Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja Canal+ poszerzy się automatycznie.

Zwróciłbym raczej uwagę na zapisy w Aneksie do umowy, czy jest gwarancja niezmienności cen przez cały okres umowy.

Tych (obecnych użytkowników platformy), co nie mają wykupionej opcji C+ a planują ją sobie podłączyć, zachęcam do jej aktywacji do końca lipca w promocji za 19,90 przez 6 m-cy... do końca stycznia nie zapłacą więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu ruszają ligi zagraniczne. Aby zapewnić więcej relacji na żywo Canal+ uruchomi jesienią trzeci kanał sportowy o docelowej nazwie Canal+ Gol. Oznacza to aż 500 transmisji z rozgrywek, z czego znaczna część w jakości HD

[/b]

W rundzie jesiennej oferta sportowa Canal+ zostanie wzmocniona o nowy, poświęcony wyłącznie piłce nożnej kanał o docelowej nazwie Canal+ Gol (dokładny termin startu kanału zostanie ogłoszony wkrótce). Poszerzy on dotychczasową ofertę, na którą składały się do tej pory Canal+ Sport

i Canal+ Sport2. Dzięki nowemu kanałowi fani sportu będą mogli obejrzeć aż 500 transmisji

meczów piłkarskich rocznie. Trzeci kanał będzie nadawany w soboty, niedziele i poniedziałki. Program będzie się rozpoczynać wczesnym popołudniem, a kończyć w późnych godzinach wieczornych. Dzięki temu widzowie sami zdecydują, które z trzech transmitowanych jednocześnie wydarzeń chcą zobaczyć na żywo. Zwiększy się jednocześnie liczba wydarzeń prezentowanych na żywo, jak również ich wybór dla kibiców..........

 

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spółka CANAL+ Cyfrowy zamierza uruchomić CANAL+ Gol - kanał poświęcony wyłącznie piłce nożnej, który dołączy do obecnych już na rynku CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2. Nowa stacja zapewni swoim widzom aż 500 transmisji rocznie, także w jakości HD. Dokładny termin starty CANAL+ Gol zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Trzeci kanał będzie nadawany w soboty, niedziele i poniedziałki.

Czyli jednak będzie sd oraz hd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

500 transmisji rocznie? W jednym kanale? HAHAHA! To daje 1,37 transmisji na dzień. W JEDNYM KANALE!

Chodzi o to, że będzie 500 transmisji rocznie w kanałach sportowych C+ na żywo, a część będzie w HD na CANAL+ Sport HD. Ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie C+ Gol HD, jeśli już to C+ Sport 2 HD, po co marnować pasmo na kanał HD nadający przez 3 dni?

 

Nowa stacja zapewni swoim widzom aż 500 transmisji rocznie, także w jakości HD

To nie znaczy, że będzie 500 transmisji na C+Gol (bo to jest wszystko co w sezonie pokazują). Tylko, że kanał zapewni możliwość pokazania 500 transmisji (meczów LIVE), które również będą na C+S1 i C+S2 czyli także w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zamiast filmu inwestują tylko w piłkę nożną, są też inne ciekawe sporty. Tak czy inaczej według mnie skończyło się tanio i atrakcyjnie w Cyfrze+, widocznie nowy prezes Cyfry doszedł go wniosku, że czas zarabiać.

Niby mam gwarancję ceny do końca umowy (42zł za komfortowy i Canal+), ale jak widać nic nie wiadomo, czy nie będzie jakieś podwyżki abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu jest takie info z futbolnews.pl

 

 

Canal Plus Cyfrowy uruchomi w najbliższym czasie kanał poświęcony wyłącznie piłce nożnej. Canal Plus Gol, bo tak nazywać się będzie nowy produkt Canalu Plus, przeprowadzi rocznie około 500 transmisji meczów w tym duża ich część w jakości HD.

Stacja będzie działała przez trzy dni w tygodniu - piątek, sobotę i niedzielę. Transmisje rozpoczną się wczesnym popołudniem, a zakończą późnym wieczorem. Canal Plus Gol pojawi się na platformie Cyfra Plus oraz w sieciach kablowych (operatorzy sami będą decydować o tym, czy kanał wejdzie w skład ich oferty).

Nie znany jest jeszcze dokładny termin startu kanału. Jednak ma to nastąpić już tej jesieni.

 

dla mnie bomba, wygląda na to, że dopóki będzie piłka na C+ dopóty będę ich klientem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej, canal plus źle robi, że jeszcze nie 'rozłączyło' canal plusów filmowych od sportowych w ramach jednej opcji. jest wielu widzów którzy posiadają opcję C+ tylko dla kanałów filmowych, więc po co płacić za nieoglądany sport? nic, tylko jak najwięcej kasy zżerać od ludzi za nic -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze przedluzyli, ja mysle juz o nastepnym przetargu. Za 3 lata moze sie wiele zdarzyc

Nie stracili przez 20 lat, więc nie widzę powodów, dla których mieliby stracić przy następnym przetargu.

 

 

C+ ma sens jako jeden pakiet, zresztą po rozdzieleniu na pewno byłoby drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stracili przez 20 lat, więc nie widzę powodów, dla których mieliby stracić przy następnym przetargu

 

20 lat napewno nie, bo w polsce sa od 15. Wole nigdy nie mowic nigdy. Gdy tylko espn potraktuje nasz rynek na powaznie, to w tym samym momencie canal+ lige angielska straci i taka jest prawda. Juz sie dobrali do sky w anglii i powoli, bo powoli ale odbieraja im lige angielska. A o tym ze espn chcial (chce) wejsc na nasz rynek na powaznie, bylo pisane kilka razy, jak rowniez to ze pierwsze co to chca prawa do ligi angielskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc 20 lat dodałem kolejne 3 lata, ale faktycznie zagalopowałem się, będzie 18 latek.

W UK, w zeszłym roku ESPN przejął pakiet Setanty, która na czas nie wpłaciła kolejnej transzy kasy. To co miało SKY ma dalej.

Co do wejścia ESPN na nasz rynek, to powiem szczerze, gdzieś czytałem, ale były to przypuszczenia redaktorów, bądź wpisy na forum i w komentarzach. Żadnego poważnego komunikatu na temat wejścia tegoż kanału nie czytałem.

Szczerze mówiąc jakoś nie widzę za bardzo możliwości wejścia kolejnego kanału sportowego (chyba, że byłoby to jakieś przejęci), to nie lata 90 i samą Premiership rynku nie podbiją.

 

 

Co do zapowiedzi, to kiedyś wspominali, że nie wykluczają uruchomienia Ale Kino HD. Powiem szczerze, że z radością bym powitał ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...