Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dzisiaj dostaliśmy dostawe, starych mediasatów SD i Strongów, więc chyba trzeba zapomnieć o przejściu na HD.

To może być pewien chwyt marketingowy. Wyprzedaż starego, by później jak najmniej stracić na wymianie.

Mniej starszych (i lepszych) tunerów na magazynie = zutylizowanie mniejszej ich ilości.

Mniej sprzedanych dekoderów HD = "Wydojenie" większej kasy na wymianie.

Fajnie, nie? Mnie się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A aktualizowałeś listę kanałów? Nie ma znaczenia jaki masz dekoder, jest jedna lista kanałów dla wszystkich dekoderów, jeśli kanał jest nadawany to i Ty musisz go odbierać.

 

Niekoniecznie. Mi na Pace 2231 wyszukuje Rodin TV, ale już na Mediasacie Pioneer 1430 nie wyszukuje tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Ukassiu18 bez urazy ale masz już ponad stówę postów i chyba powinieneś wiedzieć, że Cyfra+ raczej zaskakuje swoich klientów dodawaniem nowych kanałów (wyjątek stanowi ostatnia konferencja gdzie zapowiedziała wersje HD swoich kanałów). Tak więc rozumiesz, że raczej nie uzyskasz na tym foru informacji na temat tego czy zostanie dołączony FOX bo co do Polsat Sport to raczej złudzień dotyczących sztandarowego kanału CP nie powinieneś miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Postremus osobiście bojkotuje TVN :jupi: sama kapusta robiąca z mózgu sieczkę...Jeśli uważasz, że "Taniec z gwizdami", "Na wspólnej", cała saga "Mam talent" itp są dobrymi produkcjami to ja dziękuje za taką telewizje. Choć nie neguje, że mają swą publiczność i wysoką oglądalność. Co za tym idzie nikt nie będzie słuchał głosów podobnych do mojego bo jak wiadomo liczy się kasa a na bzdurach zarabia się najwięcej :>

 

@nin heh...no to JEDYNIE dla F1 mają to wrzucić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Postremus osobiście bojkotuje TVN :jupi: sama kapusta robiąca z mózgu sieczkę...Jeśli uważasz, że "Taniec z gwizdami", "Na wspólnej", cała saga "Mam talent" itp są dobrymi produkcjami to ja dziękuje za taką telewizje. Choć nie neguje, że mają swą publiczność i wysoką oglądalność. Co za tym idzie nikt nie będzie słuchał głosów podobnych do mojego bo jak wiadomo liczy się kasa a na bzdurach zarabia się najwięcej :>

 

@nin heh...no to JEDYNIE dla F1 mają to wrzucić??

Z gwizdami to puszczam Twój post, kanał TVN HD jest bardzo mocno oczekiwanym kanałem w naszej platformie, co do Polsatu w HD to poza doliczeniem ilościowym, że będzie o 1 kanał HD więcej osobiscie nie widzę sensu. Lecz jeśli miałby dojść choćby ze względu na to, że ktoś chce obejrzeć F1 w HD to czemu nie. Ja oglądam to co chcę, kiedy chcę i jak chcę a jeśli nie chcę to nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to niech ten Polsat będzie w formacie 16:9 bo ten obecny do prowadza pewnie nie tylko mnie do szału.... Jak ma być wersja HD czy też wersja dla większości z przymrużeniem oka HD to niech będzie, dlaczego nie. Zawsze to jakość ciut lepsza niż w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Postremus osobiście bojkotuje TVN :jupi: sama kapusta robiąca z mózgu sieczkę...Jeśli uważasz, że "Taniec z gwizdami", "Na wspólnej", cała saga "Mam talent" itp są dobrymi produkcjami to ja dziękuje za taką telewizje. Choć nie neguje, że mają swą publiczność i wysoką oglądalność. Co za tym idzie nikt nie będzie słuchał głosów podobnych do mojego bo jak wiadomo liczy się kasa a na bzdurach zarabia się najwięcej :>

 

@nin heh...no to JEDYNIE dla F1 mają to wrzucić??

Z gwizdami to puszczam Twój post, kanał TVN HD jest bardzo mocno oczekiwanym kanałem w naszej platformie, co do Polsatu w HD to poza doliczeniem ilościowym, że będzie o 1 kanał HD więcej osobiście nie widzę sensu. Lecz jeśli miałby dojść choćby ze względu na to, że ktoś chce obejrzeć F1 w HD to czemu nie. Ja oglądam to co chcę, kiedy chcę i jak chcę a jeśli nie chcę to nie oglądam.

 

@DAN-SAT cóż na temat gustów się nie dyskutuje, wg. mnie jedynym programem w TVN godnym uwagi są fakty. Reszta to amerykańska papka, która robi ludziom wodę z mózgu. Zauważ jak TVN promuje swe programy, skąd czerpie na nie pomysły, jak są odwzorowywane pewne aspekty medialne...Nic tylko żywcem skopiowane zza wielkiej wody. Oczywiście to jest moje zdanie, tak ja postrzegam tą stacje i sposób jej działania na rynku polskim (nie mieszam tego oczywiście z polityką i np. dzisiejszą wypowiedzią pewnego kaczora). Jednakże ucieszy mnie fakt iż kanał ten pojawi się w Cyfrze w wersji HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka z córcią uwielbiają Taniec Z Gwiazdami i pewnie wiele innych ich produkcji i jeszcze jakiś tam serial. Co do rycia czachy - to widz wybiera to co lubi. Czy można mieć do kogoś pretensje, że ogląda to czy tamto. Może nawet nie wiesz jak wiele osób ogląda Wesołowską. Osobiście liczę, że kanał TVN HD trafi jeszcze w tym roku do Cyfry+. Co do Polsatu, to na dekoderach HD to paranoja, ale co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki oglądają i nie wysyłają SMSów to wszystko z nimi OK :) @tycobb Ty na siłę chcesz być inny, lepszy, ale trochę Ci to nie wychodzi. TVN jest bardzo dobrym kanałem, ma nieporównywalnie lepszą ramówkę niz POLSAT i co najważniejsze produkcje własne na dużo wyższym poziomie. Prawdziwe rycie bani to te amerykańskie programy, na Discovery (Smashlaby, gdzie wielcy inżynierowie mają problemy ze zrobieniem czegoś co u nas dzieciak w gimnazjum by zaprojektował, pomijając fakt że robią rzeczy absurdalne, ale amerykański widz jest głupi i takiego czegoś potrzebuje) i na TV4/TV6 budują domy ludziom, wielki orgazm potem jest i jacy to oni za[beep]iści, kolesiowi urwało nogę na wojnie to zrobimy mu chatę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Polsatu w HD ani TVN W HD nie potrzebuje bo to wszystko sieczka totalna przerywana reklamami a Polski widz widocznie to lubi ,jego decyzja .A zwłaszcza Polsat tego nie da sie oglądać al ma 3 miliopny abonentów to jedna trzecia mając najnizszy pakiet nie ma co oglądać albo TVN albo Polsat .Mam obecnie tylko cyfre+ a tam raptem 10-15 kanałów które mozna ogladać pozostałosc to sieczka .Nie liczy sie ilosc tylko jakosc i zawartosc programowa a tą niestety ma tylko Cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...