Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udowodnili że KRRiT miała racje ze dostali tylko jeden kanał jak chcą mieć dwa kanały musza zrezygnować z seriali w kanale dokumentalno - filmowym. Na razie dla mnie złamali zasady koncesji. 

 

Od 9:15 do 13 seriale potem nie wiem co bo na pewno nie dokumenty i od 15:40 do 20:40 znowu seriale co robi kanał nie dokumentalno filmowym a serialowo - filmowy

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TomeQ38 napisał(a):

Podaje szanownemu Państwu ramówkę na pierwszy dzień nadawania CTV9.

 

06.00 "Olimpiada" - film dokumentalny.

07.40 "Berlin symfonia - wielkiego miasta"

08.45 "Bitwa o San Pietro" - film dokumentalny.

09.15 "Bonanza" (1)- serial westernowy.

10.00 "Moda na sukces" (8183,8184)

11.00 "Pierwsza Dama"

12.00 "Burza"

12.40 "Karetka" (1)- serial czeski.

13.00 "ShowBiznes"

13.25 "Superstars"

13.45 "Ranking 13" - magazyn

14.00 "Muzyczny Express"

14.15 "Ikony"

14.30 "Tu i Teraz"

14.45 "Bitwa o San Pietro"

15.10 "Szpital na peryferiach 20 lat póżniej" - serial czeski.

16.00 "Najpiękniejsza Brzydula" - telenowela.

17.00 "Everest" (1)

17.30 "Everest" (2)

17.55 "Triumf miłości" - (1) - telenowela.

18.55 "Queen of The Flow" (1) - telenowela.

19.55 "Moda na sukces" (8183,8184)

20.40 "Patton" - film wojenny, USA.

23.20 " Żegnaj przyjacielu" - filmn

01.25 "Koszmary"

02.45 "Szaleńcy"

 

Mam pytanie. Czy film "Patton" trafi do ich platfomy jako VOD po emisjii? Podobnie jak serial "Everest"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jock napisał(a):

Udowodnili że KRRiT miała racje ze dostali tylko jeden kanał jak chcą mieć dwa kanały musza zrezygnować z seriali w kanale dokumentalno - filmowym. Na razie dla mnie złamali zasady koncesji. 

 

Od 9:15 do 13 seriale potem nie wiem co bo na pewno nie dokumenty i od 15:40 do 20:40 znowu seriale co robi kanał nie dokumentalno filmowym a serialowo - filmowy

Oni doskonale wiedzą co robią, i co pokazują. Dokumenty z pewnością będę w nieco późniejszym starcie. Przeczytaj dokładnie zapis koncesji kanału :) 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą nadal mieć dwa kanały to powinni pójść najpierw w dokumentalny - filmowy i próbować drugi raz iść po koncesje na 2 kanał po co tworzyć kolejny klon Red Carpet i Red TOP te kanały i CTV9 się niczym nie różnią. 

Edytowane przez Kirk
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koncesji w szczegółach wygląda to tak:

Cytat

a) filmy fabularne, w tym seriale, realizujące specjalizację programu, zajmą nie mniej niż 50% tygodniowego czasu nadawania programu w godz. 6.00-23.00,

b) dokument, realizujący specjalizację programu, zajmie nie mniej niż 25% tygodniowego czasu nadawania programu w godz. 6.00-23.00,

c) audycje edukacyjne, realizujące specjalizację programu, zajmą nie mniej niż 3% tygodniowego czasu nadawania programu w godz. 6.00-23.00;

 

Zatem seriale mieszczą się w kategorii a) wyżej cytowanej koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jock napisał(a):

Jak chcą nadal mieć dwa kanały to powinni pójść najpierw w dokumentalny - filmowy i próbować drugi raz iść po koncesje na 2 kanał po co tworzyć kolejny klon Red Carpet i Red TOP te kanały i CTV9 się niczym nie różnią. 

Ten kanał za chwilę będzie miał znacznie więcej filmów, i seriali, ogłosili ponad chyba 7 lub 8 nowych pozycji serialowych. Teraz będą w głównej mierze inwestowali w CTV9, tak tłumaczył prezes RED CARPET. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telenowela to nie serial a tym bardziej nie film.

Film i serial ma początek i koniec znajdź mi koniec Mody na sukces? 

Serial by być filmem musi mieć treść jeśli każdy odcinek jest o czymś innym nie ma znamion filmu  

Znajdziesz mi te 25% dokumentów w ramówce?

 

 

11 minut temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Ten kanał za chwilę będzie miał znacznie więcej filmów, i seriali, ogłosili ponad chyba 7 lub 8 nowych pozycji serialowych. Teraz będą w głównej mierze inwestowali w CTV9, tak tłumaczył prezes RED CARPET. 

