Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak uważam i tak zapewne będzie. Polsat prędzej czy później dołączyłby do C+, przyspieszyli to jakąś umową, dostali tematyczne, w zamian może wystarują razem w przyszłym roku po Ekstraklase czy inny sportowy "produkt".. pożyjemy - zobaczymy.

 

 

Krzysiu - bo ich sportowe są jak Canal+, produkt wyższej kategorii, czyt. flagowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekałem się Polsatu w Cyfrze+ :brawo: . Szczerze mówiąc to odbieram Polsat drogą na ziemną ale sygnał nie jest wysokich lotów. Teraz właściwe czekam tylko na chociaż jakąś jedną porządną stacje muzyczną z muzyką oldies. Reszty „śmieci” typu: BBC czy innych pseudo serialowych kanałów Comedy Central Family itp. nie potrzebuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawa sytuacja. Być utwierdzony w przekonaniu, że pakiet MINI Cyfrowego Polsatu stał się tak z dnia na dzień całkiem mi niepotrzebny. Ciekawe?! Gdy we wrześniu wypowiem im umowę, to Polsat w ogóle się odezwie? Czy też to puści mimochodem :P

Jak dla mnie, to najprawdziwsza nowość na platformie C+

Już nic nie potrzebuję. Chyba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie umiesz korzystać z wyszukiwarki programów na stronie Cyfry. Program na kanały Polsatu jest od chwili ich dodania.

 

A co mnie obchodzi program na stronie? Miałem na myśli funkcję Program w dekoderze :roll:

Przecież wyraźnie napisałem "Program" z dużej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ileż czasu można tą stronę aktualizować? Już sam zaczynam tracić cierpliwość :)

 

 

Ludzie nie wierzą co widzą i muszą mieć potwierdzenie czarno na białym, że jest Polsat.

 

Ja Polsatu nie mam (Multipakiet) , więc nie oglądam i nie czuję się z tym źle. Aczkolwiek teraz miałem chwilę dylematów, czy będę brał jakiś pakiet cyfry po rezegnacji z multipakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy Polsat na C+ :):smile:

Pytanie: co z tego ma sam Polsat? Nie kumam, bo np. już 2 moich kumpli myśli o przejściu na C+ (ze Polsatu).

Mi tam pasuje - wreszcie F1 nabierze kształtu, bo wcześniej odbierałem na resztkach sygnału z kabla, obraz fatalny.

No i najważniejsze: KIEPSCY!

 

 

PS. z tymi Kiepskimi to taki żarcik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...