Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie świecą jedynie dodane Polsaty, reszta (oprócz tych dotychczasowym zakodowana), choć liczyłem też na Boomerang w związku z tym artykułem, jednak wielu abo już nc+ uskarża się że nadal nie otrzymali uprawnień do części kanałów, to można mieć nadzieje że jeszcze on zaświeci w starych pakietach Cyfry+.

 

W sumie to właśnie brak Trace Urban, Travel Channel oraz kanałów Turnera wstrzymywał mnie przed migracją, jednak chyba jezscze trochę pobędę z Cyfrą+ żeby móc pod koniec kontraktu lepszą oferte wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to z tych dzisiejszych "nowości" nie świecą mi jedynie 4 kanały:

CBS Europa

Boomerang

Kino Polska Muzyka

Polsat Film HD

 

Jakby nie patrzeć większość z tych nowości nc+, to mieliśmy już wcześniej, a Polsat Film teoretycznie też jest tyle że w SD, KPM było kiedyś, jednak wyłączyli jeszcze przed fuzją.

Teraz oferta nc+ zbliżyła się w pewnym sensie do starej Cyfry+, bo dotychczas to była bardziej taka N'ka z kanałami autorskimi Canal+ Cyfrowego.

 

Zastanawiam się co za inteligent układ oficjalny układ kanałów, wcześniej już była ona tragiczna, a teraz rozpiernicz jest jeszcze większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod tekstem o kanałach Turnera pisało iż ich wszystkie kanały będą w NC+ i wszystkich pakietach Cyfra+. Wprowadzili w błąd pod tym tekstem. Tylko na Boomerangu lecą normalne kreskówki. Dodam jeszcze, że Kino Polska Muzyka też jest dobrym kanałem. Cóż, na dniach trzeba będzie zadzwonić i zapytać co tam mają w ofercie migracyjnej, umowę mam jeszcze 9-miesięcy, zapewne nic ciekawego dla mnie nie maja, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę jednak troche poczekać z migracją, bo podpisałem przedłużenie na 18 miesięcy z C+ na tydzień przed startem nc+.

Jakoś nie mam ochoty płacić o połowę więcej teraz za może 3 warte uwagi kanały, tymbardziej że jakoś dotychczas człowiek dawał sobie radę bez nich.

Jakby nie patrzeć to oferta nc+ w porównaniu z dawna Cyfrą+ jakiegoś wielkiego szału nie robi, no chyba że komuś zależy na dużej ilości kanałów dziecięcych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz tyle i w sumie nieoficjalnie, bo nigdzie nie masz ich zagwarantowanych, nawet nie ma wzmianki w materiałach prasowych o włączeniu tych kanałów do starych pakietów Cyfry+, także tak naprawdę w każdej chwili mogą wyłączyć je.

 

Skoro masz własny tuner, to mozesz sobie wyszukać jeszcze kanały z tp 10.758V, ponieważ chwilowo na wszystkich kanałach stamtąd jest przerwa w kodowaniu.

http://pl.kingofsat.net/tp.php?tp=5059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowywujac - co dostane majac w tejch chwili Superpremium HD i swoj dekoder (bo widze ze to tez jest wazne)

 

1) Polsat HD

2) Polsat Sport News

3) Polsat Romance

 

I Tyle ? ( nie licze kanalow ktore juz mam typy CBS'y)

 

plus TVP Rozrywka i Discovery - jako nowość dla Cyfry + bo nie było wcześniej na nich uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak informacyjnie w pakiecie platyna wszystkie "te niby nowości" świecą a w stosunku z przed kwietnia 2013 to dla mnie nowe kanały to Polsat HD i Polsat Romanse..Reszta już było dawniej w Cyfrze.. Czyli następuje ujednolicenie oferty programowej bez względu na dekodery..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...