Skocz do zawartości

ViDoc TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał jeszcze nie wystartował a na FB już można przeczytać takie kwiatki:

"ja też czekam na 18.marca na dzień startu Waszego jak i naszego widzów ulubionego kanału..."

 

Moja ulubioną piosenką też jest ta, która jeszcze nie istnieje. Można? Można! 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja nazywa się Vidoc TV? Wszedłem na jakąś pierwszą lepszą stronę WWW, a tam "Filmowe rekomendacje wspierane przez AI" :P Jest też napis w języku angielskim, że serwis został zamknięty i dziękują za używanie serwisu, więc chyba to nie jest to :D Ale chociaż przynajmniej jak tamto wygasło to mają prawa do nazwy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprawdziłem tę ich stronę Ctv9.pl i rzeczywiście przekierowało mnie na stronę internetową red carpet.tv tylko ciekawe jak będzie zbudowana strona internetowa nowej stacji, bo jeśli tak samo jak Red Carpet Tv to ogólnie będzie trochę słaba strona, bo nie mogłem nigdzie znależć na stronie red carpet tv programu tejże stacji a wiem, że program Red Carpet i Red Top można znależć na naziemna info czy np na Onet.program tv. Sądzę, że i na naziemna info też pojawi się program CTV9 ale podejrzewam, że tak i większość z Was że program pojawi się w mega ostatniej chwili w poniedziałek o 6.00 rano bo wątpie by w niedzielę wieczorem mieli by podać program na 1 dzień nadawania CTV9. Więc już 5 dni do startu a póki co ujawnili tylko 2 filmy w zapowiedziach na fan page a reszta nie ujawniają pewnie bo będą to filmy znane z Red Carpet Tv i Red Top a jeden z filmów Red Carpet Bulwar Zachodzącego Słońca zanim pojawi się na CTV9 to w piątek 15.03 będzie na Tvp Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars On lubi spekulować :) Trzeba krótko mówiąc brać z rezerwą jego "przypuszczenia" :) 

1 minutę temu, TomeQ38 napisał(a):

Ja też sprawdziłem tę ich stronę Ctv9.pl i rzeczywiście przekierowało mnie na stronę internetową red carpet.tv tylko ciekawe jak będzie zbudowana strona internetowa nowej stacji, bo jeśli tak samo jak Red Carpet Tv to ogólnie będzie trochę słaba strona, bo nie mogłem nigdzie znależć na stronie red carpet tv programu tejże stacji a wiem, że program Red Carpet i Red Top można znależć na naziemna info czy np na Onet.program tv. Sądzę, że i na naziemna info też pojawi się program CTV9 ale podejrzewam, że tak i większość z Was że program pojawi się w mega ostatniej chwili w poniedziałek o 6.00 rano bo wątpie by w niedzielę wieczorem mieli by podać program na 1 dzień nadawania CTV9. Więc już 5 dni do startu a póki co ujawnili tylko 2 filmy w zapowiedziach na fan page a reszta nie ujawniają pewnie bo będą to filmy znane z Red Carpet Tv i Red Top a jeden z filmów Red Carpet Bulwar Zachodzącego Słońca zanim pojawi się na CTV9 to w piątek 15.03 będzie na Tvp Kultura.

Podejrzewam, że w ogóle nie będzie strony CTV9. Gdyby miała być, to już by była, a skoro przekierowuje na red carpet, to odpowiedź sama się nasuwa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze ramówka będzie podobna czyli to samo co w kanałach RED I TOP tego nadawcy. Nie wierzę ze będą jakieś nowości, filmy, telenowele te same co na tych dwóch stacjach. Kanał powstaje wyłącznie dla reklam, podobna polityka jak u Winnickiego, tylko oni syfu nie nadają i filmy mają dobre, na poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam, że prędzej, czy później pomieszają z koncesjami i nazwami, tak, jak Polsat (W24, Wydarzenia 24, Superstacja) i na samym końcu będziemy mieli w DVB-T Red Carpet TV. Novum, czy Vidok, czy jak mu tam, to według mnie tylko przejściówka do tego, co napisałem powyżej.

 

Sam z ciekawości zobaczę na moje wpisy za kilka lat, czy miałem rację. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamillloooossss1987 też właśnie przeczytałem jakieś czas temu to wspaniałą wiadomość i jak myślisz czy w ramach testów CTV9 co może się pojawić czy np tylko plansza lub pętla czy w ramach testów będą zapowiedzi ramówkowe na 18.marca. 2024r na pierwszy pełnoprawny dzień nadawania CTV9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

@TomeQ38i @dvbtowiec Rozmawiałem z jednym z pracowników RC, i mówił, że włączą  dziś sygnał CTV9, ale  z ramówką RED TOP, żeby sprawdzić coś tam z reklamami. 

To będzie tak jak ze startem Antena HD.

Były dwa loga Silver TV oraz Power TV i leciały teledyski z Power TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne , że tak nisko upadliście i " jara " Was "ta" nowość jak w latach 90tych 🤭

Wpierw przyklepujecie achami o ochami takie wynalazki , a później lejecie na forach żale ,co Wy musicie oglądać ??

 

Jakby na własne życzenie , skoro tyle piany bijecie " nadawcy " co nie :) ??

 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...