Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet bym chciał żeby wróciła viva niemiecka jeszcze z przed 2 lat ze względu na oprawę graficzną i logo i program viva live . Teraz to całkowita porażka powywalali fajne programy na rzecz jakiś bajek i seriali :( Ta oprawa graficzna jest brzydka a te logo lustrzane i belki na środku wolałem tamtą oparwę graficzną . A viva germany do 31.12.2010 miała swój slogan: viva nur mit dir a teraz jakieś all eyes on ściągniete z mtv germany lepsze było już viva la i jakiś artysta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06:00 VIVA Wecker

 

15 lat temu VIVA Wecker prezentowała jakość zresztą jak cała Viva DE. Teraz to nic innego jak pozostałe bloki muzyczne. Pamiętam jak włączałem VIVA Wecker tuż przed szkołą wcześnie rano :D To był szał aż mi się nie chciało wychodzić z domu...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3RzQNx7l ... ure=relmfu

 

Ten zegar... :curious: Pamiętam... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06:00 VIVA Wecker

 

15 lat temu VIVA Wecker prezentowała jakość zresztą jak cała Viva DE. Teraz to nic innego jak pozostałe bloki muzyczne. Pamiętam jak włączałem VIVA Wecker tuż przed szkołą wcześnie rano :D To był szał aż mi się nie chciało wychodzić z domu...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3RzQNx7l ... ure=relmfu

 

Ten zegar... :curious: Pamiętam... :cry:

Tego zegara nie pamiętam, ale za to dobrze pamiętam zegar "VIVA Wecker" z 1998. Wskazówki na żółtej planszy bez cyfr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to też chyba program VIVA Wecker z 2005 roku jaka muza jeszcze na vive geramny :mrgreen: dziś nie ma mowy żeby coś takiego zobaczyc (widac jak jeszcze albo aż 7 lat temu wyglądała viva germany)ja tego teledysku nie widziałem ani razu na viva pl chyba go nie puszczała .

Ps: Mam prośbe jezeli ktoś posiada linki do teledysków z vivy geramny z ostatnich lat (poprzednia oprawa) albo Linki do Filmików prezentujących oprawę graficzną vivy de poprzednią to umieszczajcie :) z góry dziex

Sentence napisałeś że w swoim archiwum masz ramówki jeszcze z 2008 a mógłbyś podac jakiś dzień powszedni i weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to też chyba program VIVA Wecker z 2005 roku

To był ostatni zegar "wskazówkowy". Po nim wprowadzono elektroniczny.

Sentence napisałeś że w swoim archiwum masz ramówki jeszcze z 2008 a mógłbyś podac jakiś dzień powszedni i weekend ?

W archiwum posiadam program tv VIVA DE od 08 02 2008-17 04 2008. Wybrałem losowo...

 

08 02 2008 - Freitag

06:00 VIVA Wecker

09:00 Planet VIVA

10:00 Get The Clip

11:00 Loveline

12:00 VIVA Liederladen TOP 20

13:00 VIVA TOP 20

14:00 Abschlussklasse 2006

14:30 Freunde - Das Leben Geht Weiter

15:00 VIVA Live!

Mit Gregor Meyle & Lisa Bund

16:00 The Simple Life 3

16:30 Feat.

Gülcan

17:00 Outback Jack

18:00 VIVA TOP 100

20:00 Abschlussklasse 2006

20:30 Freunde - Das Leben Geht Weiter

21:00 Are U Hot?

21:45 Date Oder Fake?

22:15 Neu

23:15 Get The Clip

00:00 Money Express

03:00 Loveline

04:00 Nachteexpress

 

23 02 2008 - Samstag

06:00 VIVA Wecker

09:00 Loveline

10:00 Get The Clip

11:00 VIVA Live!

Best of...

12:00 VIVA TOP 100

14:00 Neu

15:00 Klaas' Wochenshow

16:00 Feat.

Gülcan

16:30 Virgin Diaries

17:00 Style Star

Carmen Electra

17:30 Film Ab Spezial

Die Wilden Kerle 5

18:00 The Fabulous life of...

The Most Lnsane Real Estate On The Planet

19:00 VIVA Live!

Best of...

