Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@CPN, sportowych jest już za duż w CP, więc na chwilę obecną wystarczy (wątpie, aby w nabliższym czasie coś z kanałów sportowych doszło). Eska TV jest niekodowana z 13'E także można ją odbierać bez problemu posiadając dekoder HD. Kanał Discovery już od dawna dostępny jest w ofercie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowych może i dużo, ale nie ma co na nich oglądać niestety, dla mnie jako fana piłki nożnej :( Ligi najciekawsze ma Canal+, Liga Mistrzów to nSport. Jedynie Bundeslige ma Eurosport 2 i teraz Ligue 1 w Orange Sport Info. Reszta to raczej takie zaklinanie rzeczywistości. Przynajmniej narazie nie mogę się przekonać do holenderskiej, szkockiej czy rosyjskiej. O Viasatach zapomniałem fakt:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CPN, sportowych jest już za duż w CP, więc na chwilę obecną wystarczy (wątpie, aby w nabliższym czasie coś z kanałów sportowych doszło). Eska TV jest niekodowana z 13'E także można ją odbierać bez problemu posiadając dekoder HD. Kanał Discovery już od dawna dostępny jest w ofercie CP.

 

Eska TV wiem że jest niekodowana ale nie mam odpowiedniego dekodera i o dziwo nie znalazlem jej skanując tp na ktorym jest.

Nie chodzi mi o Discovery Channel tylko o Investigation Discovery, Discovery Historia i Discovery Travel and Living

Mam nadzieje że jakieś kanały sportowe jeszcze dadzą bo i tak przeskakując przez kanały oglądam mało ciekawych pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy się tak uparliście na ten Discovery Travel & Living. Ten kanał jest najsłabszy ze wszystkich kanałów Discovery. Z podróżami to już w ogóle ma mało wspólnego. Dużo na tym kanale programów lifestyle'owych plus śluby, ciąże etc. Uważam, że powinni zmienić nazwę tego kanału na Discovery Lifestyle. Co do FilmBoxów, to moim zdaniem dobrze się stało, że CP nie dodał FilmBox Extra i FilmBox Family, bo to są słabe kanały, których nie warto dodawać do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dekoder SD to ESKA TV nie wyszukasz.

Jedyne kanały sportowe jakie mogą dodać to chyba Sportkluby.Na Discovery Travel & Living to raczej bym nie liczył,w końcu nie po to go zamienili z Travel Channel żeby teraz znowu go dodawać.

 

Ze sportowych zostało jeszcze 3 kanały:

- Sportklub

- Sportklub+

- ESPN America

 

Jakby je dodali to by mieli najwięcej kanałów sportowych w ofercie :jupi:

 

Kiedy nastąpiła podmiana Discovery Travel and Living na Travel Channel??? 2007 rok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ne_ho To szkockie badziewie olej. Myślę, że do Premier Ligi, a w szczególności Eredivisie jakoś się przekonasz. Wbrew pozorom są to całkiem ciekawe i niezłe ligi.

 

Ze sportowych zostało jeszcze 3 kanały:

- Sportklub

- Sportklub+

- ESPN America

Jeszcze Motors TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie masz co liczyć na Orange Sport, wszystko za sprawą praw do nadawania Ekstraklasy, które zostały nabyte wspólnie z C+, umowa zabrania udostępniać konkurencyjnym platformom cyfrowym oraz kablówkom tej stacji.

Dlatego też kanał Orange Sport dostępny jest jedynie w Cyfrze i platformie cyfrowej Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN HD nie będzie, bo to exclusive n`ki. Animal Planet HD to za wartościowy kanał, żeby dawać go za darmo. Jeżeli dołączyłby TVP HD, to może do familijnego, ale biorąc pod uwagę sytuacje finansową TVP, to kanał też mógłby być za dodatkową opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie trzeba rozumieć. To po prostu widać gołym okiem, ponieważ Sportkluby prezentują niski poziom. Trafiły do N tylko dlatego, że ta platforma ma słabą ofertę programową, a tylko te kanały były do wzięcia. Obecnie oferta sportowa CP jest pełna i zawiera wszystkie najważniejsze kanały o tejże tematyce, więc wątpie, aby zarząd CP uważał Sportkluby za niezbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...