Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wyłączność hbo kończy sie do końca tego roku to wydaje mi sę ze nie przedłużą dalej na wyłączność tej umowy-bo canal płaci ileś tam kasy,a jężeli hbo weszło by do polsatu i "n" to wtedy mają więcej kasy,chyba ze cyfra przebije tą cene,ale wtedy pewnie i abonament tez podniosą za te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ogromnie sportklub ale podejrzewam że to będzie disney channel {niestety ,na co komu ten kanał)

Oj, byś się zdziwił. Tutaj jest dużo osób które by chciały ten kanał (Disney Channel), m.in ja do nich należę.

Prawda jest taka że w polsce produkcji disney'a brakuje (na tvp leci pare produkcji disney'a cyklicznie powtarzanych), a ten kanał może wypełnić tą luke.

 

Ja bym dodał do tej listy potencjalnych testowanych tam kanałów FilmBox oraz Kino NonStop ale osobiście sądze że to jednak Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czesci mozna sie domyslac jakie kanaly moga wejsc.

5. TVP3

 

2 wolne miejsca po Cinemax2 - HBO i HBO2

1 wolne miejsce po CN - Disney Channel.

 

Poco by CP robil takie luki? Tak samo bylo rok temu po dolączeniu PSExtra, EX, i ESPN. CP sie rozwija w dobrym kierunku. Wiadomo po dolaczeniu HBO i HBO2 ceny pojda w gore ale nie wiecej jak 20 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax-y nie odejdą, pisano dużo tylko o tym, że nie będą dostępne w Pakiecie Relax Mix, ale jak narazie nic o tym nikt oficjalnie nie pisał, więc myslę, że jak narazie do końca roku nie opuszczą one Pakietu Relax Mix. Moim zdaniem CP powinien oficjalnie pierwszo poinformować abonentów o ewentualnych zmianach, chociażby wysyłając pisma do abonentów, głównie tych którzy mają wykupiony pakiet Relax Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 sierpnia chyba jeszcze tvp sport nie ma a co do hbo nie wydaje mi się aby było to mozliwe {niestety} chociaż jak odejda cinemaxy {dużo osób pisało o tym na forum} to platforma polsatu nie będzie miała żadnego kanału filmowego

 

ps: ja chcę sportklub :D

 

A dlaczego Cinemaxy miałyby odejść? Ja osobiście pierwsze słysze o tym :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wolnych miejsc miedzy kanałami jest dużo więc ciężko się domyślić jaki to może być kanał o ile to prawda. Ja osobiście obstawiam też TVP3 lub Disney Channel, albo Sportklub, a może jeszcze planują dać spowrotem Discovery Travel & Living (dawniej Discovery Travel & Adventure), chociaż wątpie i bym już wolał z dokumentalnych National Geographic, ale jak narazie to wątpie, żeby on doszedł do ofert CP, w każdym razie nie w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...