Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a cp nie ma kanalow na wylacznosc a n tez ma , a cp i c+ zalatwilo ze nie bedzie disneja na n .Mam cyfre od samego poczatku ale nigdy nie przepadalem za hbo / sporadycznie go wlaczalem na miesiac dwa dla np kompani braci / Jest cos takiego jak tajemnica handlowa , moze to jest to ,mi sie zdaje ze ludzie ida na ilosc w kanalach a nie chodzi o jakosc. Platformy powinny sie roznic , a kazdy bedzie mial to co interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzwoniłem 20 grudnia do HBO ale nie na infolinie tylko pod numer który znalazłem w wykazie stacji Teleswiata i tam Pani odpowiedzialna za dystrybucje kanału HBO powiedziała mi zebym zadzwonił ok 7 stycznia wtedy bedzie mogła mi cos wiecej powiedziec, ale sa o wielw wieksze szanse na pojawienie sie kanału HBO w I kwartale 2007 roku w platformie N niz w CP. A jak bedzie zobaczymy juz wkrótce Nowy Rok za pasem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to ludzie brali CP żeby oglądać telewizję jak najtaniej ,bo taniej już się nie da . I ci z HBO mają rację że nikt z CP by tego nie brał .Kto chciał mieć HBO to dawno wybrał C+.

 

Tyle, że tam trzeba zapłacić conajmiej 77zł, a w CP zapewne byłoby taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli chodzi o HBO, ja osobiście nie dzwoniłem, ale na innych forach też są informację, że niby HBO i HBO2 ma się pojawić na CP od 10 stycznia, jak to ja mówię i inni forumowicze, pożyjemy zobaczymy, jedno wiadomo, nie ma co odrazu się napalać. Jeśli chodzi o fuzję, to wątpię, w końcu tak samo C+ jak i CP dobrze sobie radzą, a dzięki nowej platformie jeszcze lepiej, a tak wogle, żeby miała być fuzja, to ciekawe, kto by kogo przejął,a nazwa nowej platformy, to moze bedzie "Polsat+". Słuchajcie, jak narazie nie mamy co się martwić jakąś fuzją, bo jak narazie nie ma takiej potrzeby, a dla nas abonentów, taka fuzja nic by dobrego nie przyniosła i taka jest prawda.

 

Zgadzam się z tobą w 100%. Fuzja to obecnie jedyny powód, dla którego mógłbym zrezygnować z CP, chodzi tu głównie o ceny pakietów, które zapewne dyktowała by Cyfra+.

Pozdrawiam. :lol:

Z tymi cenami to jakiś mit na forum Cyfry przedstawiłem odnaleziony cennik Wizji TV z 07.07.2000r. gzie można sobie tamte ceny porównać do obecnych panujących w "nowej"Cyfrze + uwzględniając przy tym sporo nowych kanałów które doszy do tego czasu.A więc nie straszcie tymi cenami a oferta na pewno będzie dużo ciekawsza będzie sporo miejsca na transporterach/po odjęciu zdublowanych kanałach a z mającą ponad 2mil.abonentów będzie się liczył każdy nadawca.Ja tam widzę więcej plusów niż minusów i będzie jeszcze bacik w postacji konkurencyjnej "n"-ki.Pozdrowienia[/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej dodając, że w tej chwili to jak dobrze liczę to jest to 12 kanałów z CP których nie ma w C+. I dodając do tego kanały HD i Pakiet Relaxx to cena maksymalna to 200-210 zł za wszytko. Gdzie w tym momencie to 174 zł(+ paczka HD 15zł). A co do HBO i infolinii to skąd niby oni mogą wiedzieć co robi dział odpowiedzialny za negocjacje z nowymi kanałami? Oni są od pomagania abonenta w prostych problemach. Nikt nie informuje ich o tym co dzieje sie w innych komórkach firmy dopóki nie jest to informacja oficjalna bo nie ma po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dystrybutorzy są tak "dobrze" poinformowani i brak jest u nich informacji o zmianie cen minipakietów to wcale się nie dziwie też nie ma tam informacji o HBO. Fakt pracują tam barany ale dlaczego mieliby mówić, że HBO będzie od 10 stycznia? Na odczepnego?

 

Nie widzialem jeszcze barana mowiacego ludzkim głosem. Zastanow sie czasami zanim cos napiszesz ...

 

Tak Artur oczywiście, że chodziło mi o tych baranów z BOK-u a ni4e o dystrybutorów.

