Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Byłem w sklepie i zakupiłem śrubkę. Wystarczy zakupić M4 o długości 10mm. Może niektórym też się to przyda.

 

Mam jeszcze pytanie dotyczące ustawień obrazu. Jak najlepiej ustawić sobie opcję obrazu, aby najlepiej się oglądało cyfrę?

Napiszcie jak waszym zdaniem powinno się wybrać opcje ustawienia obrazu w tym LG, aby cieszyć się maksymalnie z tego TV/Monitora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do cyfry w ostatni dzień zeszłego roku ;) i niestety nic nie wynikło z rozmowy z konsultantem.

jego wersja (dla mnie) była taka, że oni nie mają wpływu na działanie firmy kurierskiej i że firma rozsyła niezależnie z podziałem na regiony.

Wynikałoby z tego, że to, że ktoś z grudnia już dostał np z krakowa to nie znaczy, że gdańsk powinien mieć w tym samym dniu.. tygodniu..? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie kilku rozmów z konsultantami mogę się domyślać, że to jest większy bałagan :)

jako pierwszy wyznacznik bym postawił moment dotarcia dokumentów do centrali (telefoniczni przedłużacze dostają szybciej, bo z miejsca są dodawani)

po drugie firma kurierska rozdziela delikwentów na regiony i najbliżej nich zlikalizowane magazyny

w tym momencie dochodzi niewiadoma w postaci liczby kurierów uwijających się z tym bałaganem w danym regionie

i na koniec mogą wyjść całkiem niezłe rozjazdy ;)

 

oczywiście to wszystko to może być ściema i bieżąca fantazja konsultantów, bo

1) z dokumentami w centrali dowiedziałem się apropo możliwości rezygnacji z umowy i podpisania na innych warunkach, a dane też mają w systemie informatycznym, right? :)

2) czy importer/dystrybutor posiada kilka magazynów z których towar jest pobierany do wysyłki na "regiony"? dajcie mi tu kuriera to może poznamy prawdę :P

 

no to was pocieszyłem na noc :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam pytanie poboczne , ale zwiazane z LG. W Tym duzym dobrym TV LG o ktorym pisalem kilka postow dalej drugi raz w ciagu 2 miesiecy poszedl inwenter. Czyli ma cos z zasilaniem. Czy jest mozliwe, zeby w sprawnym telewizorze spalila sie dwa razy ta sama czesc?? Cos mnie robia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie totalna kaszana.jakaś kolejność powinna być zachowana!!

jakaś kolejność jest zachowana - po pierwsze zależy to od miasta - w dużym dostaniesz szybciej niż w małym.Po drugie, zauważyłam, że tv szybciej dostali Ci, którzy od razu zapłacili za pierwszy miesiąc korzystania z usług. W sumie to logiczne w myśl zasady "płacisz-możesz wymagać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj sie z wami nie zgodze co do wielkosci miasta a dostarczenie tv lg od c+ ze niby im wieksze to szybciej ja mieszkam w pod wroclawsiej wsi (25-30 km) i czekalem na ten tv jakies nie cale 3 tygodnie :smile: (w polowie grudnia dostalem ) :D:D przed wielkanoca dostaniecie bez obaw :lol2::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie totalna kaszana.jakaś kolejność powinna być zachowana!!

jakaś kolejność jest zachowana - po pierwsze zależy to od miasta - w dużym dostaniesz szybciej niż w małym.Po drugie, zauważyłam, że tv szybciej dostali Ci, którzy od razu zapłacili za pierwszy miesiąc korzystania z usług. W sumie to logiczne w myśl zasady "płacisz-możesz wymagać".

A co ztymi, ktorzy pzredluzali?? Przeciez sa pewni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...