Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N tez kazde sobie płacic 30zł za seriale tydzień przed premierą w TV

Kwiatek ty cos macisz straszliwie, na watkach N wypisujesz jakies glupoty tu je powielasz.

Jezeli juz to prosze pisz konkretnie 30 pln jest to opata za pakiet VOD nSeriale w ktorym znajduje sie kilka serjali po kilka odcinkow, co tydzien premierowy, i sa to seriale ktorych nie wyswietlaja inne telewizje np Herosi sezon 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na forum wielbia CP i nienawidza n, trzeba sie przyzwyczaic i ignorowac;) Byl swego czasu @emti czy jakos tak, ale widac rodzice zabrali kompa za karę i juz sie tu nie udziela:)

A PPV w CP to jak bylo do przewidzenia wielki [beep] dla naiwnych, czyli jak prawie wszystko w CP. Mając taki podstawy+ z canal+ w Cyfrze płaci sie jak za fama 39zł i ma te filmy w cenie które ni tu dają. I mimo że ciągle sprzedaje ten g... Polsat t nie rozumiem dlaczego oni nazywaja marne PPV VODem a internet radiowy "szybkim szerokopasmowym" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to się nazywa dobra reklama :brawo:

Jakie by to nie było dziadostwo to dobra reklama sprzeda wszystko i polsat jest w tym najlepszy.

Cóż, wolny rynek. a że polsat sprzedaje swoje usługi myląc wiele pojęć to rzecz normalna.

Jak ktoś oglądał reklamówkę Świąteczną która była dostępne w internecie wychwalającą jaka to technologia nie jest w polsacie to wie ile można kłamać w 1 reklamie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7 na tym forum raczej jest na odwrót. tu ludzie bardziej nienawidzą polsat a wychwalają N-kę. Co do afery o której piszesz to normalka. Ludzie beda chcieli ze sprzedawców zrobic głupków i oszustów i bedą chcieli wyjsc na swoje oskarżając o bład w informacji. Chociaż na pewno zdarzali się tacy sprzedawcy którzy cisnęli byle by punkty były i się nie przejmowali. Jednak w ulotce było i cały czas jest dobrze opisane. A może chodzą do ciebie ci którzy podpisywali umowy we wrześniu?? Bo wtedy była opcja z zejsciem Z SF do Fam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niektórzy na forum wielbia CP i nienawidza n, trzeba sie przyzwyczaic i ignorowac;) Byl swego czasu @emti czy jakos tak, ale widac rodzice zabrali kompa za karę i juz sie tu nie udziela:)

Czego żeś się najarał, że jesteś taki zamulony i nie kontaktujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu mamy:

 

PAN I PANI SMITH

Mr. & Mrs. Smith

Film sensacyjny

 

 

ARTUR I MINIMKI

Arthur And The Minimoys

Animacja

 

 

BABCISYNEK

Grandma`s Boy

Komedia

 

 

STEP UP 2

Step Up 2: The Streets

Obyczajowy

 

 

DELIKATNA

Fragile

Thriller

 

SERCE NIE SŁUGA

Prime

Komedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niektórzy na forum wielbia CP i nienawidza n, trzeba sie przyzwyczaic i ignorowac;) Byl swego czasu @emti czy jakos tak, ale widac rodzice zabrali kompa za karę i juz sie tu nie udziela:)

Niestety dla Ciebie, ale nadal jestem i kompa nikt mi nie zabrał.

 

Co do DWF to się nie wypowiem bo nie korzystałem, ale planuje chociaż jeden filmik zakupić i zobaczyć jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten ich cały VOD to dno jeszcze żadnego filmu nie obejrzałem i nie mam takowego zamiaru jak VOD to VOD a nie takie byle co że aż na liście głównej panuje taki chaos i bałagan właśnie kończy mi się na samsungu DSB-H305S umowa na familijny od przyszłego miesiąca biorę n z turbo dekoderem bo tam to jest prawdziwy VOD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale dlaczego Polsat to nazywa VOD jak przecież nic to nie ma wspólnego z tą usługą ??

Czy by im faktycznie korona by spadła jak napisali by prawdę czyli Domowa Wypożyczalnia Filmów PPV ??

 

A co do jakości tych filmów to też nie jest tak wesoło, coś jak oglądanie filmu na kanale ala polsat czyli SD marnej jakości ( niskie bitrate ) dźwięk stereo...

Różnica jest tylko taka że nie ma reklam i trzeba za film zapłacić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale dlaczego Polsat to nazywa VOD jak przecież nic to nie ma wspólnego z tą usługą ??

Czy by im faktycznie korona by spadła jak napisali by prawdę czyli Domowa Wypożyczalnia Filmów PPV ??

