Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma Cyfra+ wzbogaci się 4 mają br. o pięć nowych kanałów, z czego cztery będą nadawane w technologii HD – poinformował w rozmowie z wirtualnemedia_pl Bertrand Le Guern, prezes spółki Canal+ Cyfrowy.

 

Czyli kanały bedą-pytanie tylko jakie.Ten 1 kanał sd to raczej na 100% nat geo wild sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg, tylko autor wiadomości o nowościach programowych Cyfry+ nie powołuje się na żadne konkretne źródło, więc przekazuje nam jedynie swoje domysły, przypuszczenia. A co za tym idzie, otóż to, że niekoniecznie te kanały, które wymienia autor muszą dołączyć do oferty Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze że coś dodają, a i tak wszystkim się nie dogodzi. Teraz mam dylemat czy przedłużać z Cyfrą umowę. Obecnie ich promocje nie powalają. W zasadzie dla mnie starczyły by kanały TVP HD, Nat Geo Wild HD, Discovery HD oraz History HD. Fox Life HD mogliby sobie darować, choć to chyba pewniak. Oczywiście miłym zaskoczeniem byłby kanał BBC HD ale teraz to marzenie ściętej głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Cyfra+ wzbogaci się 4 mają br. o pięć nowych kanałów, z czego cztery będą nadawane w technologii HD – poinformował w rozmowie z wirtualnemedia_pl Bertrand Le Guern, prezes spółki Canal+ Cyfrowy.

 

Czyli kanały bedą-pytanie tylko jakie.Ten 1 kanał sd to raczej na 100% nat geo wild sd.

 

Stawiałbym na 2 x Nat Geo Wild, Fox Life HD, History HD i nie wiem co (możliwe, że Cinemax HD).

Chociaż generalnie zamiast tego czwartego kanału HD (nieważne co to by było) wolałbym dwa kanały SD których mi brakuje: Zone Europa i Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k popieram w 100% procentach,

ja powiem co innego niech zmienią wszystkim dekodery jak N.To sobie przełączą HD na SD

Dekoder 250GB w Cyfrze kaucja 49zł

Dekoder 500GB 99zł .Koniec miesięcznego haraczu.

 

Turborekorder jest lepszy od Pace 500Gb,a płacisz raz 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem z kolei czemu się tak wszyscy napalają na kanały HD. Przecież za nie trzeba dodatkowo płacić! (no chyba, że się skorzystało z promocji grudniowo-styczniowej i ma się je gratis). A kanały SD doszłyby po prostu do podstawowego lub komfortowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystkie kanały w Cyfrze ZA DARMO przez całą umowe, włącznie z kanałami premium HD, dlatego mnie jak i innych tutaj cieszą nowe kanały HD, a jak ktoś za każdy by musiał dopłacać np. po 5zł jak w CP, to faktycznie żaden wypas to nie jest :D

 

 

ja i tak nadal bym wolał w końcu podstawowy polski kanał jak TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol, nie jest to prawdą Był to wymysł jednego z userów. Zresztą kilka postów wyżej masz dowód, że wcale nie bylo żadnego providera Cyfry+ przy TVP HD. Poza tym jeśli masz Opcję 5xHD, to żeby mieć nowe kanały HD bęziesz musiał przejść na Opcję 8xHD, która ma zostać wkrótce utworzona. Zapewne na początek Cyfra+ zrobi tzw. "okienko" dla nowych kanałów HD, aby każdy mógł się im przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem z kolei czemu się tak wszyscy napalają na kanały HD. Przecież za nie trzeba dodatkowo płacić! (no chyba, że się skorzystało z promocji grudniowo-styczniowej i ma się je gratis). A kanały SD doszłyby po prostu do podstawowego lub komfortowego.

Te nowe kanały HD też dojdą po prostu do Prestiżowego HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411: Te kanały podstawowe jak BBC HD czy NGWild HD dojdą po prostu do darmowej opcji " HD" którą wiele osób podobnie jak ja ma od zimowej promocji C+, podobnie jak opcje "Premium HD", za darmo do końca umowy. Nie mogą zapisanej w umowie darmowej opcji na HD nagle usunąć bo zmienią nazwę usługi, to by się nadawało do ukarania przez UOKiK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol, ja nie mówię że usuną Opcję 5xHD. Ona nadal będzie dostępna dla abonentów, ktorzy podpisali na nią umowę. Jednak jeśli okaże się prawdą, że do oferty Cyfry dojdą FoxLife HD, BBC HD, Nat Geo Wild HD, to żeby oglądać te kanały zapewne będziesz musiał dokupić je osobno lub przejść z Opcji 5xHD na Opcję 8xHD, która zostanie utworzona pod dodaniu tych kanałów. Nie sądzę, aby Cyfra była taka wspaniałomyślna i abonentom w Opcji 5xHD udostępniła te noiwe kanały HD za darmo do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...