Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty co kopiarka? Nie piszemy tego samego w kilku wątkach.

 

@paw98

Z tego co wychodzi treść sms'a brzmi: twójnumerkarty.kety . Zamiast twójnumerkarty wpisujesz swój numer karty, a kety zostaje i kropka pomiędzy nimi, więc treść sms'a wygląda tak: 1234567890.kety .

 

Jak wpiszesz którykolwiek kod to Ci się uruchomi film, a nie mecze. Jakbyś tak wpisał do będziesz mógł oglądać filmy, a nie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem obejrzeć mecz liverpoolu, jestem nowym klientem cp, nie wiedziałem, że jest to płatne dodatkowo, próbowałem zamówić smsem za pierwszym razem dostałem info, że zły kod, potem że z przyczyn tehcnicznych nie może być usługa zrealizowana (a pewnie za smsy wzięło), nie mogę znaleźć do kupienia tego pakietu na stronie polsatu (mogę prosić o link, żebym przy następnej kolejce wiedział co i gdzie?).... PORAŻKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisać na jakiej zasadzie wczoraj były pokazywane mecze LE. Mam pakiet familijny i RelaxMix a na kanałach 23-26 miałem czarny obraz. Zadzwoniłem do ICOK to mi powiedzieli że trzeba opłacić złotówkę i będzie dostęp na kanałach od 54. Ale zaraz pani z ICOK powiedziała że z przyczyn technicznych jest to niemożliwe. W efekcie nie obejrzałem nic. Jeśli ktoś wie co mam zrobić za dwa tygodnie żeby obejrzeć kolejna kolejkę to proszę o wskazówki. Do tych [beep]li z ICOK nie zamierzam dzwonić bo oni wiedzą że nic nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło jeszcze na to ze nie trzba miec pakietu Sport (lub relax mix) do obejrzenia wszystkich meczów. Na kanale Polsat Futbol wczoraj leciała powtórka meczu Sturm - MC. Niestety na to wychodzi ze mecze na zywo z LE w HD bedą tylko wtedy gdy gra Lech. Po 21:05 na PS HD leciał tez mecz Sturm - MC. Na kanałach 54-57 niestety słaba jakosc, np Karpaty - Borussia ale to byla chyba sprawa przekazu bo na SAT 1 tez byla słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@historykus

Transmisje były od kanału 54 do 57. Niestety CP czy Polsat nie informował o tym, że od tego sezonu dodatkowe serwisy są płatne. Po prostu Liga Europejska pojawiła się DWF na stronie CP i tyle. Wczoraj pojawiła się śmieszna informacja, że LE jest dodatkowo płatna i w takim stylu napisana jakby nam jakąś wspaniałą przysługę zrobili, że mamy teraz płatny dostęp. Nie wspominając o tym, że dotychczas była bez dodatkowych opłat. Jeśli nie siedzisz cały czas na Internecie i nie śledzisz tego co się dzieje na rynku tv sat to nie mogłeś wiedzieć ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...