 

A dlatego nazywają to VOD bo to jest VOD

 

VOD - Wideo na życzenie, czyli zamawiasz i oglądasz

a PPV to płatne oglądanie treści

czyli niby to samo ale nigdzie nie jest napisane że VOD jest tylko w dekoderach z dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko w dniu 8 grudnia zakupilam vod katalog bylam u dystrybutora podpisalam aneks dostalam umowe i czekalam po tygodniu nic nie bylo , wiec sie pojawilam u dystrybutora tam gdzie podpisalalam umowe zadzwonili do polsatu okoazalo sie ze musze wplacic 20 zl , oczywiscie tego mi nie powiedzieli , aha mam mini max do lutego 8 za darmo ogladam a poznie place a wiec okres rozliczeniowy mam od 8 kazdego miesiaca .No i jak sie dowiedzialam ze trzeba wplacic 20 zl to dostane przy najblizszym okresie rozliczeniowym te usluge a wiec wpalicalam okolo 16 grunia i czekam i dzis jest 9 styczen i do tej pory nie mam czy ktos tak tez mial ? w poniedzialek przejde sie znow do dystybutora i pokaze pazurki bo ile mozna czekac . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD - Wideo na życzenie, czyli zamawiasz i oglądasz

a PPV to płatne oglądanie treści

czyli niby to samo ale nigdzie nie jest napisane że VOD jest tylko w dekoderach z dyskiem

 

Niestety nie masz racji.

Dla Twojej wiedzy:

Wideo na życzenie (skrót VoD; ang. Video On Demand - wideo na żądanie), pot. także oglądanie na żądanie — usługa zezwalająca na oglądanie nadawanego materiału filmowego lub słuchanie nadawanego nagrania dźwiękowego w wybranym przez kogoś czasie, późniejszym niż czas emisji.

 

Pay-per-view - określenie z języka angielskiego oznaczające płatną usługę oglądania treści multimedialnych dostarczanych najczęściej za pośrednictwem cyfrowej telewizji. W przeciwieństwie do najbardziej popularnych w Polsce płatności w formie abonamentu miesięcznego lub rocznego w usłudze pay-per-view płaci się za obejrzenie konkretnej treści.

 

To co proponuje CP nie jest VOD ponieważ nie spełnia tego warunku:

"VOD to usługa zezwalająca na oglądanie nadawanego materiału filmowego lub słuchanie nadawanego nagrania dźwiękowego w wybranym przez kogoś czasie, późniejszym niż czas emisji"

 

Czas oglądania filmu w Domowej Wypożyczalni Filmów uzależniony jest od czasu nadawania, jest więc to PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wady i zalety jednego i drugiego rozwiązania:

W VOD oferowanym przez np. n-kę można oglądać filmy w dowolnym momencie a nie o konkretnych godzinach zgodnie z rozkładem emisji, w tej formie można filmy również zatrzymywać, przewijać, cofać itp., nie można jednak filmu nagrać na dysk, ponieważ istnieje blokada zabezpieczająca przed nagrywaniem. A więc film udostępniony jest tylko na 24 lub 48 h, tak samo jak w PPV oferowanym przez Cyfrowy Polsat.

W PPV w Cyfrowym Polsacie jest natomiast możliwość nagrania filmu, jeżeli ktoś posiada dekoder z dyskiem albo nagrywarkę. PPV jest rozwiązaniem droższym, ponieważ biblioteka filmów zajmuje wiele kosztownych transponderów i opłacalne jest jedynie, jeżeli platforma posiada bardzo wielu abonentów.

Rozwiązanie PPV nie daje możliwości oglądania filmów o zupełnie dowolnej porze, filmy emitowane są w odstępach 2-godzinnych lub godzinnych, jeżeli film jest emitowany na dwóch kanałach jednocześnie. Usługa jest jednak dostępna dla wszystkich abonentów, bez względu na model dekodera, usługa jest aktywna nawet na dekoderach z nieopłaconym abonamentem. PPV ma jeszcze inną zaletę, może być wykorzystywany w przeciwieństwie do VOD do transmisji różnego rodzaju eventów, takich jak koncerty na żywo, wydarzenia sportowe itp. CP wykorzystuje kanały PPV do transmisji równoległych spotkań piłkarskiej Ligi Europejskiej i niektórych lig narodowych, do których dostęp mają abonenci pakietu Sport / Relax Mix, jak na razie nie ma w planach koncertów na żywo - a szkoda bo myślę że na płatną transmisję "live" jakiegoś ciekawego koncertu, występu kabaretowego lub teatralnego zdecydowałoby się wielu abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne porównanie @Digi :brawo:

Do wad PPV w stosunku do VOD dodałbym jeszcze znacznie mniejszą ofertę.

W PPV Cyfrowego Polsatu jest w tej chwili dostępne tylko 14 filmów (wg danych na ich stronie).