Pozdro

 

Ciekawe jakie zdanie maja o Tobie ludzie w BOK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są baranami. I to nie patrząc na CP C+ N czy inne infolinie. Bo spora część pracowników infolinii wmawia bzdury klienta po to aby mieć spokój i się ich pozbyć. Nie mówię tu o wszystkich ale o części bo sam kiedyś się dowiedziałem, że NASN jest w C+.

 

Edycja Mr. Orbita: Bez przesady :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale ja nie mówię o wszystkich pracownikach infolinii tylko o takich którzy wprowadzają celowo abonenta w błąd podając mu nieprawdziwe informacje bo tak im się podoba. Zresztą nie chodzi tu tylko o pracowników infolinii ale także o sprzedawców bo tacy tez są w szczególności w sprzedaży door to door

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zajmować się oceną moich wypowiedzi lepiej zajmijcie się oceną tego co na tym forum jest najważniejsze tj. Nowości CP.

Mam prawo do własnych przemyśleń i wypowiedzi gdyż to jest forum. Jestem osobą, która nazywa rzeczy po imieniu. A ich za styl pracy jaki prezentują inaczej nazwać nie mogę. A co do obywatela Kaczego to Ciebie szczególnie proszę o nie komentowanie tego co napisałem bo ja nie komentuje Twoich wypowiedzi tylko teraz robie wyjątek a co do baranów mówiących ludzkim głosem to proszę zapoznaj się ze znaczeniem słowa - przenośnia.

Nie sprawie Ci tej przyjemności i nic więcej nie napisze na Twoje wypowiedzi.

Aha i wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zajmować się oceną moich wypowiedzi lepiej zajmijcie się oceną tego co na tym forum jest najważniejsze tj. Nowości CP.

Mam prawo do własnych przemyśleń i wypowiedzi gdyż to jest forum. Jestem osobą, która nazywa rzeczy po imieniu. A ich za styl pracy jaki prezentują inaczej nazwać nie mogę. A co do obywatela Kaczego to Ciebie szczególnie proszę o nie komentowanie tego co napisałem bo ja nie komentuje Twoich wypowiedzi tylko teraz robie wyjątek a co do baranów mówiących ludzkim głosem to proszę zapoznaj się ze znaczeniem słowa - przenośnia.

Nie sprawie Ci tej przyjemności i nic więcej nie napisze na Twoje wypowiedzi.

Aha i wracamy do tematu.

 

A czym sobie zasluzylem na Twoje szczegolne prosby o niekomentowanie Twoich postów? A co do nazywania rzeczy po imieniu to czasami trzeba uwazac co sie pisze zeby nie zaszkodzic innym. EOT

 

Polsat Sport i Polsat Sport Extra tez sa na wylacznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, może nie jest na miejscu nazywanie baranami pracowników, z tego względu, że szanuję ten gatunek zwierząt, może z tego względu, że jestem z pod znaku barana :wink: . Tak woglę, to muszę przyznać rację Manio, ponieważ, jeśli jest to nie prawdziwa informacja, jeśli chodzi o HBO na CP od 10 stycznia, to można spekulować, bo w końcu to nie jedna osoba usłyszała tą informację na infolinii, ale kilka i od różnych konsultantów, bo jak dobrze czytałem, to była informacja od Pani i Pana z infolinii, ale jeśli to jest jak niektórzy spekulują świadome wprowadzanie w błąd abonentów na odczepnego, to moim zdaniem jest taki sposób, pod warunkiem, że się zna imię i nazwisko konsultanta, który o tym informuje, więc można złożyć skargę na taką osobę, bądź ogólnie na infolinię o świadome wprowadzanie abonenta w błąd, ale o tym się przekonamy 10.I, bądź na dniach, jeśli jest to prawda. Chociaż można też patrzeć z innej strony na informację o HBO w CP, a mianowicie faktycznie może być 10 stycznia, ale nie jest powiedziane, którego roku :wink: , to jest malutki żarcik. Jeśli chodzi o komentowanie, to każdy ma prawo się wypowiadać jak chce i komentować jak chce, w końcu to jest forum, tyko, że w granicach przyzwoitości, a barana można zastąpić niekompetencją niektórych pracowników i to myślę, że jest bardziej na miejscu, ale od tego co jest na miejscu na tym forum, bądź nie są Moderatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do tematu.

Nie miałem zamiaru nikogo obrazić.

A Ciebie traktuje tak jak wszystkich pozostałych użytkowników tego forum - przyjaźnie, poprostu nie lubie jak mnie ktoś poucza. Mam prawo być oburzony postawą niektółrych pracowników BOK CP.

Pozdrawiam i kończe tą burzliwą wymiane zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...