Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również pisałem do Cyfry + (dziś) w sprawie kanału History, otrzymałem odpowiedź, że istnieje taka możliwość jak włączenie tego kanału na weekend. Następny weekend będzie więc z tym kanałem i podejmę decyzje czy warto brać komfortowy ze względu na niego.

 

Gdyby nie forum to bym nie wiedział, że taka możliwość istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pisałem do Cyfry + (dziś) w sprawie kanału History, otrzymałem odpowiedź, że istnieje taka możliwość jak włączenie tego kanału na weekend. Następny weekend będzie więc z tym kanałem i podejmę decyzje czy warto brać komfortowy ze względu na niego.

 

Gdyby nie forum to bym nie wiedział, że taka możliwość istnieje.

 

ale tylko sam kanał history,czy cały pakiet komfortowy +? .Ja mam w tej chwili pakiet podstawowy+ i tez bym sobie zobaczył ten kanał history co on jest wart.czy moge wziąśc cały pakiet komfortowy+ na weekend ,czy tylko sam kanał history?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zainteresowany odpowiedzią na pytanie czy mając pakiet podstawowy+ można w wybrany przez siebie weekend obejrzeć "testowo" całą zawartość pakietu komfortowego+, a nie "tylko" wybrany program wchodzący w jego skład. Proszę o konkretne info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że jednak jest taka opcja. Widocznie jak wczoraj około godz. 21 dzwoniłem to miła pani na infolinii już była jedną nogą w domu i nie chciało jej się na ten temat rozmawiać. Dzisiaj zatelefonuje jeszcze raz i zamówię sobie na przyszłą sobotę wyższy pakiet.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: Czy mając pakiet powitalny+ mogę sobie w ten sposób uruchomić np. pakiet komfortowy czy tylko podstawowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszke o projekcie 48H.

Mam komfortowy+, C+, C+HD, 3xHD i zapytałem co mogę zamówić na weekend :)

Oto co dostałem z ICA:

 

(...) ma Pan możliwość skorzystania z projektu 48H. Projekt ten umożliwia bezpłatny dostęp do wybranych opcji i kanałów przez okres 48 godzin, od godziny 24:00 w piątek do godziny 24:00 w niedziele.

 

Może Pan w ramach ww. projektu wybrać jedną z poniższych opcji:

 

- opcja Premium CANAL+,

- opcja Premium HBO,

- opcja Filmbox,

- opcja Cinemax,

- opcja 5x HD (Animal Planet HD, National Geographic HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD),

- opcja Premium HD (warunkiem skorzystania z tej opcji jest posiadanie dołączonych CANAL+ oraz HBO),

- kanały tematyczne (kanały z pakietu Komfortowego+, które nie są dostępne w pakiecie Podstawowym i Podstawowym+).

 

Obecnie w ofercie projektu 48h pakiety Prestiżowy+ i Prestiżowy HD+ nie są dostępne. Jeśli taka możliwość się pojawi, zostanie Pan o tym poinformowany.

 

Możliwość skorzystania z tej oferty istnieje raz na trzy miesiące (4 razy do roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiolek :arrow: skorzystałem z formularza na stronie i napisałem takiego maila:

 

Witam,

 

Dowiedziałem się niedawno, że istnieje taka opcja jak "Projekt48". Czy w takim razie byłaby możliwość z niej skorzystania? Jeżeli tak, to proszę o aktywację pakietu komfortowego na najbliższy weekend.

 

Pozdrawiam

 

I to wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiolek :arrow: skorzystałem z formularza na stronie i napisałem takiego maila:

 

Witam,

 

Dowiedziałem się niedawno, że istnieje taka opcja jak "Projekt48". Czy w takim razie byłaby możliwość z niej skorzystania? Jeżeli tak, to proszę o aktywację pakietu komfortowego na najbliższy weekend.

 

Pozdrawiam

 

I to wszystko ;)

 

Serdeczne dzięki za odpowiedź. O takie info mi właśnie chodziło...

 

No ale chyba podałeś im jeszcze nr abo bo tak to im gratuluję że sami odgadli komu włączyć

 

Przy pisaniu maila za pomocą formularza na stronie Cyfry+ jednym z wymaganych warunków jest podanie numeru abonenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to taka sama sytuacja, jak Boomerangiem. Cyfra+ także tym kanałem się nie interesuje. Albo zmieniamy platformę, albo zaciskamy zęby nie oglądamy upragnionych kanałów w upragnionej platformie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...