W VOD N-ki w premierach i kolekcjach jest w tej chwili 66 filmów + kilkanaście odcinków seriali.

 

No ale to wynika z dużych kosztów PPV, które wymaga wiele miejsca na transponderach.

CP ma bardzo wielu abonentów, ciekawe jednak jak wielu z nich będzie z PPV korzystać.

Może się okazać że cała ta zabawa będzie dla CP bardzo poważnie nieopłacalna.

No ale o tym dowiemy się za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko w dniu 8 grudnia zakupilam vod katalog bylam u dystrybutora podpisalam aneks dostalam umowe i czekalam po tygodniu nic nie bylo , wiec sie pojawilam u dystrybutora tam gdzie podpisalalam umowe zadzwonili do polsatu okoazalo sie ze musze wplacic 20 zl , oczywiscie tego mi nie powiedzieli , aha mam mini max do lutego 8 za darmo ogladam a poznie place a wiec okres rozliczeniowy mam od 8 kazdego miesiaca .No i jak sie dowiedzialam ze trzeba wplacic 20 zl to dostane przy najblizszym okresie rozliczeniowym te usluge a wiec wpalicalam okolo 16 grunia i czekam i dzis jest 9 styczen i do tej pory nie mam czy ktos tak tez mial ? w poniedzialek przejde sie znow do dystybutora i pokaze pazurki bo ile mozna czekac . :D

 

 

 

Przepraszam ze sie sama cytuje ale chcialam wrocic do tego mojego postu , poniewaz uwazam ze to sa kpiny bylam wczoraj u dystrybutora czyli 12 stycznia 2010 tam gdzie podpisalam umowe no i jej mowie bo panna byla ze juz miesiac czekam kasa wplacona 3 dni mija od rozliczenia i nic .Oczywiscie pokazalam dokumenty wszystkie no i zadzwonila do polsatu po min rozmowy walnela sluchawka bo nie mogla sie dogadac wynika z tego ze mnie wogole nie maja .Po walnieciu sluchawka powiedziala ze musi napisac emaila bo przez telefon z nikim sie nie dogada i wziela ode mnie nr telefonu i ksero wplaty i umowy i powiedziala ze zadzwoni do mnie .Bylam o 10 rano o godzinie 17.30 laskawie puscila sygnal i ja zadzwonilam i mi powiedziala ze dostala odpowiedz przez maila ze to bedzie dane do jakies komorki .Nie wiem o co chodzi i ze do konca tego tyg ma to byc wyjasnione .Dla mnie to sa kpiny .Aha cos mi jeszcze mowila ze maja renament i ze moze sie zapodzialy moje umowy .Spytalam sie jeszcze czy zostaly zaksiegowane moje pieniazki odpowiedziala ze tak i ze sa zamrozone ale kurna wpisalam ze za usluge VOD KATALOG .Szczeze nie wierze w to ze zostanie mi wlaczona ta usluga .Mam N I CYFRE + I POLSAT i szczeze najchetniej bym sie tego badziewia pozbyla mam mini max dla polsatu i mam nadzieje ze teraz to tylko kwiestia paru miesiecy jak dojdzie do N lub CYFRY +. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Filmy oglądasz teraz, a płacisz za nie przy wnoszeniu kolejnej opłaty abonamentowej

http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/vod-portmonetka.cp

 

Kolejną opłate mam 2010 03 01 to za filmy też tak powinnam zapłacić a tu przychodzi sms:" Cyfrowy Polsat : minął termin wpłaty za usługeVOD.Wzywamy do pilnego uregulowania należności w kwocie 5 zl . Zdziwiona dzwonię do polsatu ,a tam pani informuje mnie minąl miesiąc i za film muszę zapłacić natychmiast . Mówie że to miałam doliczyć do rachunku , a pani że trudno miesiąc minął w styczniu /film brany 29 .12 / co najwyżej mogę opłacić wcześniej abonament i w ten sposób dokonam opłaty za film przy opłacie abonamentowej :lol2: dobre , tyle że ja miałam płacić po wypłacie a nie przed.

Po co ta informacja o możliwośći "oglądasz teraz, a płacisz za nie przy wnoszeniu kolejnej opłaty abonamentowej : jak w praktyce jes miesiąc czasu :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ! Skąd ta data 01. 01 .2010 . Za abonament zapłaciłam 28 12. 2009 .Film pożyczyłam 29 .12 . Była to opłata za styczeń i luty . Nastepna wpłata ma być 1.03 .2010 . Może też być 27 luty akurat jest po wypłacie . Czego Twoim zdaniem nie rozumie ? Dzięki takim Informacją z polsatu należy iść na poczte odstać swoje w długiej kolejce /u nas zawsze taka jest /

zapłacić 5 zł i 2 ,50 za przelew to jest chore .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...