Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boomerang to nie jest kolejny, tylko jest to najlepszy kanał animowany jaki istnieje (mówię oczywiście o kanałach dla starszych dzieci i pod kątem atrakcyjności bardziej dla młodzieży i dorosłych ;) ) bo prezentuje klasykę kreskówek.

 

Ja bym go z otwartymi ramionami i uśmiechem na twarzy oraz radością w sercu powitał w Cyfrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos, ale ty masz problemy. Każdy ogląda, to co lubi, a tobie nic do tego. Nie podoba się, to nie oglądaj i nie pisz głupich komentarzy :> .Poza tym kanał Boomerang prezentuje bajki z mojego dzieciństwa, na których się wychowałem więc fajnie byloby sobie je przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym wiązać pojawienie sie Canału + Sport HD ? Czy jest on u wszystkich czy tylko u posiadaczy Canal +. Dopiero sie o tym dowiedziałem. Prosze ewentualnie o wypowidz.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja nie moge od dłuzszego czasu wyszukac jakich kolwiek kanałów mimo ze antena jest dobrze ustawiona to nie znajduje mi zadnego kanału i pisze sprawdz ustawienia konfiguracyjne lub ustawienie anteny .W ustawieniach nic nie zmieniałema i antena na 100% jest dobrze ustawiona bo pasek poziomu sygnału swieci na zielono i działają wszystkie ustawione stacje CO JEST GRANE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...