20:00 VIVA Spezial

Sarah Connors Lieblinge

22:00 VIVA Spezial

Mark Medlock 'Isch Liebe Euch'

00:00 Club Rotation - Dance Charts

01:00 Money Express

04:00 Loveline

05:00 Nachteexpress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence Dziex (o jakbym chciał żeby wróciła tamta ramówka nie było w niej jeszcze bajek)a co to za program money express (gra sms?) ooo i już wtedy pewnie była 2 edycja u nich (hot or Not)

Jeśli chodzi o zegar to elektroniczny był to chyba ten http://imageshack.us/photo/my-images/52 ... nyjm9.jpg/ taki też używała viva węgry a później był już ten w logu zmieniającym kolor taki miała też nasza a bez komentarza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie logo vivy w obrazku powyżej o wiele lepiej wygladało niż obecne, (nie kolorowe) szare to było coś przypominało dawną vive pamiętam że jakoś w czerwcu 2011 podczas emisji retro charts chyba w niedziele po 12 na 3 min przez pomyłkę włączył im się stary logotyp który był widoczny na trójkąciku :mrgreen: szkoda że viva zdecydowała się na zmiany w 2011 mogli zmienic oprawę ale po co logo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje muzyczne mają taki nawyk, że jak zmieniają całą oprawę, to razem z nią logo. Na stan obecny to już nawet nie można pooglądać starych kawałków, bo z programu "Retro Charts" też zrezygnowano :( Mnie się najbardziej podobało pierwsze logo. Kojarzy się m. in. ze świetnością VIVA i Eurodance'em.

 

scaled.php?server=826&filename=vivade.png&res=landing

 

scaled.php?server=220&filename=vivade2.png&res=landing

 

scaled.php?server=3&filename=vivade3.png&res=landing

 

scaled.php?server=254&filename=vivade4.png&res=landing

 

@BartoszB163

Orientujesz się, kiedy odbędzie się gala VIVA Comet 2012? A tak poza tym fajnie, że zaglądasz do tego wątku. Przynajmniej mogę chociaż z Tobą dyskutować na temat VIVA sprzed lat, ponieważ małe zainteresowanie jest tym kanałem ze strony polskich widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nie oglądałem "VIVA Club Rotation" ze względu na cotygodniową zmianę pory emisji. Teraz jakie kawałki w tym programie się pojawiają? Program ma swego prezentera, czy wszystko śmiga z puszki, niczym zwykły magazyn?

Leci prawie to samo to co w dzień, wszystko leci z puszki, czasami pojawisię reklama. (porażka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence u mnie było tak że miałem vive de w kablówce w latach 2001-2004 i wtedy to był zaje...sty kanał potem nie miałem tej stacji dopiero w 2009 roku kiedy założyłem talerz wróciły wspomnienia i zobaczyłem jak różni się viva geramny już były bajki i inne programy ale nie tak jak teraz , jedyne co mi się podobało w vive de to oprawa graficzna i grafika programów oraz kolorowe logo bo viva pl jeszcze go nie miała i wszystko tam było tak dopracowane pod względem grafiki muzycznie już było bardzo źle ale lepiej niż jest teraz w tej chwili w vivie de kompletnie nic mi się nie podoba łącznie z grafiką i ramówką , mając tylko do wyboru viva de 2009 rok a viva de 2012 zdecydowanie rok 2009 choc już wtedy było dno a czasami zaglądam na vive de ze względu na poprzednie lata licząc że zobaczę muzyke jakis klip dance z europy - nie ma szans

Sentence jeśli chodzi o viva comet zawsze było gdzieś koło 20 maja właśnie powinni już reklamowac - dziwne na viva węgry już reklamują np. na ich stronie www

ps. mam pytanie czy viva schweiz była FTA czy kodowana jak nadawała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence u mnie było tak że miałem vive de w kablówce w latach 2001-2004 i wtedy to był zaje...sty kanał potem nie miałem tej stacji dopiero w 2009 roku kiedy założyłem talerz

Do 2006 VIVA była w miarę normalna.

a czasami zaglądam na vive de ze względu na poprzednie lata licząc że zobaczę muzyke jakis klip dance z europy - nie ma szans

Ja robię dokładnie tak samo. Nawet nie dawno zdecydowałem, że będę nagrywał nocne pasmo "Night Sounds". Miałem odrobinę nadziei, że w nocy puszczą coś, co by mnie zainteresowało. Jednak nie... Od 01:00-03:00 - POP i od 03:00 do rana powtórki tych klipów, co leciały wcześniej.

Sentence jeśli chodzi o viva comet zawsze było gdzieś koło 20 maja właśnie powinni już reklamowac - dziwne na viva węgry już reklamują np. na ich stronie www

No właśnie. Ja nie mogę znaleźć nigdzie info, czy w ogóle w tym roku odbędzie się gala Comet.

ps. mam pytanie czy viva schweiz była FTA czy kodowana jak nadawała ??

Nie mam pojęcia. Nigdy nie miałem do niej dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka w 2006 była wypełniona muzyką, ale nie w 100%. Jak już wspominałem w sąsiednim wątku "VIVA PL", programy talk show pojawiły się jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku. Do 2006 leciało dużo dance'u, trance'u. Z roku na rok było tego mniej. Aż doszło do całkowitej przeróbki VIVA w POP i w kreskówki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...