Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@koe92, skoro w umowie zagwarantowali Ci bezpłatny Pakiet 5xHD, to będziesz miał go gratis przez cały okres umowy pomimo wejścia Opcji 8xHD. Ale jak będziesz chciał przejść z 5xHD na 8xHD, to zapewne prawo do bezpłatnego użytkowania przez resztę umowy stracisz. To chyba logiczne, nie uważasz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411: jeśli równolegle pozostawią 5xHD i dodadzą 8xHD to wtedy na pewno obecni "promocyjni HD" jak ja i wielu innych nie dostaniemy nowych kanałów HD za darmo

 

lecz jeśli zastąpią pakiet 5xHD na 8xHD to muszą go udostępnić obecnym abonentom, którzy mają na to zapis w umowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby było BBC HD, mazy mi sie TopGear w HD oraz Doktor Who HD

 

 

Ja nie rozumiem z kolei czemu się tak wszyscy napalają na kanały HD. Przecież za nie trzeba dodatkowo płacić! (no chyba, że się skorzystało z promocji grudniowo-styczniowej i ma się je gratis). A kanały SD doszłyby po prostu do podstawowego lub komfortowego.

 

No trzeba płacić, ja nawet chce płacić za to HD bo lubie HD, dobry obraz, znakomity w porównaniu z kanałami SD, jakość kosztuje ale jest tego warta. Mogło by byc jeszcze lepiej wyższe bitrate itp ale i tak jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol, ja już przez takie coś przechodziłem w przypadku Opcji 3xHD, więc nie mam złudzeń, że nie dojdzie do zastąpienia 5xHD - 8xHD. Ci, którzy podpisali umowy na Opcję 5xHD będą dalej z niej korzystać, ale gdy będą chcieli uzyskać dostęp do nowych kanałów HD, które najpradopodobniej wejdą po 4 maja br, będą musieli je dokupić za 5 zł lub przejść z Opcji 5xHD na 8xHD (co w/g mnie jest bardziej opłacalne niż kupowanie kanałów HD pojedyńczo). Tak jak wspomniałem na początek Cyfra z pewnością udostępni nowe kanały HD wszystkim, którzy korzystają przynajmniej z jednej opcji kanału HD, ale na nic więcej nie liczcie. Aha, nowe kanały HD na pewno będą mieć użytkownicy Prestiżowego HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie żal mi tych, którzy będą bulić za pakiet 8xPikseloza. Ja się cieszę choć z jednego kanału SD. SD ma jakość o wiele lepszą. A to, że ktoś uwierzył w bajki opowiadane przez lobbystów i skusił się na "lepszą" jakość, to nie moja sprawa.

NGW to świetna stacja. W domu u mnie lubi się filmy przyrodnicze, więc na pewno będzie najchętniej oglądanym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku bredzisz, nawet nagorszy kanał HD u nas (Polsat HD) lepiej wygląda tv lcd niz kazdy kanał SD. Skoro masz pikselze to moze zmien rubina na jakis sensowny tv albo ustaw antene!

 

.... i przy okazji "dekoder" ( jeśli masz ) oraz antenę dipolową na talerz.Nawet najmniejszy :D Ja mam kilka kanałów HD i nigdy,nigdy nie zauwarzyłe "pikselozy " A na 46" oglądam z 2.5 metra, Powiem więcej: już rozgladam się za 52".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pikselozy to nie przesadzajmy wiadomo,że HD wypada lepiej przy SD. Pikseloze to macie na sportklubach.

A tak poza tym ciekawi mnie cena za ewentualne "8xHD" i czy rzeczywiście będzie ona oscylowała w granicach ok 20 zł. Chociaż jak dla mnie mogli by dorzucić jeszcze jeden kanał w SD ale nie ma co marudzić nie jest źle 5 nowych kanałów myślałem że bedzie gorzej. Teraz tylko czekajmy na coś oficjalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 maja wchodzą następujące kanały:

 

-NatGeo Wild SD

-NatGeo Wild HD

-BBC HD

-FOX Life HD

-Cinemax HD

 

Cinemax HD będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla tych co posiadają Cinemax. Reszta nowych trzech kanałów HD utworzy z obecnymi kanałami z opcji 5xHD opcję HD MIX (zrezygnowano z nazwy 8xHD). Opłata za tę opcję wyniesie 24,90zł. NatGeo Wild SD będzie dostępny od Komfortowego.

 

Osoby, które obecnie mają bezpłatnie 5xHD, będą mogły przejść na HD MIX dopłacając różnicę w opłacie za te opcje. Tzn, w miesiącach, w których miały mieć bezpłatne 5xHD, opłata za HD MIX wyniesie 8zł.

 

Dalsze nowości w najbliższych tygodniach też się zapowiadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo Jeśli mówisz prawdę, to jestem zasmucony. Jak mogą tak żerować na zmanipulowanych ludziach. To jest skandal. Ale z drugiej strony taki jest teraz biznes. Najpierw pierze się mózg, a potem wciska się ładnie, na pozór, opakowanie g.

Osobiście bardzo cieszę się z NatGeo Wild. Mam nadzieję, że dojdzie niedługo MCM i Seasons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...