Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem kiedy Cyfra+ dołączy TVP HD i TVP Historia do oficjalnej Listy Cyfry+ :shock:

Oraz takie kanały jak boomerang i nikeloodeon (które są już w Cyfrowy Polsat i N-ce czyli nie są już na wyłącznosc takze Canal+ Cyfrowy Sp zoo ma otwartą droge do tych kanałów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIZAK ADI, Boomerang i Nickelodeon nigdy nie były na wyłącznośc, ani w CP ani w N, to po pierwsze. Po drugie TVP Historię można oglądać na dekoderach Cyfry+ (PVR i HD) z ustawionym zezem na Astrę 19.2'E. W moim odczuciu na chwilę obecną nie zanosi się na dodanie do Cyfry TVP HD i TVP Historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu posta.

Pierwsza zapowiedz z której Cyfra+ się wywiąże to wymiana zastępczych dekoderów SD na tunery PVR HD do końca marca 2010 ( jeżeli nie to posypią się rezygnacje )

Druga zapowiedz to dostarczenie użytkownikom do końca marca 2010 obiecywanych i darmowych multirumów ( brak realizacji grozi masowym odejściem abonentów )

trzecia zapowiedz to dostarczenie użytkownikom telewizorów za 1 zł ( słabo im to wychodzi )

 

A tak na prawdę to zapowiedz jest taka iż Cyfra+ może bardzo boleśnie odczuć swoją wspaniałą promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie w umowie pisze, że nie otrzymanie dekodera PVR lub multirooma do końca marca jest podstawą do przedterminowego rozwiązania umowy?? W umowie pisze, że abonent musi wymienić dekoder/multiroom do końca marca bo inaczej ominie go promocja ze zniżka 50%/100% i tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy to znaczy iż można obiecać klientowi złote góry a póżniej go olać i lekceważyć. Napisze jedno , mam trzy platformy cyfrowe i żadna tak jak Cyfra+ nie zlekceważyła sobie i zrażiła klienta po 2 tygodniach bycia z nią związanym. Lecz nie ma się co dziwić skoro we władzach firmy są francuzi związani z France Telecom który nie jest uważany za ućciwego względem klienta i pracownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodadzą TVP HD :) zdążą raczej

 

a co ma polsat powiedzieć, tam obiecują nie tylko 1 ale aż kilka kanałów SD i HD, eksperci od obiecywania złotych gór :) rok temu polsat obiecywał "do świąt 2008" dodać BBC HD ale nie dodali do dziś heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol, skąd ta pewność, że Cyfra dołączy TVP HD :?: . Nikt nigdzie tego oficjalnie z Cyfry+ nie potwierdził, a to co wypisują to zwykłe plotki bez pokrycia. Co do BBC HD, to CP nie ma tu nic do gadania, ponieważ to nie od nich zależy. To BBC Worldwide będzie nadawcą tego kanału i dopóki ten nie wystartuje, to nie dołączy do CP. Proste i logiczne chyba, nie :?:

 

@taiszo, widać, że masz słabą wiedzę na temat polskich platform satelitarnych :> . TVP HD nie jest na wyłączność w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko pokazuje żałosny poziom CP, bo skoro nie byli dogadani z BBC to po co oficjalnie publicznie już rok temu obiecywali dodać BBC HD ? powinny być jednak pewne standardy i składane obietnice dopiero po chociaż podpisaniu wstępnych umów a nie robić puste nadzieje

 

N nie ma na wyłączność TVP HD :) oficjalnie jest też na platformie TVP ( lol ), na obu platformach na kanałach nr4, więc coraz więcej portali piszczy o dodaniu go do CP i C+ ale plotki to tylko plotki, może to bardziej zachcianki ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkodą nie jest kasa tylko brak chęci C+ i CP dodania tego kanału. Pamiętacie wywiad z Farfałem w SK? Mówił że platformy nie były zainteresowane TVP HD ani Historia nawet za darmo, a do niedawna nie były nawet TVP Sport (tu myślę że nacisk abonentów zrobił swoje). Podejrzewam że chodzi o wykończenie konkurencji poprzez zablokowanie im kanałów dystrybucji. A niewątpliwie silna TVP z dobrymi kanałami tematycznymi byłaby taką konkurencją dla platform. W świetle powyższego widać jak pilną sprawą jest posiadanie własnej platformy przez TVP, najlepiej FTA lub FTV. Farfał to rozumiał ale czy będą rozumieć to jego następcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przeszkodą w dodaniu TVP HD była tylko kasa to teraz TP ma nóż na gardle / straty za [beep]rów/ 200 mln. ,więc teoretycznie powinni sporo zejśc z ceny.Plus więcej odbiorców to droższa reklama.