Niech ten kanał najpierw coś łączy z Red Carpet jakiś trzony nazwy może po prostu RED ONE bo w tej chwili naturalnym ich kanałem głównym jest RED Carpet wiec w niego powinni inwestować skoro spółka się tak nazywa. Sam piszesz prezes RED Carpet

 

RED Carpet powinien teraz wrócić do korzeni tylko rozrywka tak jak jest ustawiany w kablówkach przy lifestylowych\

RED TOP niech idzie w seriale zaraz zmieni się KRRiT może przejdzie ten kanał do naziemnej

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telenowela to nie serial a tym bardziej nie film.
Film i serial ma początek i koniec znajdź mi koniec Mody na sukces? 
Serial by być filmem musi mieć treść jeśli każdy odcinek jest o czymś innym nie ma znamion filmu 

Co Ty wypisujesz? Serial to produkcja w odcinkach udostępniana w regularnych odstępach czasowych. Telenowela jak najbardziej spełnia te warunki.
Druga sprawa, to serial nigdy nie jest filmem i odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Oglądałeś chociaż ich spot? Tam masz podane wszystkie nowości serialowe, telenowele, + filmy jakie będą. Kanał RED CARPET się prawie w ogóle nie ogląda, więc nic dziwnego, że będą bardziej inwestować w MUX, w którym być może oglądalność będzie lepsza. 

Trudno oglądać kanał który nie wiadomo czym jest u operatorów jest jako lifestylowy a nadaje filmy wiec tak naprawdę mało kto go włącza. 

 

Ramówka CTV9 nie poraża tam co ciekawe poszło do południa już sobie wyobrażam co będzie jak ludzie zobaczą Modę na sukces o 20:00 jak pisałem pozycja dla kanału rozrywkowego nie filmowego. 

Teraz, Pawop napisał(a):


Co Ty wypisujesz? Serial to produkcja w odcinkach udostępniana w regularnych odstępach czasowych. Telenowela jak najbardziej spełnia te warunki.
Druga sprawa, to serial nigdy nie jest filmem i odwrotnie.

NIE NIE SPEŁNIA. 

SERIAL MA POCZATEK I KONIEC JEŚLI JEST CIAGŁĄ FABUŁĄ I HISTORIĄ ALE ZAKONCZONĄ (Z GÓRY PODANA ILOŚĆ ODCINKÓW) JEST FILMEM W TEJ GRUPIE SĄ TEZ MINISERIALE

I kanał filmowy powinien dawać takie seriale a jak serial jest operą jak Moda na sukces czy opera bez fabuły Agenci NCIS albo odcinki o czym innym podchodzi pod serial rozrywkowy nie musisz oglądać każdego odcinka. 

 

JEDEN RODZAJ SERIAL PODCHODZI POD KANAŁ FILMOWY NP. ALE KINO A DRUGI POD AXN CZY FX DLATEGO PISZE ZE SERIALE CODZIENNE TO NIE JEST DOMENA KANAŁU DOKUMENTALNO FILMOWEGO A SERIALOWO - FILMOWEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bzdury! Żaden serial nie ma z góry określonej liczby odcinków, gdyż nie wiadomo na ilu sezonach się zakończy.
Żadem serial nie jest filmem! Produkcja z góry założoną liczbą odninków, która stanowi całość nazywamy miniserialem lub serialem limitowanym.

Nie pogrążaj już się.

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty się pogrążasz i znowu mylisz serial rozrywkowy z fabularnym. Kilka sezonów to i mini seriale mają i nie musi to być kontynuacja wątku jak na przykład "Detektyw" American Crime Story, American Cirme, Biały Lotos, American Horror Story. Poza tym każdy sezon ma określoną liczbę odcinków a serial kiedyś się skończy bo fabuła się wyczerpie. A takie  rozrywkowe jak NCIS to można dożywotnio tworzyć aktor umrze to wymienią. Seriale AMC, HBO czy Netflixa albo sporo seriali ze Sky Showtime. 

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial bez fabuły, telenowela, serial codzienny, paradokument, serial co sezonowy (jesień i wiosna), tanie w produkcji to są seriale rozrywkowe inaczej serie 

Serial fabularny odcinkowy odpowiednik filmu pojawia się kolejny sezon co rok lub dłużej. 

 

Kanał filmowy nie ma prawa emitować seriali rozrywkowych tylko Ale Kino, AMC, Kino TV, Kino Polska, Cinemax, Filmbox'y, HBO, CBS Europa, Paramount spełnia takie wymogi

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pytanie a mianowicie ile „Moda na Sukces" wytrzymała w ramówkach stacji Nowa TV i Antena HD? Z tego co czytałem na forum fanów serialu to RCMG wykupiło kolejnych 500 odcinków produkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...