Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No trzeba płacić, ja nawet chce płacić za to HD bo lubie HD, dobry obraz, znakomity w porównaniu z kanałami SD

Mało co z krzesła nie spadłem. Zachwycasz się pikselozą? Gratuluję i współczuję.

twoje gadanie jest takie typowo polskie... :x skoro on lubi HD, podobnie jak wiele osób, to nasz wybór, a skoro nikt ani w Polsce ani nawet w bogatych Niemczech nie oferuje nic lepszego niz ta twoja "pikseloza" to trzeba brać i nie sapać, bo inaczej sam pozostaniesz w epoce telewizji czarno-białej czekając na zbawienie.

 

 

Bloo411: teraz już też mnie przekonałeś, że nam zostawią 5xHD + Premium HD gratis w umowach promocyjnych, a za nowe kanały pewnie będą chcieli dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które obecnie mają bezpłatnie 5xHD, będą mogły przejść na HD MIX dopłacając różnicę w opłacie za te opcje. Tzn, w miesiącach, w których miały mieć bezpłatne 5xHD, opłata za HD MIX wyniesie 8zł.

 

Dalsze nowości w najbliższych tygodniach też się zapowiadają :)

 

Jeżeli to info się sprawdzi to można być zadowolonym. Pomyśleli o osobach z promocji świątecznej. 8zł to nie majątek za 3 kanały HD :smile:

Czekam na oficjalne info :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uważam,że jest dobrze. No może poza Foxem.Reszta kanałów jest ok. Cena jest dodatkowa ale jak chcesz dobre pozycje to trzeba płacic. Wole to niż tak jak przeinwestowali w N. Teraz mają i podwyżkę i niezbyt ciekawe ddołączenie kanałów / poza BBC/. Jeżeli prawdą jest, że to nie koniec to cyfra odskoczy konkurencji dośc wyraźnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się przeliczyłem Hugo... liczyłem na History HD zamiast Wilda HD ale nic to może w nce będzie. A juz widzę, że w nce też nie będzie. Dziwne, czyżby aż taki drogi był ten History HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kanał BBC HD to będzie wersja w wysokiej rozdzielczości kanału BBC World czy coś zupełnie innego? Jest szansa na Top Gear na BBC HD?

 

Człowieku, jeszcze nawet nie wiadomo w 100% czy w ogóle będzie a ty już się pytasz. Skąd my to mamy wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kanał BBC HD to będzie wersja w wysokiej rozdzielczości kanału BBC World czy coś zupełnie innego? Jest szansa na Top Gear na BBC HD?

 

Człowieku, jeszcze nawet nie wiadomo w 100% czy w ogóle będzie a ty już się pytasz. Skąd my to mamy wiedzieć?

 

Spokojnie, nie unoś sie tak bo odlecisz. Skoro są osoby na forum podające jako pewnik, że ten kanał wchodzi, to może mają jakieś informacje na jego temat. I to do nich zwracam sie z pytaniem. A Ty skoro nic na ten temat nie wiesz, po prostu nie odpowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...