Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy w cyfrze+ będzie Discovery HD Showcase.

Ależ oczywiście, że wiemy. Wiemy nawet kiedy. Jak tylko National Geographic HD pojawi się w Cyfrowym Polsacie i N. :]

A co ma piernik do wiatraka?Te kanaly to nie sa produkty platform,jak MiniMini,Kuchnia TV,czy Polsat Sport,albo Wojna i Pokoj.Owszem pytanie bezsensowne,ale odpowiedz jeszcze przebijajaca i dla wielu moze zabrzmiec jak wyrocznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wiele pomysłów, ale to nie koncert zyczen, aczkolwiek nie pogardziłbym tym kanałem, bo sam bardzo lubiłem go sobie pooglądać jak miałem jescze Cyfrowy Polsat. :D

 

Przeciez przy wyborze nowych kanalow na pewno kieruja sie przede wszystkim uwagami abonentow, wiec nic nie zaszkodzi napisac do C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że ja chyba od dwóch lat o to proszę i co i nic :/

 

 

Hmm, nigdy nie zaszkodzi pisac nawet kiedy sa nikle szanse na powodzenie. Moja babcia jest fanka jednej telenoweli na Romantica TV i chcialem z okazji urodzin zrobic jej prezent w postaci calej serii na DVD i wyslalem do stacji mejla z pytaniem czy jest jakas mozliwosc zgrania i zakupu - oczywiscie odpisali grzecznie, ze nie ale zawsze warto sprobowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie nawet świetna informacja! Wtedy już niczego nie będzie mi brakowało w Cyfrze. A tak na marginesie, słyszałem, że w tv Vectra ostatnio odłączyli Polsat, był i już nie ma. Ciekawe, czyżby chodziło o jakieś wygaśnięcie umowy? Żeby tylko w Cyfrze tak nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dystrybutorzy Cyfry+ dostali zgodę na informowanie klientów, że w połowie marca 2010r dołączony zostanie Polsat ! Czy jakiś dystrybutor może to potwierdzić ?

Moim zdaniem to bujda. A jeśli już, to tylko dla posiadaczy Philipsów z głowicą DVB-T w pewnych częściach Polski. O ile cyfrówka naziemna wystartuje. I nie w połowie marca, a z końcem marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, kojarzę, że coś ostatnio ptaszki ćwierkały, że nowa ustawa medialna ma dawać gwarantowany dostęp wszystkim nadawcom satelitarnym do bezpłatnego nadawania / rozpowszechniania kanałów dostępnych naziemnie bez dodatkowych opłat dystrybucyjnych. czyżby przełom? polsat na cyfrze plus to byłby prawdziwy powrót do korzeni... sprzed 10 lat! pamiętacie, jak canal + cyfrowy właśnie z polsatem stworzyli własną platformę cyfrową? cudowne, stare czasy wizji i c+ .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, słyszałem, że w tv Vectra ostatnio odłączyli Polsat, był i już nie ma. Ciekawe, czyżby chodziło o jakieś wygaśnięcie umowy? Żeby tylko w Cyfrze tak nie było...

Vectra wyłączyła sportowe kanały Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport Extra), a nie główny Polsat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, kojarzę, że coś ostatnio ptaszki ćwierkały, że nowa ustawa medialna ma dawać gwarantowany dostęp wszystkim nadawcom satelitarnym do bezpłatnego nadawania / rozpowszechniania kanałów dostępnych naziemnie bez dodatkowych opłat dystrybucyjnych. czyżby przełom? polsat na cyfrze plus to byłby prawdziwy powrót do korzeni... sprzed 10 lat! pamiętacie, jak canal + cyfrowy właśnie z polsatem stworzyli własną platformę cyfrową? cudowne, stare czasy wizji i c+ .. ;)

 

Faktycznie tak bylo! :) jednak przez te 10 lat drogi obu kanalow sie ostro rozminely... ciekawe czy niebawem ktos z Cyfry to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe wasze gadanie to jedno wielkie skrzyżowanie prawdy i nieprawdy :lol2: Mylicie ustawy z niewiele znaczącymi "strategiami", po drugie aby mały mógł coś podpisać to trzeba mu wpierw coś przedłożyć (ustawę a nie "strategię"). Z kolei w ustawie (której notabene jeszcze nie ma) nie ma nic o bezpłatnych kanałach naziemnych na platformach... Sami widzicie jak mieszacie.

A co do dystrybutorów to gdyby mieli takie info to już byłoby o tym głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawy medialnej prezydent nie podpisał, wróciła do sejmu gdzie już ugadani SLD i PO mieli odrzucic weto jednak w ostatniej chwili PO namieszała cos z jednym punktem umowy miedzy partiami i SLD sie wycofało dzieki czemu weto nie zostało odrzucone a ustawa trafiła do kosza. Podziekujcie swojemu prezydentowi juz w najblizszych wyborach.

Nic też nie bylo slychać o tym żeby CP sprzedał Cyfrze prawa do nadawania polssatu wiec to info wygląda na mocną bujde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Polsat szybko nie dołączy do Cyfry+ i n

Ale przecież gdy Polsat stanie się dostępny dla wszystkich platform to pewnie przestanie transmitować F1 i Ligę Mistrzów a przerzuci te transmisje do Polsat Sport bądź Polsat Sport Extra i wtedy na Polsacie będzie tylko można oglądać Świat według Kiepskich albo inne komedie no i w święta Kewnia :lol2:

Przecież nie będą tacy głupi że dadzą innym to co mają najlepsze to tak jakby Cyfra + oddała prawa do Ligi Angielskiej TVP :lol2:. A ludzie chcą mieć Polsat głównie ze względu na te wydarzenia sportowe bo jako jedyna Stacja w Polsce transmituje F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...