Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ciekawe pytanie, mam a raczej miałem komfortowy z C+HD oraz mix HD, co gwarantowało mi że każdy nowy kanał HD (poza opcjami premium) będzie dla mnie dostepny. Teraz to co posiadam równa się dokładnie Optimum HD+ - więc teoretycznie bez mrugnięcia okiem powinni mnie przepisac do takiego pakietu, przepisali jednak do Optimum z opcjami dodatkowymi jak wcześniej. I w końcu pytanie, czy nowe kanały będa się pojawiac w hd mix i pozostac przy aktualnym stanie czy tez np będą dodawane do prestiżowego HD ...

 

 

własnie nad tym samym sie zastanawiam czy do hdmix beda dochodzic nowe kanały hd;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem 103,80 (razem z Canal+hd) a teraz mam dodatkowo pare kanałów HD za 114,90 (różnica 11 złotych) i myśle że akurat ja na tej zamianie dobrze wyszłem. Przełanczałem się sam przez ICA

 

Mam taki sam pakiet za 83,40 i pace za free

A ja ci się pochwle co mam za dwa miechy jak mi sie umowa skończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Prestiżowy HD+ zamienił się w Prestiż HD+ a to oznacza, że posiadacze najwyższego pakietu nadal będą odbierać "nowości" programowe w sferze HD. Trzeba jednak powiedzieć, że Ci którzy nie płacą tak wysokich rachunków a posiadają HD Mix powinni mieć automatycznie pakiet z HD. Wygląda na to, że Cyfra znowu będzie zmuszać do dopłat, jeśli ktoś chce mieć nowe kanały w HD. Byłoby to bardzo nieuczciwym zagraniem ale poczekamy, zobaczymy. Nie ma co z góry przewidywać ;) Może będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po telefonie do CTA. Rzeczywiście można jeszcze dziś włączyć telefonicznie "stare opcje". Ja włączyłem sobie opcję 5xHD bo to mi zupełnie wystarczy gdyż chodzi mi przede wszystkim o Eurosport 2 HD (bundesliga). Konsultantka po upewnieniu się potwierdziła mi, że od jutra już nie będzie takiej możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...