Skocz do zawartości

ViDoc TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawopmoże i wiem. Ale sam przyznasz, że przypomina to okres wyczekiwania na ramówkę Antena HD. I też były marzenia obietnice i tylko na obietnicach się skończyło. Tu będzie podobnie. 

Ale mam wrażenie, że co niektórzy już ochłonęli, bo na początku roku co niektórzy żyli tym kiedy wystartuje kanał i co w nim będzie. Wiadomo szału nie będzie. 

Będzie pewnie lepszy od Antena HD, ale raczej Mux8 nie zwojuje. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Koncert życzeń normalnie jak przy starcie Antena HD. Będzie jak z Anteną na początku bedą się starać, a skończy się jak zwykle.

 

Ja tam nie zauważyłem, aby Antena HD się starała. Oferta od samego początku była mizerna i od tamtego czasu nic się nie zmieniło.

3 godziny temu, Kiler napisał(a):

To trzeba szykować powoli pilota i szukać kanału na ziemi i niebie. :D Dawkują pięknie emocje wśród garstki fanów. :D

No przecież @TomeQ38 i @Marek79 siedzą jak na szpilkach, aby móc oglądać to, co obecnie leci na Red Carpet/Red Top po raz kolejny (z bardzo niewielką ilością nowości), tylko teraz w naziemnej.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop i Viggo ja w przeciwieństwie do Was z radością przyjąłem wiadomość, że CTV9 18. marca startuje, już odliczam dni do tej daty, zapiszę sobie ją w kalendarzu i zrobię przypominajkę w telefonie itd itp, liczę też na to szczegółową ramówkę poznamy tak 11.03 na tydzień przed startem, dla mnie większość tych rzeczy z CTV9 będzie nowością poza telenowelami znanymi z TV4 bo ja nie posiadam dostępu do Red Carpet ani przez net a nie mam satelitarnej tv tylko naziemną tv, a Wy sobie oglądajcie co innego i na wchodżcie w ten temat tej Tv.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TomeQ38 napisał(a):

na wchodżcie w ten temat tej Tv.

Ale dlaczego inni mają nie wchodzić? Kanał będzie nadawał FTA i każdy ma prawo ocenić jego ramówkę.

To co jest oferowane nie zachęca do jego oglądania, a przecież na to powinien liczyć nadawca. Jedyną premierą jak na razie będzie czołówka kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tymczasem ciekawi jak na start CTV9 zareagują TV-guidy które to do tej pory mają problem z dodaniem do swoich listingów chociażby kanału Antena HD. Do tej pory bowiem na przykład “Tele Tydzień" na miejscu tej stacji umieszcza kanał... TVP Dokument co już jest kompletnym absurdem z ich strony. 

2 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Nie wiadomo jeszcze czy wystartuje 18 marca może być poślizg. 

Trzeba być dobrej myśli w tej kwestii :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marek79 napisał(a):

@Bloo411

Liczę na jakieś stare filmy.

I zobaczysz jakąś gruoę powtarzanych w kółko od lat na RED Carpet. Nie inaczej pewnie będzie w tym kanale. 

Jesteście nazbyt podnieceni tym startem. Po pół roku od startu, albo może i wcześniej zaczniecie zauważać emitowane powtórki tych samych filmów. Nowości nie ma prawie żadnych, poza jakimiś kiepskimi serialami. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek79 napisał(a):

@Bloo411Ja też nie mam dostępu do Red Carpet i takie naśmiewanie się nie jest wskazane bo karma wraca.

Liczę na jakieś stare filmy.

To nie naśmiewanie, to była ironia. Poza tym, bardzo dziwi mnie to, że dwóch dorosłych facetów (mowa o Tobie oraz @TomeQ38 ) podniecają się jak przedszkolaki startem kanału TV, który z ofertą programową nie ma szans trafić do masowego widza (nie w tych czasach przy tylu stacjach TV). Dwa, kanału, który będzie miał ofertę filmową, która pasuje do I połowie lat 90. Trzy, mają oczekiwania z kosmosu, gdzie po innych stacjach tego nadawcy można jasno wyciągnąć wnioski, co zaoferuje nowy twór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już pewna zapowiedź nadawcy o integracji CTV 9 z istniejącym kanałem RED TOP TV… Czyli z dwóch kanałów zrobią jeden. To także odpowiedź na temat oferty programowej CTV 9, w skrócie powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. Standard, więc nie ma się co ekscytować tym nowym tworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucky napisał(a):

Jest już pewna zapowiedź nadawcy o integracji CTV 9 z istniejącym kanałem RED TOP TV… Czyli z dwóch kanałów zrobią jeden. To także odpowiedź na temat oferty programowej CTV 9, w skrócie powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. Standard, więc nie ma się co ekscytować tym nowym tworem.

Właściwie to ma być integracja także z kanałem Red Carpet TV gdyż programy z anteny tej stacji też zawitają do CTV9. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale jak ktoś tu napisał, że dla tego co nie ma tych kanałów, bo korzysta tylko z naziemnej. To nie wszystko będzie powtórką. Ja bym z chęcią zobaczył tą telenowele muzyczną.  Na "Modę na sukces" też zerknę bo mam beke z tego serialu można się pośmiać. Tylko nie lubię tego nowego Ridga.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Ta, ale jak ktoś tu napisał, że dla tego co nie ma tych kanałów, bo korzysta tylko z naziemnej. To nie wszystko będzie powtórką. 

Będzie, będzie, tylko nie od razu, a za dwa, trzy miesiące :) Te kanały w pętli powtarzają prawie całą ramówkę. "Nowości" jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak TV6 wystartowało, to też ten duet dawał. Mogli by wrócić do naziemnej. Antena HD kiedyś dawała duet Flip i Flap oraz  Abbott i Costello. To czemu był nie mógł wrócić duet Spencer i Hill.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...