Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego mieli by dać nam za darmoche te dwa nowe kanały do końca miesiąca skoro można spokojnie skroić z nas po te 8 zl dla posiadaczy 5xHD albo jeszcze wiecej dla kogos kto nie mial tej promocji ??

Biznes jest biznes, atmosferę wyczekiwania i oczekiwania na TVP HD nakręcili sami internauci i zrobili całą marketingową robotę za Cyfre. Teraz tylko wystarczyło wstrzymywać sie z dodaniem kanału tuż przed Mistrzostwami a a ludziska śmigną z kaską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to problem z instalacją (mam małą antenę). Nie mam sygnału z tr. 10,834 z którego nadaje BBC HD.

 

Mam identyczny problem, wszystkie kanały HD działają natomiast na BBD HD wczoraj była szachownica a dziś brak sygnału.

Teraz kwestia, czy 70tka nie wyrabia czy gdzieś indziej jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na coolstreamie wczoraj wieczorem i dzisiaj rano, na tp. 11258V przy kanale TVP HD są wyłącznie uprawnienia dla conax. CP również nie włączył jeszcze transmisji ze swojego tp. Więc proponuje, by wszyscy co za przeproszeniem [beep]yli, że im świeci TVP HD w C+ dostali po banie albo przynajmniej upomnienia. Może na przyszłość nauczą się, że nie można bezkarnie wypisywać albo powtarzać bzdur i zachowywać się jak głupki wioskowe

 

 

pozdr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry techniczne TVP HD:

 

HOT BIRD 9 (13E)

11,278 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK

SID: 13026

PID V: 365

PID A: 400 (polski)

kodowanie: Seca Mediaguard 4 (CYFRA+)

 

Umiesz czytać? Sam sobie daj bana.

 

Co do BBC Hd to chyba kiepski poziom sygnału z tego tp Nki więc proponuję podregulować antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry techniczne TVP HD:

Co do BBC Hd to chyba kiepski poziom sygnału z tego tp Nki więc proponuję podregulować antenę.

 

Racja. Bardzo słaby sygnał, mam antenę 80 cm precyzyjnie ustawioną (centralna Polska) i BBC HD odbiera bez zacięć czy pikselozy, ale jakość sygnału nie przekracza 50%, na innych kanałach HD z Cyfry jakość 70-80%. Jeśli komuś nie odbiera, a ma uprawnienia, to trzeba poprawić ustawienie anteny.

 

 

Pozdro,

Vochomurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry techniczne TVP HD:

 

HOT BIRD 9 (13E)

11,278 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK

SID: 13026

PID V: 365

PID A: 400 (polski)

kodowanie: Seca Mediaguard 4 (CYFRA+)

 

Umiesz czytać? Sam sobie daj bana.

 

Co do BBC Hd to chyba kiepski poziom sygnału z tego tp Nki więc proponuję podregulować antenę.

 

11.278V to tp. cyfry a nie n-ki. TVP HD jest na 11.258H (tp. n-ki)

Mój komentarz dotyczył tych co twierdzili, że im świeci TVP HD z tp. n-ki. A tak nawiasem to wczoraj wieczorem przeskanowałem HB i jakoś nie znalazłem nowego kanału na 11.278V chyba, że w ogóle nie otrzymał nazwy. Pod jaką nazwą się u was melduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP HD jestn na transponderze 11278 pod swoja nazwą. I tak jest od wczoraj . Skanowalem na moim starym Humaxie 2000 HD. Także TY musisz miec jakis problem ze nie widzisz tego. Przeskanuj sam transponder a nie calego satelite. bedzie szybciej i bez błedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...