Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mylicie się, pakietu tematycznego już nie ma ;) Jest on tylko w aneksach dla starych abonentów.

Wycofuję się z jednej rzeczy: w nowym regulaminie pisze jednak wyraźnie, że Canal+HD i HBO HD tylko do pakietów Kompakt HD i Optimum HD. Choć w aneksie mi przysłanym pisze że także do Kompakt i Optimum. Widocznie ten aneks dotyczy tylko starych abonentów.

Co do opcji HD to podtrzymuję co napisałem. Jedyne zastrzeżenie jest że pojedynczych kanałów HD nie można dołączyć do pakietu Start.

Co kogo obchodzi ICA, dzwonić lub pisać maile i domagać się włączenia opcji HD zgodnie z regulaminem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzwoń i spróbuj włączyć.W regulaminie mogą być bo są przecież abonenci z takimi opcjami wiec jakoś trzeba im naliczać opłatę.Podobnie było kiedyś z pakietem Startowym (nie pamiętam jego pierwszej nazwy) dla tych co go mieli był w regulaminie.Ba nawet dołączano do niego nowe programy.Tyle że nikt tego pakietu nie mógł już zamówić.Podobnie jest z opcjami HD czy pakietem Mix.Nie ma go w ICA i nie ma go w ofercie więc go nie włączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel, ale HDMixa tam nie ma a kanały HD luzem są. To jest regulamin dla abonentów którzy zawarli umowę od 5.09.2010 więc nie ma prawa tam być żadnych zaszłości. Starych abonentów obowiazuje stary regulamin (gdzie te opcje HD też są) + aneksy do niego.

@maciej120, jak chcesz najmniejsym kosztem to wlacz sobie dowolną opcję HD za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest problem. Chce wziac Phila HD za 249, aby to zrobic musze wlaczyc jakis kanal HD, przejscie na pakiet HD nie oplaca mi sie bo jestem w promocji 50% i za Optimum+Canal+Hbo place 64zl. CZy jak wlacze opcje Filmbox tudziez Cinemax to bede mial jakis kanal HD w ofercie?

 

Opcje CINEMAX oraz FILMBOX zawierają po jednym programie HD. CINEMAX kosztuje 15zł (10zł dla abonentów HBO) natomiast FILMBOX kosztuje 15zł. Włącz jedną z nich i przejdź do punktu Cyfry+ po dekoder. Możesz też włączyć sobie opcję HBO HD w promocji za 17,95zł. Tam też jest jeden program HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...