Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest dział cyfry, w cyfrze ich nie było i nie będzie.

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Michał Stryjecki, dyrektor ds. PR NC+, informuje, że abonenci mający dotychczas dostęp do ofert premium (nPremium w platformie N i Canal+ w Cyfrze) otrzymają od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę Canal+ Platinium.

 

Kilka pytań:

1. Od 5 kwietnia do kiedy...?

2. Pełna oferta Canal+ Platinium - czyli wszystko co znajduje się na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum ?

3. Superpremium HD w C+ łapie się w zasięgu tej oferty?

 

Odpowiadam i potwierdzam słowa p. Michała Stryjeckiego:

1. Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej.

2. Tak

3. Tak

pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie ze znudzoną panią z nc+, która powiedziała mi, że nie minęlo jeszcze 10 dni od przejścia z C+ do nc+ i moge rozwiązać umowę z powodu braku History HD, Polsat HD itp, bo nie wiadomo kiedy te programy będą miały dołączone Seca. Na konie cusłyszałem, że może nigdy i mam sobie wypowiadać umowę. Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie ze znudzoną panią z nc+, która powiedziała mi, że nie minęlo jeszcze 10 dni od przejścia z C+ do nc+ i moge rozwiązać umowę z powodu braku History HD, Polsat HD itp, bo nie wiadomo kiedy te programy będą miały dołączone Seca. Na konie cusłyszałem, że może nigdy i mam sobie wypowiadać umowę. Śmiech na sali.

ja tez przed chwila dzwonilem pytając o to samo co Ty -konsultankta kompletnie nie przygotowana biegala co chwile pytac ..potwierdzila ze na pewno bedzie dolaczony system kodowania seca..ale kiedy no wlasnie -standartowe slowo "prace trwają" ..dla mnie to jest kpina ,totalny obciach -czyli Ci na dekoderach ADB sa uprzywilejowani a My abonentami drugiej katoegorii ..nc+ traca straszliwie wizerunek..zadnych wyjaśnien ..konferencji -zeby zapytac ..zupelnie nic..na infoliniach nie wiedza niczego .Podpisując Umowe migracji masz prawo miec sprzet od Cyfry+ i odbierac na nim to wszystko co odbieraja na innych dekoderach a kanal Polsat Hd jest kanalem gwarantowanym jak byk! i nikt tu laski nikomu nie robi! A co mnie ma obchodzic ze oni nie uporali sie z system kodowania no co!? Zawieram umowe i od jej początku mam miec to co widnieje w umowie czy to takie dziwne?? Przez takie postepowanie traca kazdego dnia rzesze wiernych abonentow -a Zyguś sie cieszy :D Jakaz to jest chora polityka marketingowa i wizerunkowa nc+ ..czasem mi sie wydaja ,ze On sami sie chca doprowadzic do stanu upadlosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak się w to wczytuję kilka razy i kluczowe jest słowo dotychczas. Skoro masz dotychczas canal+ łaskawie masz dalej.

 

specowi który wymyślił to hasło reklamowe medal się należy. Mistrz dyplomacji. Świetnie tu ujął. Tak że można dwojako interpretować.

 

ale po co to było? Wszyscy się napalili na kanały, a tu nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem już wyraźnie, że dostanie tylko paczkę C+ a nie cały Pakiet

 

Oni nie napisali że udostepniaja pakiet C+ PLATINUM. Najpewniej chodziło im o opcję C+ PLATINUM

 

Kto normalny zamiast paczki C+ dałby cały pakiet za darmo? Myslicie że oni coś dadza wam za darmo. Oni nawet nie chća oferty zmienić, mieszają w transmisjach sportowych, nie dodali kodowania do niektórych kanałów, użytkownicy TNK HD i nnk nie mają dostep do C+ Family 1 i 2, wszystkich odsyłają do rzecznika prasowego firmy, który... jest niedostępny

 

TO JEST DNO roku! AMATORSZCZYZNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem już wyraźnie, że dostanie tylko paczkę C+ a nie cały Pakiet

 

Oni nie napisali że udostepniaja pakiet C+ PLATINUM. Najpewniej chodziło im o opcję C+ PLATINUM

 

Kto normalny zamiast paczki C+ dałby cały pakiet za darmo? Myslicie że oni coś dadza wam za darmo. Oni nawet nie chća oferty zmienić, mieszają w transmisjach sportowych, nie dodali kodowania do niektórych kanałów, użytkownicy TNK HD i nnk nie mają dostep do C+ Family 1 i 2, wszystkich odsyłają do rzecznika prasowego firmy, który... jest niedostępny

 

TO JEST DNO roku! AMATORSZCZYZNA

Napisali, że cały pakiet...

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Michał Stryjecki, dyrektor ds. PR NC+, informuje, że abonenci mający dotychczas dostęp do ofert premium (nPremium w platformie N i Canal+ w Cyfrze) otrzymają od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę Canal+ Platinium.

 

Kilka pytań:

1. Od 5 kwietnia do kiedy...?

2. Pełna oferta Canal+ Platinium - czyli wszystko co znajduje się na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum ?

3. Superpremium HD w C+ łapie się w zasięgu tej oferty?

 

Odpowiadam i potwierdzam słowa p. Michała Stryjeckiego:

1. Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej.

2. Tak

3. Tak

pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos ze mną nie tak... Bo ja od początku wiedziałem, że ta cała promocja dla cyfraków to będą te same kanały paczki Canal tylko w nowym opakowaniu i o żadnych Platinumach nawet nie myslałem. Chyba jestem idealnym targetem platformy nc+, rozumiem kontent i kontekst i wiem, co NAPRAWDĘ mają na mysli jak cos mówią :oops: Pora umierać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem już wyraźnie, że dostanie tylko paczkę C+ a nie cały Pakiet

 

Oni nie napisali że udostepniaja pakiet C+ PLATINUM. Najpewniej chodziło im o opcję C+ PLATINUM

 

Kto normalny zamiast paczki C+ dałby cały pakiet za darmo? Myslicie że oni coś dadza wam za darmo. Oni nawet nie chća oferty zmienić, mieszają w transmisjach sportowych, nie dodali kodowania do niektórych kanałów, użytkownicy TNK HD i nnk nie mają dostep do C+ Family 1 i 2, wszystkich odsyłają do rzecznika prasowego firmy, który... jest niedostępny

 

TO JEST DNO roku! AMATORSZCZYZNA

Napisali, że cały pakiet...

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Michał Stryjecki, dyrektor ds. PR NC+, informuje, że abonenci mający dotychczas dostęp do ofert premium (nPremium w platformie N i Canal+ w Cyfrze) otrzymają od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę Canal+ Platinium.

 

Kilka pytań:

1. Od 5 kwietnia do kiedy...?

2. Pełna oferta Canal+ Platinium - czyli wszystko co znajduje się na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum ?

3. Superpremium HD w C+ łapie się w zasięgu tej oferty?

 

Odpowiadam i potwierdzam słowa p. Michała Stryjeckiego:

1. Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej.

2. Tak

3. Tak

pozdrawiam

Magda

no to mi się wyjaśniło, canal+platinium uruchamiane od 5.04 to tylko 6 kanałów (3. wers pod zdjęciami tunerów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...