Skocz do zawartości

Kiedy w ofercie CP bdzie dobry kanał filmowy?


Manio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mijają dni tygodnie a my ciągle czekamy na coś no właśnie na co.

Wszyscy chcą dobrej jakości kina na platformie CP a nie kolejnych CINEMAX-ów lub Zone Europa. Czekamy na informacje prasowe może po DisneyChannel tym kolejnym kanałem który zasili pakiety w niedalekiej przyszłości będzie jakiś kanał filmowy? Przydałoby się to tej platformie nie mam tu na myśli kanału Premium chociaż twierdze że i taki powinien się znaleźć ale wystarczyłby jeden kanał z filmami na dobrym poziomie trochę kina akcji, komedi, horroru i ta platforma byłaby poza wszelką konkurencją patrząc na to co widz może wybrać za kanały i za jaką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał aby dali wreszcie w Polsce kanał PPV... wtedy bym płacił tylko za te pozycje które naprawdę bym chciał obejżeć. Mogli by naprzyklad przenieś na nasz rynek podobna usługe jaką daje amerykańskie Showtime czy amerykańskie HBO :) Ale to tylko marzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian700, Ja Ci sie nie będe tłumaczył, ale wiedz, że są ludzie na tym forum, którzy są bardzo dobrze poinformowani i wcale nie mówie o sobie. Poczytaj forum.

Nigdzie nie pisałem, że CP upadnie. Twierdziłem natomiast, że jest to bardzo przeciętna platforma. Po ostatnich działaniach jest już lepiej, ale dalej nie ma kanałow premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest długoterminowa i na wyłączność, choć pojawiają się informacje, że kończy się 01.01.2008, co nie znaczy, że nie zostanie przedłużona.

Ktoś gdzieś palnął o końcu umowy Cyfry z HBO i tak to się rozprzestrzeniło. O tym że kończy się umowa było już kilka razy na różnych forach. Pierwotnie miała się skończyć z końcem 2003 roku, a potem podobne informacje pojawiały się co roku.

 

PS

Niby przed czym konkurencja ma portkami trząść? Bo chyba nie przed platformą, która ma kilka tysięcy (kilkaset?) abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop jak ja czytam Twoje wypowiedzi, to bez obrazy, to jakbyś pracował dla konkurencji, albo był jakimś medium. Ja np. czytałem w kilku miejscach, że umowa się kończy z rokiem 2006. Jeśli chodzi o wypowiedzi "napewno", napewno to Chopin nie żyję, a reszta jak nie jest potwierdzona oficjalnie, powtarzam, oficjalnie, to nie jest żadna informacja i nie ma co stwierdzać, że napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłem, ale mnie denerwuje stanowczość, że "napewno" czegoś nie będzie. Fakt, że sam traktuję z dystansem HBO na CP, ale też wierzę, że na infolinii HBO, jak już wcześniej było pisane, jest prawdą informacja, że HBO zagości na CP (bym chciał tego, więc dlatego chcę w to wierzyć :) ), ale też można powiedzieć, że infolinia, nie zawsze jest wiarygodna. Poza tym denerwuje mnie najbardziej to, że będzie fuzja, może w przyszłości, ale nie w najbliższym czasie, narazie nie widzę takiego rozwiązania, w końcu CP zaczyna być Platformą z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze kanały Premium (HBO), to napewno będzie. Do tego można dodać, że naprawdę się rozwija w końcu wprowadza nareście moduł CI, ale jeszcze są braki. Czas na lepsze dekodery, żeby można było wprowadzić nowe usługi, takie jak: HDTV, VoD, PVR i jeszcze kilka zwykłych nowych kanałów, np.: wszystkie tematyczne kanały TVP, Discovery Travel & Living, National Gegraphic, ewentualnie Hallmark (ten to się nadaje tylko do Pakietu Familijnego) oraz inne nowości, które się pojawią na Polskim rynku. Ale się rozpisałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje się urażony :wink:

Chciałem tylko przedstawić jak się sprawa ma, a że niektórym to nie na ręke to już nie moja wina.

Dla mnie to jest obojętnie czy HBO będzie na CP czy nie, mnie interesuje co ja moge oglądać. Poza tym i tak z czasem się połączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...