Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogole widzialeś tvp1 hd, ? To nawet nie przypomina kanal hd, tylko polepszona jakość sd, i bez loga hd, takie rzeczy tylko u nas, i tylko w tvp.

Niestety nie widziałem, więc opieram się tylko na tym "HD".

Jeśli jest jak piszecie, że jakość nawet nie jest porównywalna do innych HD u nas, to niedobrze.

Ale i tak z uwagi na zawartość programową wolałbym ten program w nieco ulepszonej wersji przekazu , niż inne badziewia w których jest przerost formy nad treścią.

TVP 1 choćby tylko dla Teatru Telewizji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu TVP wydała stosowny komunikat, że oni nie nadają TVP1 w jakości HD, a jedynie operator N próbuje syganał pobierany od nich przekształcić w HD. Tak więc koło HD nawt to nie leżało. Spora część audycji nadawanych ma czarne paski po bokach ekranu. Sama TVP1, TVP2 ma zamiar rozpocząć testy HD dopiero w 2012r. Niby juz końcówka roku 2011 i 2012 za rogiem, ale to jednak cały rok przed nami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFan - Teatr Tv jest w HD na TVPHD..wczoraj ogladajac Housa przed filmem widzialem wlasnie taka reklame.

a na TVP1HD to poczekajmy do tego az go TVP sama zrobi.

poza tym jestem bardzo zadwolony ze jest coraz wiecej kanalw HD a znajac Cyfre czlowiek jest raczej pewny ze jakoś tych programow bedzie b.doba patrzac chocby na wszystkie odnogi C+ ktore sa teraz w HD.

i zupelnie nie przeszkadza mi ze bedzie w HD oprocz Planette i Ale Kino bedzie Kuchnia czy Minimimi ...czym wiecej tym lepiej...trzeba isc do przeodu...wszystko powinno byc w HD...

.. jestem pewny że TVP1 HD nie pojawi sie przed euro 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej HD absolutnie mi też nie przeszkadza, chodzi tylko o to, by te "dodatkowe" HD nie były w w jednym pakiecie, z powodu którego trzeba by więcej płacić, póki są "darmowe" to nie mam nic naprzeciw , choć jak wiemy nic darmowego nie ma ;) .

Bo nie chce płacić za kolejne kanały, których i tak nie oglądam.

Natomiast za niektóre jestem w stanie dopłacić.

C+ powinna zrobić małe tanie pakiety - typu podstawowy i info, Filmowe, przyrodnicze, dzieci, muza itp itd.

Wtedy można by elastycznie sobie ofertę samemu złożyć jak z klocków i płacić tylko za to, za co mamy ochotę i naprawdę nas interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy można by elastycznie sobie ofertę samemu złożyć jak z klocków i płacić tylko za to, za co mamy ochotę i naprawdę nas interesuje.

Żaden z operatorów nie dopuści nigdy do takiej sytuacji, bo wtedy naraża się na straty, a wiadomo, że każdy chce zarabiać. Ok. 12 lat temu w obecnej Inei, a dawnej Koma też powstała rada programowa, która nigdy nie dopuściła do tego, żeby Polsat był w pakiecie mini tylko w pośrednim, a to dlatego, że mini kosztował 4,90pln, a pośredni 14,90. Tak więc grono ludzi wybierało pakiet pośredni, co przynosiło ładne zyski w comiesięcznych dochodach. Tak to wygląda w rzeczywistości. Nikt nie odda kury, która znosi złote jajka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyżej to mój cytat nie @hanys.

Po drugie to nie chodzi o dołączanie pojedynczych kanałów, bo na teraz to wiem, że to sci-fi, ale o mniejsze pakiety.

Powiedz mi, dlaczego mam płacić za sport, którego nie oglądam, czy za kanały "plotkarsko-hobbystyczne"?

To już lepiej to było w CP, gdzie było kilka pakietów możliwych do konfiguracji.

A w każdym z tych pakietów, które da się zrobić np. Sport, Film, Podróże/Przyroda są lepsze i gorsze kanały i dla tych perełek i tak trzeba by pakiet wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra 10 nowych kanałów HD - super. Tylko co z tego skoro ponad 50% abonentów Cyfry+ ma dalej dekodery SD ( w tym ja )? I co mi z tych kanałów skoro ich nie bede ogladał. Brawo Cyfra ...

Proponuje w ostateczności podwyżki cen, podwyższyć tylko tym, którzy mają wykupiony dekoder HD (od cyfry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie ma co liczyć. Nie po to Cyfra dodaje kanały HD żeby mogła z nich korzystać (płacić za nie) tylko część abonentów. Koszty muszą (niestety) pójść na wszystkich, inaczej HD będzie za drogie. Nie każdy kto ma dekoder HD odbiera kanały HD, ma być karany za to że więcej zapłacił za dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra 10 nowych kanałów HD - super. Tylko co z tego skoro ponad 50% abonentów Cyfry+ ma dalej dekodery SD ( w tym ja )? I co mi z tych kanałów skoro ich nie bede ogladał. Brawo Cyfra ...

Proponuje w ostateczności podwyżki cen, podwyższyć tylko tym, którzy mają wykupiony dekoder HD (od cyfry).

Aha. Pomyśl, może niektórych nie stać na zakup TV HD, wiec po co im dekodery HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fasi1908

 

C+ Weekend HD oraz C+ GOL HD jaki i TVN HD - Dostępne w Cyfrze+ od 28.10.2011r (czyli za 7 dni)

TVN 7 HD - Od 4.11.2011r (czyli tydzień po dodaniu TVN HD)

 

11.11.2011r. - Start kanałów produkcji Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. w wersji HDTV

oraz aktywacja portu USB w SagemCom DSI 87 HD co da możliwość podłączenia zewnętrznych HDD

tego samego dnia będzie też można przeglądać serwisy internetowe za pomocą dekodera po jego podłączeniu do internetu za pomocą odpowiedniego wejścia na początek będzie można w ten sposób korzystać z ICA CYFRY+ i może inne serwisy też ale nic nie wiem na ten temat

 

CYFRA+ ON-LINE - Czyli CYFRA+ w internecie do oglądania start 11.11.2011r.

Na początek wiem że mają być dostępne kanały produkcji C+ oraz może inne tego nie wiem

 

I pamiętaj z tego co mówi P.O PREZES SPÓŁKI CANAL+ CYFROWY SP. Z O.O. PANI B.MOŃKA to nie ostatnie nowości w Cyfrze+ w tym roku :)

 

Pozdrawiam Ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...