Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mogą zostawić pełną ofertę filowo-sportową i zrobić sam pakiet Canal+ tylko ze sportem 8)

 

Akurat najbardziej narzekają fani kinematografii, że muszą płacić za Ekstraklasę. W drugą stronę narzekania praktycznie nie występują. A cóż by się stało ze słynnym wymogiem licencyjnym zobowiązującym C+ do emisji sportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sportu wcale nie oglądam w C+ . Mnie interesuje wyłacznie oferta filmowa, zresztą tylko ta w HD. O rozdzieleniu oferty juz od lat piszemy na forum c+ jak dotąd bez rezultatu. Sport jest finansowany kosztem filmu co widać po ramówce więc na pewno nie rozdzielą ofert. Jesli już to tak aby tacy jak ja płacili za sport którego nie ogladają- czyli chyba tak jak Cyfra.tv pisze. No piękna zagrywka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem na Canal+ HD... Obecnie wszystkie kanały premium mają swój główny kanał w HD - wyjątkiem jest Canal+ i nadal tego nie poprawili. Kto normalny ogląda w środku tygodnia premiery o 23:30? No chyba, że ktoś ma inne godziny pracy albo nie pracuje/nie chodzi na uczelnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogą zostawić pełną ofertę filowo-sportową i zrobić sam pakiet Canal+ tylko ze sportem

 

To było by niedorzeczne. Powinno też być w 2gą stronę.

Choć tutaj marketingowcy Canal Plus Cyfrowy z pewnością będą chcieli wyciągnąć od nas większą kasę i doszli do wniosku, że większa ilość osób jest niezdecydowanych na rzecz oferty sportowej niż filmowej.

I pojawi się pakiet Sport+ w kilku wersjach sam Canal+ Sport 1 i 2 z HD oraz Canal + Sport, Orange Sport czy też dodadzą do tego Eurosporty ... ]

Ja bym tak zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogą zostawić pełną ofertę filowo-sportową i zrobić sam pakiet Canal+ tylko ze sportem 8)

Wtedy do wymiany kanałów sportowych z CP byłby już tylko krok :D

Podobnie było z Wizją. C+ utworzył pasmo C+Sport, który za moment pojawił się w Wizji (było to tuż przez fuzją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej do wymiany kanałami sportowymi z Polsatem :]

 

A skąd to wytrzasnąłeś? Aż się przykro już robi jak się czyta o tej fuzji, której nic nie zapowiada. Czy firma, która ma zostać przejęta rozwija cały czas swoją ofertę, reklamuje się co chwila w telewizji, wprowadza co chwila nowe kanały? Wydaje mi się, że raczej nie. Gdyby miało być jakieś połączenie to CP w zamian za Polsaty dostałby kanały od C+ a nie dostał nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...