Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jedynie co może być lepsze to Cbeebies.

 

A o Boomerangu zapomniałeś? To najlepszy kanał z bajkami jaki istnieje - klasyka kreskówek.

 

Mnie oferta HD nie interesuje bo jest dodatkowo płatna. Trochę się zawiodłem, że dołączają tego Crime'a a nadal brak Zone Europa i Boomerangu.

 

EDIT: Na 97 pozycji? Przecież tam wkoło nic nie ma, bajki kończą się na 94 a muzyka zaczyna na 100. Powinni dać na 87 moim zdaniem, a te modowe przesunąć na dalsze pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już spokój z tymi postami...

Ja chce tamto, ja tego nie chce, tamto jest leprze a tamto gorsze....

 

Piszemy tutaj o zapowiedziach a nie o waszych zachciankach !!

Przeczytajcie sobie dwie ostanie strony tego tematu i zobaczcie co nabazgraliście.

Jeżeli komuś coś nie pasuje nie musicie tego oglądać albo po prostu zmieńcie platformę.

 

Też wydaje mi się że tematyka nowego kanału już w C+ jest nasycona ale jeżeli miało by nic nie być to dobre i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jak kanał,ale napewno lepszy niz ID.Pomyślcie tez z innej strony- cyfra ma juz od nich 2 kanały a do Polski byc może wejda pozostale kanały od AETN takie jak:The Biography Channel, Lifetime oraz Military History Channel.Wtedy o wiele latwiej bedzie je dodac do cyfry mając juz Crime & Investigation Network ,niz gdyby tego kanału nie było ,bo cyfra by go nie chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już spokój z tymi postami...

Ja chce tamto, ja tego nie chce, tamto jest leprze a tamto gorsze....

 

Piszemy tutaj o zapowiedziach a nie o waszych zachciankach !! ....

 

To ty kolego piszesz głupoty.

Cyfra to nie organizacja charytatywna i nikomu nic za darmo nie da.

Ludzie płacą to chcą mieć przynajmniej minimalny wpływ na to, na co idą ich pieniądze.

Moim zdaniem cyfra kupiła tę kolejną zapchajdziurę w promocji za pół ceny. Tego typu programów jest pełno od TVP (997) począwszy kończąc na TVN (W-11), więc nie wiadomo na co to komu.

A już na skandal zakrawa nie włączenie TVP HD do oferty, pomimo licznych monitów abonentów.

 

Mam w cyfrze dwa abonamenty do kwietnia. Chyba jednak nie będzie innego wyjścia jak przejść do n-ki, która ma wprawdziw mniej kanałów, ale przynajmniej konkretnych. Osobiście wolę 20 sensownych stacji zamiast 100 g..nianych.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP HD to czekam już od dawna i coś mi się wydaje, że jeszcze sobie poczekam. Nie wiem czy oni nie chcą tego włączyć do oferty, czy nie mogą się dogadać z TVP. Ale teraz jak ta słynna platforma tvp ucichła i tylko n-ka ma ten kanał to może wreszcie się coś ruszy...miejmy nadzieję bo w końcu "lecą" tam same dobre rzeczy:) jak dr house itp pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie płacą to chcą mieć przynajmniej minimalny wpływ na to, na co idą ich pieniądze.

 

Mylisz się. Nie płacisz za udziały w firmie, ani za możliwość wyboru. Płacisz za ofertę, którą reguluje umowa. Co najwyżej możesz o coś prosić, bądź zmienić dostawcę...

A temat jest o zapowiedziach a nie koncercie życzeń... Informacja o tym co się szykuje, co jest choć w 5% możliwe a nie o preferencjach klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zbigniew J naprawdę nie rozumiem takich ludzi....

Nie pasuje Ci to rozwiązuj umowę i idź do Polsatu, N czy Orange

Płaczesz jak dziecko w przedszkolu, to że piszesz na forum nie znaczy że wolno pisać takie [beep]oły.

Wolny Kraj, nie podpisywałeś umowy na kanały które będą tylko na te które są. A to że Ci się nie podoba wybacz ale ośmieszasz się....

Też spodziewałem się kanału innego ale może ten nie będzie zły, trzeba mu dać szanse.

 

A w sumie co będę pisać, jak by dodał go Polsat czy N-ka to też byś stękał dlaczego go C+ nie dodała

 

Dodam że jak na razie to Twój post jest :censored: wart

 

Chcesz mieć udziały ?? załóż sobie firmę to będziesz sobie rządzić do woli :lol2:

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ( i Panie): :D

Przegapiliśmy jedną rzecz:

 

Wiem, że takie zastanawianie się, debatowanie nie ma zupełnie sensu. Jednak pozwole sobie zauważyć, iż w oficjalnym komunikacie Cyfry- na jej stronie, jest zdanie:

 

Crime & Investigation zostanie uruchomiony na 97. pozycji w dekoderach.

 

 

Troche zastanawiające umieszczenie takiego kanału na tej pozycji. ( od 95 do 99 w epg- wolne miejsca)

 

Nie chciałbym spekulować, jednak troche to dziwne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...