aneksować umowę, ale to raczej nie będzie korzystne finansowo. Natomiast jeśli chodzi o Cinemax, to zdecydowaną większość (jeśli nie wszystkie) emitowane tam filmy znajdziesz w serwisie HBO Max lub Polsat Box GO. Moim zdaniem nie ma sensu dopłacać do opcji Cinemax mając HBO Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem już dwa razy :)

Umowa podpisana w październiku 2023, w styczniu 2024 zwiększenie pakietu z M do L + dobranie Disney'a. 
Teraz w marcu 2024 dobranie HBO z HBO Max. 

 

Przy czym zaznaczam, że w obu przypadkach szedłem "w górę" i mam umowę pracowniczą. Koszty i zasady są na pewno dużo korzystniejsze niż standardowe. 

Mogłem ogarnąć wszystko w punkcie Plusa/Polsatu. Za każdym razem wyglądało to u mnie tak, jakbym przedłużał umowę o kolejne 24 miesiące. 

 

Czyli w styczniu 1 miesiąc gratis+24 miesiące licząc od lutego.

Teraz w marcu 1 miesiąc gratis+24 miesiące licząc od kwietnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, opolsky napisał(a):

Ja to zrobiłem już dwa razy :)

Umowa podpisana w październiku 2023, w styczniu 2024 zwiększenie pakietu z M do L + dobranie Disney'a. 
Teraz w marcu 2024 dobranie HBO z HBO Max. 

 

Przy czym zaznaczam, że w obu przypadkach szedłem "w górę" i mam umowę pracowniczą. Koszty i zasady są na pewno dużo korzystniejsze niż standardowe. 

Mogłem ogarnąć wszystko w punkcie Plusa/Polsatu. Za każdym razem wyglądało to u mnie tak, jakbym przedłużał umowę o kolejne 24 miesiące. 

 

Czyli w styczniu 1 miesiąc gratis+24 miesiące licząc od lutego.

Teraz w marcu 1 miesiąc gratis+24 miesiące licząc od kwietnia. 

Mam pytanie czy przy takim aneksie przechodzą wtedy darmowe miesiące z pakietu głównego? Bo ja mam jeszcze 10 miesięcy za free na pakiet s i jeżeli by mi to przepadło wtedy wezmę w canal+. Jeżeli chodzi o sam pakiet cinemax to w ogóle jest mi niepotrzebny. Ale przy moim full pakiecie c+, eleven, viaplay, PSP, Polsat Sport głupio jest mi odmówić żonie 10 czy 15zł cinemax bo ona tam ogląda dramaty psychologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, z tego co wywnioskowałem - i co pisze @maniek357 - w grę wchodzi właśnie wyższy abo przy aneksowaniu. 

 

Ja generalnie myślałem też o podmiance dekodera z PB 4K Lite na PB 4K. Ale żeby to zrobić, musiałbym coś dobrać. Ostatecznie dobrałem ostatnio HBO, ale wymiany nie zrobiłem, bo już w innym temacie pisałem, że nagrywanie na dysk nie działa z IPTV - więc to nie dla mnie. 

No i powtórzę - u mnie trochę inny rodzaj umowy niż w standardowej ofercie. Za 55 zł mam L, Disney i HBO.

Najprościej w kwestii tego darmowego S można to sprawdzić idąc do salonu Polsatu / Plusa i dopytać szczegółowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kriss444 napisał(a):

Mam pytanie czy przy takim aneksie przechodzą wtedy darmowe miesiące z pakietu głównego? Bo ja mam jeszcze 10 miesięcy za free na pakiet s i jeżeli by mi to przepadło wtedy wezmę w canal+.

Na pewno o 10 miesiącach za free możesz w takiej sytuacji zapomnieć. Dostaniesz ofertę jak dla nowych na kolejne 24 miesiące. Nie wiem, czy w ogóle jakiekolwiek darmowe miesiące zaproponują - tu musiałby się ktoś bardziej obeznany wypowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...