Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda:( zostanie tvpsport i nasi komentatorzy:)

 

 

Witam

 

wiem ze to nie na temat Nowosci w Cyfra+ ale jesli chodzi o alternatywe dla komentatow TVP to http://www.tvcatchup.com/ mozna odbierac darmowe brytyjskie kanaly (niestety nie mam mozliwosci sprawdzic czy mozna ogladac te kanaly i innego IP niz UK) MS2010 beda na BBC i ITV wiec komentarz o wiele lepszy niz w TVP a jakosc jest przyzwoita, podlaczenie PC to TV to nie jest duzy problem.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie pełno informacji o starcie BBC HD, w gazetkach, na ulotkach, plakatach. Kompromitacja Panowie z Cyfry, kompromitacja. Skoro wiedzieliście, że startu nie będzie to trzeba było to szybko pousuwać i kosztami obciążyć BBC. Chyba, że to cyfra dała ciała. Zastanawiam się, czy UOKiK się nie doczepi z karą za wprowadzanie w błąd klientów, którą zapłacimy my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu tak dopominacie się wprowadzenia BBC w maju - jesli tak się stanie, będzie ono odkodowane tylko kilka dni do końca miesiąca. Mam nadzieję, że wprowadzą go na początku czerwca, wtedy będzie więcej czasu aby zapoznać się z tym kanałem i ewentualnie zdecydować się na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie chodzi tu o te parę dni w tą czy w tą ale o prestiż. Szanującej się platformie nie przystoi taka wpadka.Jeśli już to przynajmniej na ich stronie powinien pokazać sie jakis krótki komunikat wyjaśniająco-przepraszający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mam żadnego kanału HD z oferty C+. Jeżeli włączę (złote plusy) choćby Eurosport HD to obejmie mnie promocja BBC HD za darmo przez miesiąc? Czy muszę wykupić np 5xHD?

Niedługo koniec umowy i chciałbym wiedzieć czywarto "bić' się o pakiet HD.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...