Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy zauważyliście, ale wraz z wprowadzeniem pakietu sportowego dla pubów, taki sam zestaw kanałów pojawił się jako nowa opcja dodatkowa dla zwykłych klientów. Czyli można dodać sobie C+Sport, Sport2 i GOL bez C+ i C+Film.

 

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_opcje-dodatkowe.html

 

Ja w sumie wolałbym odwrotnie C+ bez sportów, ale to krok w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzięki dołączeniu Polsatów, działa już funkcja Pilot na TV 4. Niestety nie działa ona na Polsacie Film.

Zauważyłem, że już działa, nie wiem tylko od kiedy. Jeśli ktoś o tym pisał już wcześniej to proszę usunąć ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ciacho007 - Widzę, że nadal niektórzy nie rozumieją.

Tu nie chodzi o to, że będziemy te kanały namiętnie oglądać, tylko o to że są to kanały FTA, do których wszyscy abonenci powinni mieć dostęp od początku. Jeżeli ogranicza się już możliwość oglądania kanałów do oficjalnej narzuconej listy, to powinno się na nią dodawać wszystkie polskie kanały, które są FTA. W przeciwnym wypadku to jest blokowanie dostępu przez płatną platformę do czegoś co jest bezpłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy krzyczą mało, mało, to dostaliśmy 3 cudowne kanały :) Co do oczekiwanych nowości wyższej klasy za pewnie coś się pojawi, może fox , może axn hd, a może coś innego. Konkurencja wymusi to na Cyfrze, tak jak dodanie 'polsatów' zmotywowało n-kę :) W Polsce są 4 platformy, prawa filmowe, sportowe rozbite na drobne, a producenci wykorzystują to co chwile dodają cudowne mutacje tych samych kanałów. Temat o nowościach, to powiem, nie chce nowości, niech poprawią ofertę dostępnych programów:) jakość nad ilość!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

Ja z tych trzech kanałów to czasami oglądam tylko Eskę TV. Pozostałe dwa mnie nie interesują. Ale nie psioczę z tego powodu. Tym bardziej, że żaden z nich nie jest nadawany z transponderów CYFRY+ i nie zajmuje ich pojemności. :) A że są one niekodowane to na liście kanałów mogą sobie być. ;) Ja na swoim "Ferdku" wszystkie te trzy kanały mam zaprogramowane już od dawna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...