podobno na platformie TVP juz jest krzyżyk, zdechła i jest podcinane gardło trupowi

 

niewiem czy dla nas to dobrze czy nie, ale może daje to większe szanse na dodanie TVP HD do Cyfry+ skoro juz nikt poza garstką polaków mających N nie ma dostępu do tvp hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, rodzimi politycy nas olali, teraz aby mieć dostęp do paczki TVP trzeba grzecznie poprosić żabojadów i następnie im zapłacić. Cóż za ironia. Przecież Nki nie wezmę tylko ze względu na TVP HD i Historia. A Historia też by sie przydała w ramach Cyfry bo to dobry kanał a ma wkrótce zniknąć w mpeg2 i tym samym dla wielu abonentów zniknie całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobal kanal History Channel po polsku na Cyfrze+ (jako jedyni go mają), nawet sie nie spodziewalem ale ciekawe dokumenty mial, naprawde fajny kanał (mialem tylko przez 2 tygodnie az do konca pierwszego miesiąca cyfry, od 1 grudnia mam juz podstawowy+ canal+ i tam nie ma history)

 

nie wiem o jakim "Historia" mówisz, ale jest też TVP Historia, ten kanał mam bo nadaje za darmo FTA z astry

 

N zupelnie nic nie ma, kiedys myslalem nad ich ofertą, to tam poza 1 meczem ligi mistrzów raz na miesiąc we wtorki nic a nic nie ma, stracili nawet prawa do NFL i innych amerykańskich.... po prostu śmiech a nie kanał sportowy, a środowe mecze głównego pasma nSport pokrywają sie zawsze z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że kanały TVP będą znów niekodowane z satelity Astry :] jak najszybciej, jakość tych kanałów była o wiele lepsza niż z HB :>i będziemy je mogli zobaczyć w jako kanały FTA a jeśli chodzi o Cyfrę+ to wprowadzi coś naprawdę dobrego do swojej oferty np.jakieś dobre kanały muzyczne z dobrą jakością tzn.jakiś MCM oraz paczkę MTV a jeśli chodzi o sport to żadnych sportklubów lepiej niech wprowadzą ESPN-a Americe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciekawe gdzie obiecany jeszcze jeden kanal ... ktory obiecywali w chwili wlaczenia HISTORY ...

 

za chwile koniec roku i CISZA ... :/ podejrzana sprawa :)

Podejrzana? Może jednak nie. Tym razem Cyferka może dotrzymać słowa i zrobić nam świąteczną niespodziankę. Discovery Historia zmienia transponder na "bardziej przyjazny" choćby dla Cyfry+. Mam na myśli 11,508V i podmianę ID na Discovery Historia. Choć oficjalnie ma to związek z platformą Orange. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa programy o podobnej nazwie:

jeden to typowo polski TVP HISTORIA - dostepny dla wszystkich z satelity Astra niekodowany (FTA)

drugi to zagraniczny w języku polskim HISTORY - dostepny w Canl+ od pakietu komfortowego+ wzwyz.

 

3 kanały, bo oprócz wymienionych jeszcze wspominany Discovery HISTORIA. BTW wolałbym TVPHISTORIA na C+ niż obecne HISTORY, które jest niczym innym jak mutacją HISTORY CHANNEL. Pomijam już, że ten ostatni jest bardziej ogólnononaukowy niż historyczny, to programy na nim nadawane w stylu Hannibal - A Carthaginian SLAUGHTERER wzbudzają mój uśmiech politowania, szczególnie jeśli w "inscenizowaniu" Hannibalowskich perturbacji udział bierze "łysol" a al "WAR of GODS 3" z PS 3, który jakoby pogromcę Emiliusa Paulusa przypomina :lol2::lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...