Skocz do zawartości

Canal+ vs NFilm


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pojedynku nFilmy vs FilmBox Extra wygrywa ten pierwszy, ale mnie denerwuje częsta przypadłość niektórych abonentów Nki. Chodzi mi o ślepe uwielbienie tych kanałów i opluwanie zarówno C+, jak i HBO. [...]

Póki co na razie więcej jest takich osób, co nie widzą świata poza Canal+, a wręcz nienawidzą nFilm HD. Osobiście, co prawda nie obdarzam wielkim uwielbieniem Canal+ (proszę tego nie brać jako zniewagę), ale HBO nigdy nie opluwałem i opluwać nie będę. Marka godna naśladowców, zawsze trzyma poziom, tworzy polskie produkcje dokumentalne (wielki plus) - jak dla mnie ideał wśród dostępnych w Polsce kanałów premium.

 

nie ma co tlumaczyc sie tym ze nfilm startowal pare miesiecy temu i dlatego ma slaby repertuar. Wystarczy popatrzec jak wygladala oferta HBO i Canal+ jak startowali... zeby nie szukac dlugo powiem ze tak samo jak teraz. Skoro nie ma sie praw do filmow, albo sa skromne to sie nie tworzy na sile kanalow

Jak na razie to nFilm HD ma więcej praw do filmów, a zasób owych filmów będzie stale wzrastał. Poza tym dlaczego niby abonenci n-ki mieliby być poszkodowani? Abonenci Cyfry+ mają swój Canal+, a abonenci n-ki mają swój nFilm HD i wszystko gra! To raczej twoje tłumaczenie jest bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że w naszym kraju nastąpiło niebywałe rozdrobnienie oferty. Ile tych kanałów filmowych , sportowych dokumentalnych itp. Najlepszym rozwiązaniem byłoby aby każdy niezależnie od operatora mógł wybrać dowolne kanały. Ja będąc abonentem Cyfry chętnie wykupiłbym sobie powiedzmy od innych operatorów np NFilm czy też Polsat Sport. Ktoś z N wybrałby kanał np. z Cyfry itd. A tak mamy dylemat i ostro polemizujemy ze sobą , czasem dochodzi do niepotrzebnych kłótni , a prawda jest taka że nikt z nas nie ma pełnej oferty i jesteśmy w kropce. No chyba że ktoś ma wszystkie platformy. Dlatego nie powinniśmy obrzucać się błotem a raczej naciskać na naszych operatorów aby oni się dogadali i umożliwili nam abonentom odbiór pełnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to nFilm HD ma więcej praw do filmów...

Więcej niż kto? Bo na pewno nie więcej niż C+ czy HBO.

 

...a zasób owych filmów będzie stale wzrastał.

Nie liczyłbym na to. Prawa są już mocno rozdrobnione i każdy będzie trzymał swoje mocno w garści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery nfilm styczniowe :

Wyprawa na Księżyc (Fly Me To The Moon)

Chinatown

Oficer i dżentelmen (An Officer and a Gentelman)

W łóżku z Madonną (Madonna: Truth or Dare)

Mississippi w ogniu (Mississippi Burning)

Evening Star, The

Sliver (Sliver)

Beavis i Butt-Head zdobywają Amerykę (Beavis and Butt-head movie)

Kwiat z tysiąca i jednej nocy (Arabian Nights)

Prywatne życie Sherlocka Holmesa (Private Life of Sherlock Holmes, The)

Jennifer 8 (JENNIFER EIGHT)

Zbrodnie namiętności

Wróg u bram (Enemy at the Gates)

Park Gorkiego (Gorky Park)

Luz Blues (Varsity Blues)

Słodka Irma (Irma la Douce )

Święty (Saint, The)

Czarna owca (Black Sheep)

Twierdza Beaufort (Beaufort)

Zaginiony w akcji III (Braddock: Missing in Action III)

Mystic Pizza (Mystic Pizza)

Zabójcza perfekcja (Virtuosity)

Przypadek Henry'ego (Regarding Henry)

 

Czy już zauważyliście jak bardzo ciekawe filmy w styczniu są w nfilm ? Który z tych dobrych filmów po przejrzeniu listy zamierzacie obejrzeć ? Podczas przeglądania zapowiedzi na styczeń możecie zacząć odkrywać bibliotekę filmową n i uświadomić sobie, że nfilm posiada całkowicie przyjazne filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinatown w HD chętnie obejrzę.

