Skocz do zawartości

Zabawa związana z stacjami telewizyjnymi


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem gra powinna toczyć się dalej od momentu w którym po raz pierwszy kanał powtórzył się. Po tym reszta postów do kosza i gra toczy się dalej. Ubolewam jeszcze raz, że ten co tę zabawę rozpoczął zachował się nieodpowiedzialnie bo zniknął. Potrzebny tu jest jakiś strażnik. Mogę się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra powinna toczyć się dalej od momentu w którym po raz pierwszy kanał powtórzył się. Po tym reszta postów do kosza i gra toczy się dalej. Ubolewam jeszcze raz, że ten co tę zabawę rozpoczął zachował się nieodpowiedzialnie bo zniknął. Potrzebny tu jest jakiś strażnik. Mogę się tym zająć.

 

No przecież pogrupowałem stacje telewizyjne na polskie i zagraniczne jak prosiliście.

Zresztą nigdzie nie obiecywałem że będę to wszystko uporządkowywał, tylko zarzuciłem pomysł.

Jak chcesz to się tym zajmij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumie nowe zasady, kto ma ukladac ta ramowke ?

każdy użytkownik może układać ramówkę!!! nowy temat w hydeparku pt. Zabawa W telewizję stworzy niebylejaki Tomo21 a nowy post ruszy najprawdopodobniej jak Tomo21 się wyrobi!!!! po za tym w pierwszym poście będą zasady i regulamin gry i pamiętajcie każdy użytkownik może grać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa jest bardzo fajna.. ale niestetychybaNie ma innego wyjścia nic zacząć zabawe od pczątku i każdy kto zabrał głoś niech spisuje na kartce kolejne kanały.

 

Podiba mi sie też propozycja którą podał użutkowni @Telewizja Urbański

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Ośrodek TVP Poznań jest już osobną jednostką więc można go śmiało ocenić więc nadrabiając zaległości to zrobię:

Wady: Czasem zbyt duża ilość wiadomości ze stolicy regionu w "Teleskopie"

Zalety: Duża ilość serwisów "Teleskopu" ciekawe programy oraz wyśmienita oprawa graficzna

 

Teraz pora na EDUSAT:

Wady: Ograniczenie zasięgu stacji (czy ten kanał jeszcze istnieje?)

Zalety: Ciekawe wykłady

 

Następna stacja: TVP Regionalna (pasmo wspólne)

 

Co do nowej zabawy to uważam że dla jasności powinna być ona w osobnym temacie - ta osobna może być pod warunkiem że ktoś będzie prowadził listę wykorzystanych stacji. Najlepiej byłoby gdyby jej autor jako pierwszy przedstawił swoją ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...