Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś napisał, że ma się pojawić "Discovery HD". Ja bym wolał raczej, żeby zamiast niego dodali W KOŃCU "Discovery Historia" !

 

Nikt nie napisał że mają! To tylko domysły.

Co do NGC no to skoro część programów mają nagrane w SD (tych nieco starszych), część w HD, to chyba logiczne że ramówka bedzie mieszana SD/HD.

Raczej nie zrezygnują z bogatego archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taiszo, na jakim portalu jest ta informacja o Disneyu i Foxie, bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę :]

 

Nie wiem czy mogę, ale napisze :smile: tvpolsat.info - szukaj na shoutboksie (strona 9, wypowiedź jednego z pracowników CP z godziny 20:37)

Ale źródło. :lol: Niedawno czepiałeś się innych, że "robią nadzieję" a teraz sam zapuszczasz jakieś plotki. Dwa dni temu wieczorem w SB było tam info od pracownika CP "na wysokim stołku", że BBC źle zredagowało komunikat, że cała paczka zostaje w CP. I co się okazało? Tu pewnie jest tak samo. Trzeba czekać na jakieś informacje od Cyfry+ / luciusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :cry:

Wg. satelitarne TV - nie ma co liczyć na C+ HD. Ciekawe więc co miała na myśli p. rzecznik mówiąc w jakimś wywiadzie, że niedługo pojawi się wyczekiwany przez wszystkich kanał HD / no o ile dobrze pamiętam :) / Bo chyba ww. kanał to nie jest szczyt marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lekka załamka po artykule w spam.org. @lucius, ale narobiłes nadziei :) I jaką niespodziankę HD miała na myśli ta pani w wywiadzie? Może myslała o 3D?

Kanał 3D to czysty chwyt marketingowy aby dorównać w tej materii Nce. A Nka jak wiadomo przoduje w PR, podobnie jak partia rządząca (patrz np. TVP1 HD).

Po co Cyfra idzie tą drogą? Nie lepiej dać realny i oczekiwany C+HD zamiast wirtualnego 3D z kilkoma programami w kółko nadawanymi kilka godzin w tygodniu?

Oby sprawdziło się chociaż na osłodę to Discovery HD, mam nadzieję że w pakiecie Kompakt HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Was proszę, ale traktujcie spam.org jako tabloid, a nie źródło rzetelnych informacji.

Tam już wiele rzeczy pisano... ktoś coś powiedział, przeczytał... ;-)

Niestety mam wrażenie, że wystarcz napisac "coś" w Internecie i od razu podniecenie na forum SatKurier. Więcej zastanowienia się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Masz prawo, ale nie zakładaj, że wszystko co przeczytasz w sieci jest prawdą ;-).

Ludzie tez kupują Fakt i są przekonani, że wieloryb pływał we Wiśle, a w jakieś tam wsi jest jezioro pełne wódki - takie informacje były tam publikowane ;-).

 

A piszę to nie tylko do ciebie, a także do innych. Którzy po przeczytaniu gdzieś info, przylatują na forum i piszą "nie ma co liczyć na C+ HD" i jazda... zaczyna się dyskusja o plotkach ;). A wystarczy łyk zimnej wody.

 

Ja wcale nie twierdzę, że nie powstanie Canal+ 3D. Zresztą i tak jest już na dekoderach Cyfry+, więc nie jest to odkrycie Ameryki ;-). Twierdzę tylko, że nie kosztem Canal+ HD, jak sugeruje tekst ;-). A jedynym źródłem takowych informacji jest zarząd Canal+ Cyfrowy, który podejmuje decyzje o wydatkach, a nie tajemniczy informatora ;-).

 

A co do Canal+ HD, bądźcie dobrej myśli :jupi:

 

PS.

Ten portal jako jedyny interesuje się nie tylko TV SAT ale również innymi sprawami

 

Ten portal to raczej przykład łamania prawa prasowego - kopiowanie (bez zgody) z innych serwisów wszystkiego i w pełnej wersji co podleci autorowi "pod myszkę". :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten wyczekiwany to własnie Discovery HD, w końcu wiele osób go wyczekuje...

Każdy wyczekuje czegoś innego, ja np. czekam na Foxa :D

 

Co do S.tv, to kilkakrotnie zdarzyło im się minąć z prawdą.

Ostatnim takim przykładem jest upieranie się do końca grudnia o rebrandingu Movies24 na Studio Universal i KidsCo na Diva U. Podczas gdy mniej więcej od wrzesnia było wiadomo, że nic takiego nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten wyczekiwany to własnie Discovery HD, w końcu wiele osób go wyczekuje...

Każdy wyczekuje czegoś innego, ja np. czekam na Foxa :D

 

Co do S.tv, to kilkakrotnie zdarzyło im się minąć z prawdą.

Ostatnim takim przykładem jest upieranie się do końca grudnia o rebrandingu Movies24 na Studio Universal i KidsCo na Diva U. Podczas gdy mniej więcej od wrzesnia było wiadomo, że nic takiego nie nastąpi.

 

 

Parametry techniczne FOX SD:

Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: 5108

PID V: 167

PID A: 108 (pol), 109 (eng)

PID PCR: 167

SID: 5108

PID PMT: 1008

Provider: CYFRA +

Kodowanie: Nagra Media Access (N3 - Cyfrowy Polsat, S4/N3 - CYFRA+)

 

A więc Cyfra+ też dołączy FOX SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to posiadanie CP razem z C+ jeszcze bardziej straciło sens. Różnica to już tylko kanały Polsatu w HD, Discovery HD którego nie oglądam i FOX HD który będzie można od biedy obejrzeć w SD na cyfrze.

 

I pomyśleć, że mam w prepaidzie jeszcze jeden nieużywany moduł i jeden z 2 miesięczną subskrypcją :lol: Kupiłem go z myślą o FOXie i kanałach BBC oraz o F1 w HD. FOX będzie w Cyfrze, BBC wykasowali, może chociaż F1 oszczędzą :lol2::lol2::lol2:

 

Niech Cyfra się napnie i doda FOX również w wersji HD, BBC Lifestyle i Polsat HD. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...