Skocz do zawartości

TVP - Polsat - czy się dogadają ?


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuja tylko TVP HISTORIA i TVP HD wiec skoro niedawno właczono TVP INFO i TVP SPORT to pewnie i te brakujace tez dadza do CP :jupi:

 

W najbliższym czasie pewnie nie, ale kiedyś na pewno :wink:

 

Ja zaczynam poważnie wątpić w te polepszenie obrazu TVP. Moim zdaniem wcale nie jest pewne czy tak się stanie. W końcu umowa chyba tylko reguluje prawa CP do kanałów TVP (czy tak?- mogę się mylić). Nigdzie nie widziałem pewnej informacji o tym że CP prowadzi takie działania.

 

 

Cierpliwości. Już tyle czasu wytrzymałeś z takim odbiorem TVP1 i TVP2 w CP, to jeszcze kilka tygodni nie zrobi Ci różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tomo21, skoro faktycznie sygnał TVP1 i TVP2 jest już brany z Astry 19.2'E, a jakość pozostawia wiele do życzenia, to już wina zapchanego transpordera CP - 12.188V i niestety nic się z tym nie da zrobić. No chyba, że CP go trochę rozluźni przenosząc kilka kanałów na swój nowy transporder, w co akurat nie wierzę, że zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę może nie na temat ale przez to że Canal + zrobił 3 godzinne okienko na mecz miałem możliwość porównania 4 kanałów na którym leciał mecz

1, TVP 2 z tp CP jakość :cry::/

2, TVP 2 z tp Cyfra + ( mam w TNK) jakość :)

3, Canal + Sport (Multipakiet C+) jakość :D

4, Canal + Sport HD (na to okienko szczególnie czekałem)jakość :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info i TVP Sport są dostępne w Cyfrowym Polsacie już prawie od miesiąca. Oprócz informacji w sprawie dołączenia tych kanałów, w każdym portalu o tematyce podobnej do satkurier.pl pojawiła się również wiadomość, ze negocjacje będą trwały nadal, lecz już tylko w sprawie kanałów TVP Historia i TVP HD :read: . Te kanały miały pojawić się kilka dni po wprowadzeniu TVP Info i TVP Sport, a minęło kilkadziesiąt dni i sprawa prawie całkowicie ucichła. Czy to już koniec marzeń o TVP Historia i TVP HD :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, moment! Nikt, że powiedział, że te kanały pojawią się w ciągu kilku dni - nie przekręcaj faktów. Owszem, powiedzieli, że rozmowy na temat kolejnych kanałów będą nadal prowadzone, ale nie mówili o tym, że włączą je do oferty w ciągu dwóch dni, tygodnia czy miesiąca.

 

OT: Marzyć zawsze można, a nawet trzeba, bo marzenia się spełniają... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już jest...*

A tak w ogóle, to wątpię aby TVP Historia dołączyła do oferty Cyfrowego Polsatu, bo musieli by na swoim transponderze nadawać ten kanał. Co prawda n-ka nadaje ten kanał na własnym transponderze, ale transporder jest w DVB-S2, którego nie odbierają dekodery SD Cyfrowego Polsatu.

 

 

*Oczywiście jeżeli masz zeza na Astrę :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ peterus2009, to są moje przypuszczenia. Sądze tak, gdyż TVP jakoś nie śpieszy się, aby porozumieć się z pozostałaymi platformamymi, by dodać TVP HD i TVP Histrorię do ich ofert programowych. Należy zwrócić uwagę, że N-ka też trochę czekała na w/w kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że TVP Historia i TVP HD nie prędko zawitają do CP.

 

 

I bardzo dobrze , że tak się dzieje . Uwierz mi na słowo , te dwa kanały to są naprawdę zapchajdziury .

TVP Historia --- prawie same powtórki , TVP HD --- jeszcze gorzej .

Mam TVP Historia i szlak mnie trafia bo kiedy bym tam nie zajrzał , oglądam powtórkę . Szkoda na te kanały miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...