Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Nie masz racji. Wizytówka kanału jest bardzo ważna. 

Oprawą TVN24 są bezdzwiękowe napisy na czarnym tle informujące o reklamie, ogłoszeniu nadawcy itd. A mimo to jest na czele kanałów informacyjnych. Oprawa dodaje smaczku, ale nie jest absolutnie ważna. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że moż e być tak że serialem który nie ma chyba nie będzie mśieć dobrej oglądalności będzie "Najpiękniejsza Brzydula", bo czytałem na innym forum, że nawet na CTV9 mogą puścić Brzydulę do 100 odcinka a potem znowu od 1 a nie wiadomo też czy Triumf miłości polecić do końca na CTV9 czy tylko do 90 odcinka więc może wtedy znajdzie się miejsce na nowe seriale np "Amar y Vivir" i "Infuluncerkę", choć takie dzielenie telenowel na sezony jest niepoważne tak jak zrobili z Triumfem miłości na Red Carpet Tv prawda? To już lepiej żeby po jakimś np Brzydulę przenieść na poranną godzinę a nowy serial na popołudniu a np jakiś czeski serial kryminalny może być przecież emitowany w sobotę i niedzielę np o 14.00 czy 15.00.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeQ38 "Influencerka" i "Amar y Vivir" pójdą najprawdopodobniej po zakończeniu "Queen of Flow", co szybko nie nastąpi, bo mają 2. pełne sezony. Więc zejdzie im trochę z emisją. Co do Czeskich kryminałów, to szczerze w to wątpię, że daliby je o 14, lub 15:00, bardziej bym obstawiał, bo to są sezonowe seriale, z tego co widziałem, to raczej pójdą pewnie gdzieś wieczorem w weekend. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu padł streaming na Red.GO a posty na FB z zapytaniem co się dzieje od razu kasują.

Miesiąc nie było dźwięku. Teraz niema nic ani audio ani video.

Z takim podejściem jak oni to ja sobie mogę wznowić nadawanie Top Canal czy RTL 7 ze swojego laptopa z kultowymi w tamtym okresie serialami.

Brakowało by mi tylko reklam ale to też idzie ogarnąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azman No to nie pytaj ich na fb, tylko pisz na maila.... Takie sprawy załatwia się przez działy techniczne, a nie przez fb, osoby które odpowiadają za sociale nie mają wiedzy na takie tematy, takie sprawy się załatwia bezpośrednio na mailu, tam są odpowiednie osoby od tych spraw. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Takie sprawy załatwia się przez działy techniczne, a nie przez fb, osoby które odpowiadają za sociale nie mają wiedzy na takie tematy

Mnie się wydawało że jeśli ktoś zadaje pytanie w SM, to można przekazać sprawę kompetentnej osobie, otrzymać od niej odpowiedź, podziękować użytkownikowi za zgłoszenie problemu i poinformować o tym kiedy problem zostanie rozwiązany. Kasowanie postów ze zgłaszaniem problemów (o ile to prawda) wygląda jednak słabo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi zadaniami o których piszesz zajmuje się bezpośrednio dział "Obsługi klienta" - RC takiego działu nie ma, bo ich nie stać na takowy wydatek. Wiem, od kolegi, który pracował w RC w latach 2020-2023, że rozmawiali z jakąś firmą, dot. właśnie "obsługi klineta" pod RED GO, i firma powiedziała, że dla tak małego gracza jak RED GO, to kwota w wysokości 730-850 tyś. złotych... A jak wiadomo, RC nie powala swoimi treściami, które nam serwują, no to raczej nie stać ich na taką agencję, która by się tym zajmowała... Zobacz, że nawet POLSAT nie odpowiada zbytnio na komentarze fanów, pod swoimi postami. Na messenegerze, to POLSAT nie odpowiada wgl na pytania, podobnie jak RC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...