Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to właściwe miejsce do pisania. Zauważyłem dzisiaj w Poznaniu nowy punkt sprzedaży Cyfry - i moje zdziwienie wielkimi literami wypisane CANAL+ z małym dopiskiem na dole Cyfra+. W ogóle bez charakterystycznych oznaczeń dla Cyfry+. Czyżby zmiana nazwy platformy? Może faktycznie po połączeniu z "N" tak będzie się nazywała nowa platforma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na 173 kanale zameldował się kanał Water Planet :smile: dekoder Pace HD PVR sam wymusił wyszukanie więc chyba ten kanał zawitał do oferty Cyfry :smile: I coś chyba też z TVP Info zmienili bo po wyszukaniu z kanałów ulubionych zniknął MI ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 173 kanale zameldował się kanał Water Planet :smile: dekoder Pace HD PVR sam wymusił wyszukanie więc chyba ten kanał zawitał do oferty Cyfry

 

Jeśli mają w planach zostawić ten kanał na tej pozycji to nie wróżę wysokiej oglądalności. Powinien trafić do dokumentalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgadzam sie. Szkoda, ze Cyfra dala Water Planet na 173, bo zapowiada sie ciekawie... N nie lepsza, kanal 224 na chwile obecna.

 

@tester19, U mnie Sagem rowniez wymusil wyszukiwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiedź na Mój e-mail osoby z Polcast na temat Noveli Tv w Cyfrze +

 

"Na chwilę obecną kanał Novela tv nie jest dostępny w ofercie platformy CYFRA+. Prosżę obserwować zmiany na liście kanałów C+ w najblizszym czasie. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Water Planet i Novela TV już nadają. Nie wiem, czy są już dostępne na dekoderach CYFRY+, bo ja mam swój własny, niezależny tuner i na nim te kanały już sobie ustawiłem.

Jakość obrazu na tych kanałach jest tragiczna!!! Jeśli docelowo taka pozostanie to nie wróżę tym stacjom długiego żywota... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...