Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/84341/nsport-1 ... ra-ma.html

Przy okazji zrobiłem porównanie podstawowych kanałów w Cyfrze+ (pakiet chyba nazywał się Optimum HD) i w NC+ (nazwa Univerce+).

I wyszło na to że w cyfrze+ nawet jak dokupiło się pakiet HD (10kanałów w tym 5 nowych nie dublujących się) to płaciło się mniej, mając więcej kanałów. Najwięcej straci się kanałów filmowo-serialowych (7) zyskując 3 i dokumentalnych (3, lub 2 jak ktoś dokupi History HD) zyskując (1) Discovery Historia, zaś najwięcej zyska się kanałów bajkowych (5). Dodać trzeba jeszcze że dużo kanałów w nc+ jest nie gwarantowanych (14 m.in. Comedy Central, eurosporty itp...). Do tego dochodzi brak elastycznej oferty np. (dokupienia paczki kanałów C+) Niby zyskuję się lepsze dekodery od tych cyfrowych, ale nie wiem czy będzie można korzystać ze swoich dekoderów przy migracji (próbowałem czegoś dowiedzieć się w punkcie sprzedaży nc+ w Wawie na KEN-ie, ale pan był tak zajęty rozmową przez telefon "iż nie dostarczyli mu dekoderów na czas i ma już dosyć tej firmy..." że po 10 minutach stania i olewania mnie zrezygnowałem z oczekiwania. A do tego czytam jeszcze to:

https://satkurier.pl/news/84323/wkrotce- ... -w-nc.html

Po prostu ręce opadają. Więc ja raczej pożegnam się z nową tv. Pozostanie naziemna albo w niedalekiej przyszłości nc+ na kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe podmienione canal+ dzialaja film 1 i 2 oraz family 1 i 2 nadaja juz od godziny 6:00 c+ zacznie od 6:05 a sport od 7:00 Szkoda ze to jedyne zmiany na liscie , mialem nadzieje ze poukladaja wkoncu jakos sensownie liste kanalow ale niestety sie mylilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat hd , History hd ESPN America i Blue hustler jak nie swiecily tak nie swieca :? Nie wspomne o nowym sofcie do pace pvr 500 zeby wkoncu mozna bylo kozystac w pelni z all inc. dalej czarna du.a :/ Slyszalem ze nc+ nie dysponuje aktualnie zadnymi technikami ktorzy mogli by uporzadkowac ten burd.l poniewaz po hucznych obchodach lanego poniedzialku wszyscy przymarzli i czekaja na ciezki sprzet zeby odkuc ich od asfaltu przed gmachem siedziby firmy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat hd , History hd ESPN America i Blue hustler jak nie swiecily tak nie swieca :? Nie wspomne o nowym sofcie do pace pvr 500 zeby wkoncu mozna bylo kozystac w pelni z all inc. dalej czarna du.a :/ Slyszalem ze nc+ nie dysponuje aktualnie zadnymi technikami ktorzy mogli by uporzadkowac ten burd.l poniewaz po hucznych obchodach lanego poniedzialku wszyscy przymarzli i czekaja na ciezki sprzet zeby odkuc ich od asfaltu przed gmachem siedziby firmy :smile:

 

 

 

czy te kanaly wogole beda :/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępniona miała być paczka Canal+platinum, czyli 6 kanałów C+.

 

W piątek, 5 kwietnia 2013 roku uruchomione zostaną nowe kanały CANAL+: CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD i CANAL+ Sport HD. Jak powiedział „Gazecie Wyborczej” Julien Verley, prezes nc+, abonenci platformy n z pakietem nPremium, którzy zdecydują się do 19 kwietnia 2013 roku na przejście do nc+, będą mieli darmowy dostęp przez 3 miesiące do pakietu CANAL+ PLATINUM, zawierającego m.in. 6 nowych kanałów CANAL+. Po zakończeniu promocji abonenci będą mogli zrezygnować i wrócić do swojego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...