Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kasa , kasą,a wracając do tematu, to ja jestem przekonany,że wkońcu się tvp dogada z CP,bo przecież tvp będzie zależało na tym ,żeby mieć jak najwięcej widzów, takie jest moje zdanie... :roll::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to pisze, że latem TVP Sport w C+ :?::?::?::?: przecież nie tak dawno pojawiła sie informacja, że TVP podczas XXX konferencji PIKE rozmawia o poszerzeniu dystrybucji kanałów tematycznych z satelitarnymi platformami cyfrowymi.

 

- Cały czas prowadzimy z telewizją publiczną rozmowy dotyczące włączenia do naszej oferty jej kanałów. Jak tylko dojdziemy do porozumienia w kwestii warunków współpracy, nasi widzowie na pewno zyskają dostęp do tych stacji - mówi Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu. źr. press
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TVP Historia weszłaby do Cyfry+ to raczej nic nie stoi na przeszkodzie aby pojawił się także na CP. Przecież emisja na pewno nie zostanie zakodowana, w sumie na chwilę obecną nawet nie ma czego kodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest info od konsultanta z CTA Cyfry+. No, jeśli TVP Historia weszłaby do Cyfry to przekaz tego kanału by nie zakodowali i by było tak jak obecnie z TVP Kultura - przekaz jest z tp. Cyfry dla obu platform, a CP twierdzi, że cały czas trwają negocjacje... a więc może te klocki składają się w pół logiczną całość... Cyfra wprowadza latem na swój transponder TVP Historia powiedzmy a polsat korzysta tak jak to jest teraz z TVP Kultura. A co innego z TVP Sport. Może Cyfra sobie zakoduje ten przekaz. Nie wiem, zobaczymy i poczekamy za oficjalnym info w sieci. Pozdrawiam! :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś z tego porozumienia będzie, dzisiaj w Wiadomościach TVP1 o 20.00 w Sporcie nawet pokazywali skróty hokeja z Polsat Sport

 

A na "TVP 2" nawet ostatnio lecial film wyprodukowany dla telewizji "Polsat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram poprzednika. "13 posterunek" został nakręcony przy współpracy Canal+ z Polsat-em i jak się nie mylę w czasie kiedy Polsat, Polsat2 i TV4 były jeszcze na C+. Oczywiście miejmy nadzieję, że w końcu CP dogada się z TVP i to także dzięki współpracy TVP z Polsat-em, ale jak to wyjdzie to zobaczymy, niestety na razie cały czas nie mogą chyba się dogadać, bo już rozmawiają od kilku lat, a kanałach tematycznych od kilku miesięcy i cały czas nie mogą się dogadać, szkoda.

Jeśli chodzi o reklamę n-ki to wiadomo, że chodzi o pieniądze, chociaż to bardzo dziwne, zaskoczyło mnie to. Możliwe, że współpraca jakaś się szerzy, albo Polsat robi sobie jeszcze większe podłoże współpracy z ITI, co za tym idzie z TVN-em i dzięki temu będzie możliwość w przyszłości przedłużenie umowy na kanały TVN-u w CP oraz wprowadzenie nowych kanałów z pod marki TVN. Miejmy nadzieję, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio ten temat był poruszany 15 maja - i co dalej? TVP Historia, TVP3 Warszawa,TVP Spotrt - a przecież dojdš inne! Dobrze by było widzieć ich na CP,a oni gadajš, gadajš... :cry: (czy wogule jakie rozmowy w chwili obecnej sš prowadzone) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Condor -póki co to u nas jedyne rozmowy jakie trwają to tylko w cyrku ( psia kość miałem na myśli Sejm, ale w sumie to jeden h... ) i te rozmowy tak zagłuszają wszystko że coś takiego jak kanały publicznej TV na platformach cyfrowych jest mało istotnym pikusiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TVP myśli, że robi łaskę, że jest wogle dostępna na Platformach, ale w rzeczywistości powinni być dostępny w każdy możliwy sposób i to ze wszystkimi swoimi kanałami dla Polaków, ale oczywiście TVP jęczy, że my musimy płacić dla nich abonament, a mają głęboko w nosie, że nie wszyscy nawet w Polsce nie mają dostępu nawet naziemnie do ich kanałów, a niektórzy jak mają dostęp, to w takiej jakości, że nawet nie można oglądać. Dużo ludzi nie ma dostępu do kablówek, więc jedyne rozwiązanie to wykupienie abonamentu którejś z Platform, ale jak już napisałem, TVP ma to gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...