Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miłą niespodziankę zrobiła TVP na czas Olimpiady. Relacje na TVP1 i TVP2 nadawane są w pełnym DD 5.1 Mogliby pomyśleć też o filmach.

U mnie na Denonie przynajmniej na skokach na TVP1 dzwiek byl az tak nie wyrazny ze odpuscilem sobie DD i przelaczylem na Stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie cyfra pomieści te kanały :?:

nie zostawili sobie za dużo miejsca na dodatkowe kanały przerwa jest na pozycjach

25-30 i 33-40 i 94-100 (ale podobno na 95 i 96 ma się pojawić Crime & Investigation)

Więc zostało im 16 miejsc na nowe kanały więc nie wiem żeby byli bardzo rozlewni w kwestii ich dodawania

(patrząc na to że w 2009 dodała 16 kanałów) więc jak dla mnie Cyfra szybciej czy później ale będzie musiała przebudować swoją listę kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat o miejsce na liście kanałów bym się nie martwił, bez problemów można listę przebudować, większe kłopoty mogą być z upchaniem nowości na TP.

Przebudowa listy by się przydała przede wszystkim w kategorii kanałów dokumentalnych i lifestylowych (pozycje 70-89), bo tam trochę taka mieszanka się porobiła...

A co do C&I to już pisałem w innym wątku że to jest jeden kanał, a nie dwa i ma się pojawić na pozycji 97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD i TVP Sport powinny być dostepne dla wszystkich płacących Abonament TV i posiadających możliwość odbioru telewizji satelit.Niestety tak w PL nie jest.Sam już nie wiem,ale skoro "n" ma te kanały to posiadacze tej platformy winni płacić dodatkowo Abon."n" + Abon. TV.Sory ale to raczej logiczne........Ja posiadający C+ powinienem być z Ab.TV zwolniony....,a może tak jest faktycznie a ja tego nie wiem ? Proszę q pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak znam życie pewnie wszystko wejdzie od komfortowego

no właśnie czemu tak jest że ostatnio więcej nowości dostępne są dopiero od komfortowego+ :?:

W tamtym roku prawie wszystkie kanały dodane zostały do komfortowego a do Podstawowego trafiły ze wszystkich tylko 4 nowe. Widać że cyfra za główny cel wyznaczyła sobie umocnienie pakietu komfortowego.

Może pomyśleli by o podstawowym+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...