Skocz do zawartości

Kiedy w ofercie CP bdzie dobry kanał filmowy?


Manio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy żyją w przekonaniu, że na świecie istnieją tylko dwa dobre kanały filmowe. ;)

Tej części abonentów którzy widocznie uważających się elitę, to prawdopodobnie wystarczy - a zwłaszcza wysokie ceny. ;)

Jest to wynik braku dobrej konkurencji. Poglądy w stylu, że w Polsce nie ma miejsca na dwie a co gorsze na trzy platformy są bezpodstawne i wydaje mi się, że ci krzykacze, są orędownikami jedynej słusznej (tej najlepszej) platformy, i najchętniej wprowadziliby zakaz dopuszczenia konkurencji. Już nikt nie pamięta, że Cyfra mając w Polsce monopol za jeden kanał filmowy kazała sobie płacić około 40 zł.

Sądzę, a niech będzie ich (platform) nawet i 10, przecież to nie nasze pieniądze są tu inwestowane. My mamy wybór, płacimy i oglądamy, a za kilka lat pozostaną najlepsi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No abonenci na pewno już od dawna to dostrzegli, szkoda tylko, że nie mamy wpływu na to co tam puszczają.

Dobry kanał filmowy to jedyne czego mi brakuje w ofercie CP ... no może jeszcze dobrej piłki, tzn zamiast tych lig : portugalskiej i greckiej , jedna dobra jak np: hiszpańska czy angielska , ew. chociaż włoska ale z udziałem tych najlepszych zepsołów a nie to co jest obecnie, ups trochę odbiegłem od tematu sorki.

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z moim poprzednikiem, że CP nie ma tylko jeszcze dobrego kanału filmowego. Gdyby to posiadał bez problemu jego oferta i cena biła by konkurencję na głowe.

Poczekajmy bo przypuszczam, że jeżeli SPI wpuści do Polski swoje dwa kanały filmowe to CP powalaczy o to by KINO NONSTOP i FILMBOX znalazł się w jego ofercie przecież to nasz wspólny interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Kino Nonstop i FilmBox nie są kanałami Premium, ale to byłby duży plus dla CP. Jak wiadomo kanałów Premium z prawdziwego zdażenia na polskim rynku mamy tylko 2 (Canal+ i HBO) i oba te kanały są u konkurencyjnej C+ na wyłączność. Canal+ z wiadomych przyczyn nigdy nie będzie na CP, ale HBO, kto wie, jeśli się potwierdzą plotki, to może z początkiem przyszłego roku będziemy mieli te kanały, jeśli faktycznie umowa na wyłączność z C+ wygasa z końcem tego roku. Bo się nie oszukujmy oferta filmowa CP jest bardzo uboga, bo nie chodzi mi o seriale lub denne filmy. Jeśli chodzi jeszcze o ofertę myzyczną to też nie jest za bogata, w końcu nie muszą być tylko polskie kanały muzyczne, bo CP ma narazie wszystko co mógłby mieć z tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak to kiedy?? Są!

 

TCM, mimo że nadaje tylko kilka godzin( a będzie 24h) nadaje bardzo dobre filmy z dalszych lat! Jedyną wadą tego kanału sa częśte powtórki!

 

Kino Polska, jedyny kanał w pełni filmowy nadajacy polskie filmy!

Bardzo dobra ramówka i kanał też!

 

Zone Europa, równierz bardzo dobre kino europejskie!

Ciekawe filmy i dobra obsada, często jest naco oko przywieśić!

 

Cinemax, doskonały kanał filmowy! Ciekawe filmy niekoniecznie najnowesze! Idzie czasami cos pooglądać! Lecz ostatnio puszczają ciekawe filmy jak Za szybcy za wściekli czy American Pie Wesele!

Wadą kanału jest jego cena! Dlatego tak wiele osób na forum nienawidzi go i krytykuje!

 

Kto co woli, ale nie mówcie że niema żadnego kanału filmowego

 

Sorka za błedy, szybko pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem aby ludzie nabrali przekonania do Cinemac to powinni wprowadzić inne kanały Cinemaxu!

np: MoreMAX, ActionMAX, ComedyMAX, ThrilerMAX, bynajmniej te dwa w środku bez podnoszenia ceny!

 

Co do kanału w pełni filmowego to mogli by dac NonStop Kino w SD jak i HD, pozatem cos w stylu Zone Horror!

 

MGM jest zbędny bo niebawem będzie TCM24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem aby ludzie nabrali przekonania do Cinemac to powinni wprowadzić inne kanały Cinemaxu!

np: MoreMAX, ActionMAX, ComedyMAX, ThrilerMAX, bynajmniej te dwa w środku bez podnoszenia ceny!

 

Ja bym chętnie widział Outermax, bo według mnie to ciekawy kanał prezentujący filmy sci-fi, fantastyczne i horrory. :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...