Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam jak wystartował Nick Polska i wypowiedziała się Pani dyrektor programowa Cyfry +,że kanał ten jest podobny programowo do Zig Zapa i by był zbyt dużą konkurencją dla niego.Więc oczywiście się nie pojawi.Tak stwierdziała jakieś 2 lata temu z haczykiem i pewno Cyfra dalej jest tak przekonana.Co do Boomerangu to jestem za,podobnie co do SportKlubów.Ale ja uważam ,że ESPN America jest bardziej porządany.Nie pogardział bym również kanałem E! którego wyrzucono z Cyfrowego Pol. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore jest to że ludzie porównują kanały w tym przypadku nick do zigzapa to nie prawda że nick ma podobną ramówkę do zigzapa,każdy kanał jest inny i nie zobaczy się tego w danym kanale,tak samo co ma tvn turbo do polsat play tvn style do polsat cafe NIC niech jeszcze powiedzą że boomereng ma podobną ramówkę do cartoon netw.To poco dodawaja sporo programów dokumentalnych a po to że one są inne w ramówce,wiec niech nie gadają BZDUR i na forum też bo nie raz czytam jak piszą o porównywaniu programów.

Niech cyfra nie gada tylko dodaje nicka i boomerenga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat dostęp do wszystkich platform i powiem tak.

W Cyfrze+ brakuje mi: ESPN America , NG Wild , Discovery HD , Sportkluby - gdyby były lepszej jakości , Boomerang , Discovery Historia , Eska TV. Jak dla mnie te kanały są Super.

A najbardziej brakuje mi możliwości edycji listy ( zmiany kolejności ) kanałów w dekoderach C+ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyraziłem swoja opinię że brakuje mi możliwości edycji listy kanałów. Jak się rozsądnie gospodaruje promocjami to za ok. 120 zł. mam wszystkie platformy. Jak będę chciał to sobie kupie Arivę. Póki co ma PVR Philips (Pace) i denerwuje mnie że kanały są tak rozp........ :censored: na liście a nie pogrupowane sensownie.Przeciez może być obecna lista dla laików i możliwość edycji dla tych co tego chcą , a na pewno jest ich wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam wasze posty.To najlepiej zeby dodali jak najwiecej kanalow i powiedzieli ze w zwiazku z tym ze Polska to taki wspanialy kraj wszystkie kanaly dajemy do podstawowego a my bedziemy do tego doplacac. Panowie wiecej rozumu to jest business.Wy to bys cie chcieli wszystko za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że za darmo?

Prestiżowy kosztuje (nominalnie, bez promocji) 150,90 a PrestiżowyHD+ 168,90

18,- PLN za kanały HD, ale taniej niż gdyby podłączyć osobno do Prestiżowego opcje PremiumHD (9,-) i 5xHD (16,90)

...chodzi o zastosowanie analogii do pakietów niższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam wasze posty.To najlepiej zeby dodali jak najwiecej kanalow i powiedzieli ze w zwiazku z tym ze Polska to taki wspanialy kraj wszystkie kanaly dajemy do podstawowego a my bedziemy do tego doplacac. Panowie wiecej rozumu to jest business.Wy to bys cie chcieli wszystko za darmo

Porownujac takim tempem to czemu w konkurencji nie musza placic za kanaly HD

Czemu potrafili dodawac takie kanaly za free

A za FilmBox nie pobierac oplaty

Mozna tylko watpie aby Cyfra+ tak uczynila

Pozatym dziwie sie kto wykupuje np. taki Cinemax lub FilmBox kanaly te sa wszedzie dodatkowo platne a ramowka ... szkoda pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma N dobra jest dla singla, bo:

weźmy np.: przeciętną rodzinę

Ogólne i informacyjne + kanały filmowe dla wszystkich

Sportowe dla ojca

Dokumenty dla matki

Muzyczne dla nastolatka

Bajkowe dla młodszego dziecka

...i mamy full pakiet

W Cyfrze masz Komfort z bogatą "MIESZANĄ" ofertą za 63,90

...ale to dyskusja na osobny wątek - sorry za OT, ale jak czytam o darmowych kanałach HD w N, to mi się scyzoryk otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dokladnie. Ja mam dwa dekodery N: jeden dla dziecka,( bo i jeden z opcja fulll, i na tym dla dziecka, jak trzeba bylo zostawic pakiety, to sam nie wiedzialem co mu wylaczyc, bo programy sa tak dobrane, zeby ciagle cos nie pasowalo... Tak wiec te tzw darmowe HD i wyzszosc pakietow to reklamowa mrzonka. I jeszcze to oszustwo: zeby wylaczyc pakiet trzeba dzwonic, i pamietac kiedy konczy sie promocja, po jak zapomnisz to za wylaczenie placisz jak za zboze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie powtarzać te bzdury, że po 15 IV pojawi się 3-5 kanałów, bo to są tylko przemyślenia autora. Byś może Cyfra uzyskane miejsce przeznaczy na przejęcie innych kanałów na swoje transpondery, jak to miało miejsce z Filmboxami, lub na poprawę jakości obecnie nadawanych.

Na pewno jakieś kanały dojdą, należy być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...