Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ustawiam według tego jak miałem ustawione za pierwszym razem. Wiem jaki kanał jest pod daną cyfrą. Więc te nowsze kanały mam pod koniec poza Anteną HD która zastąpiła poniekąd ATM rozrywka, a pod tym numerem miałem ten kanał.

Umnie akurat TV4 jest pod czwórką jest to jeden ze starszych kanałów a TV6 mam pod 12. Pamiętam, że za dzieciaka nie mówiło się jak ktoś z rodziny się pytał na jakim kanale ma być, to się nie mówiło np TVN tylko na 6. Albo nie na Polsacie tylko na 5.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany nazwy na Widoc Tv to zmiana na minus, bo jak onsi będę czytać Film xx o xx godzinie tylko w Wiodk Tv czy np dziś do obejrzenia Tv? Zapraszamy na Mode na sukces w Vidoc Tv? Brzmi trochę dziwnie i śmiesznie.

 

Co do poznania ramówki to rzeczywiście może być tak stacja jeśli stacja wystartuje w przyszły poniedziałek o 6.00 rano to może być tak, że trailer kanału i ramówka pojawi się pewnie ok 4 lub 5 nad ranem. Jestem ciekawy co to za seriale czeskie zakupił Vidoc Tv do ramówki i czy wśród nich będzie znana  z Red Top "Arabela"?

 

Ja uważam, że seriale poza może "Modą na sukces" mogą wystartować 2 kwietnia.2024r po Świętach Wielkanocnych a do świąt od 18,.03 mogą być programy dokumentalne i filmy ciekawe czy wśrod filmów będą takie westerny jak "Siedmiu wspaniałych", Kasia Ballou" i jakieś inne westerny z lat 40,50 i 60 i 70 jak też będę komedię i filmy fantasy w Vidoc Tv prawda Marek79?

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeQ38 Przestań już spekulować. Ty i @Marek79 macie ciągle jakieś swoje teorie wzięte nie wiadomo skąd. Raczej wątpię, by ramówkę publikowali na socialach o tak wczesnej porze. Kupili kilka kryminałów czeskich, i dwa seriale z NETFLIXA... do tego jakieś programy przyrodnicze również z Czech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

@TomeQ38 Przestań już spekulować. Ty i @Marek79 macie ciągle jakieś swoje teorie wzięte nie wiadomo skąd. Raczej wątpię, by ramówkę publikowali na socialach o tak wczesnej porze. Kupili kilka kryminałów czeskich, i dwa seriale z NETFLIXA... do tego jakieś programy przyrodnicze również z Czech. 

Kolego ja  ramówek szukam tutaj  :)  https://programtv.naziemna.info/

Lubię czeskie kino i wielki brawo dla Pana Leszka za zakup.

Moim zdaniem  czeskiego kina jest za mało w naszych TV bo mają świetne baśnie,fantasy i sf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Lepsza taka klasyka niż powtarzany Killer na kanałach premium i nie tylko sto tysięczny raz.

No dobra trochę przesadziłem. Mogą nastawić repertuar nawet na klasyczne, stare filmy.

Edytowane przez white snake
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...