 

Widzę że w styczniu będzie kilka ciekawych starszych filmów. I bardzo dobrze, miło obejrzeć starszy film w HD, bez reklam w oryginale lub napisami (jeśli wreszcie zaczną poprawnie działać). Ogólnie coraz bardziej zastanawiam się nad wzięciem nFilm+HBO za 35zł. Bo nSeriale stoczyły sie na samo dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ile waży koń trojański?
Lustra
Nie ma jak wakacje
Volkodav. Ostatni z rodu Szarych Psów
Dziewczyna z Monako
Film sportowy
Nic za darmo
Zmierzch, Bibliotekarz 3 - Przeklęty kielich Judasza
Pocałunek Jessiki Stein
Lektor
Zawodowcy
Julia Wild Child. Zbuntowana księżniczka
Ruiny
99 franków
Pamięć z odzysku
Na skróty do szczęścia
Madagaskar 2.

Wieczory specjalne: 
CZYNGIS-CHAN: DROGA DO IMPERIUM (Czyngis-chan - Na podbój Świata i Czyngis-chan) 
NA PLANIE FILMOWYM (Co jest grane? i Umowa).

Nowe odcinki seriali: Przez 24 godziny VII, U nas w Filadelfii IV, Brama Piekieł, Filantrop, Eureka

 

Dla odmiany i porównania ogerta C+ na styczeń 2010 z forum C+. Napisał Administrator.

 

Szczerze NFilm to blado wygląda mimo że C+ w styczniu jakoś bardzo rewelacyjny nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna porównywać Canal+ do nFilmu ???? Przecież na nFilm większośc filmów to już w gazetach było jako dodatek i na innych kanałach ogólnie dostępnych a oni to puszczaja jako Premiery :lol2::lol2: Widać po ofercie że tam jako dodatek jest nowy film a 90 % filmów to starocie .

oferta canal+ na kilka dni http://www.canalplus.pl/film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfilmhd to nie do konca hd, wiekoszosc filmow upscal...wybrane w hd, ale ich hd.... czyli 7-8mbit/s

niech jasno w programie zaznacza ktore filmy sa w hd jak to robi canal+ Bo jak chce ogladac upscal to wkladam plyte dvd do ps3 i zaznaczam upscalowanie... mam przynajmniej dd5.1 i cale napisy, a jakosc upscalu lepsza niz na nfilmhd... wychodzi wiec na to ze ps3 ma lepszy scaler niz nka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maraton w sensie emisji poszczególnych części jedna po drugiej w ciągu jednego dnia. To było zapowiada już zdaje się na wrześniowej konferencji.

 

A najnowsza część Indany Jonesa poleciała wcześniej tylko raz, pod koniec listopada o 22:00, więc na pewno teraz była lepsza pora na obejrzenie tego filmu, jeśli ktoś wtedy przegapił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje tutaj wypowiedź użytkownika telewizji n, która mi się co tu dużo mówić bardzo spodobała

nfilm kanał na wyłączność telewizji nowej generacji n, zaliczył kolejny fatalny miesiąc. Przynajmniej na razie jest największym rozczarowaniem listy kanałów premium i n, odkąd ta walczy o prym w klasyfikacji telewizji cyfrowych.

Miał być hit, na razie wychodzi kit, w dodatku za 20 zł miesięcznie i 240 zł rocznie.

 

Gdyby nie maraton Indiany Jonsa i parę powtórek z poprzednich miesiąców, po grudniowym fatalnym występie nfilm widzowie by nic na nim nie obejrzeli. W tym miesiącu Canal plus i HBO zmiotło kanał premium n. Zawiodło wszystko - brak mocnych premier, przeciętne filmy. Najbardziej niepokojąca - zwłaszcza w kontekście dalszej walki z wspomnianymi przeciwnikami nfilm - są jednak premiery tego kanału w nadchodzącym miesiącu, nfilm, który miał być głównodowodzącym, mózgiem n, a jest jej największym hamulcowym.

 

Premiery kanału filmowego są na razie głównym antybohaterem wszystkich spektakularnych porażek nfilm, który ma jeszcze trochę czasu, by nie stać się największym niewypałem kanałów premium w historii tv.

 

Za nfilm płaci się 240 zł rocznie i 20 zł miesięcznie. Za te pieniądze można zamówić HBO, które leje zdecydowanie kanał premium n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dziwi mnie że np. nie podpisali stosownej umowy aby wiele znakomitych filmów z kanału Wojna i Pokój emitować w jakości HD na nFilm HD. Szczerze mówiąc liczyłem na taki krok.

 

Styczniowa ramówka to niestety zwykła kpina.

 

Czego się spodziewałeś po ITI? Byle mniejszym kosztem zdzierać kasę z ludzi. Na szczęście widzowie widzą, że coś jest nie tak z tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...