Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat i TV4 powinny być dostępne i w Cyfrze i w N i TnK. Jednak nie oszukujmy się jakby do TnK trafiły Polsat i TV4 to Pakiet Mini CP straciłby najbardziej na rzecz TnK, co wyszłoby na złe CP.

 

TV4 jest dostępny dla abonentów Cyfry+ i CP.

Gdyby Polsat i TV4 zostały włączone zarówno do N i TnK, Cyfrowy Polsat starciłby swoja pozycję jako ta platforma która posiada w swojej ofercie wszystkie kanały nadawane naziemnie - tak się przynajmniej reklamowali (z TVP Info to troche ściema, ponieważ żeby ten program odbierać należy nastawić sobie antenę na Astrę...) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wszystko , tylko nie Comedy Central , jest na Astrze , niekodowany i to jest straszny szajs .

Już niemcy planują go połączyć z innym , gdyż ma strasznie małą oglądalność.

 

Już chyba połączyli z Nickiem. Bo ja wiem - hitem może nie byłby CC, ale zawsze coś więcej do popatrzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ogladam CC czasami.

Co do wersji niemieckiej - wylaczaja bo widzom nie podobal sie dubbing (nie ma lektorow tylko chory dubbing!) i przestali ogladac :)

U nas przynajmniej tego glupstwa nie popelnili. Chociaz w South Park i innych kreskowkach powinny byc napisy.

Cale szczescie, ze na Canal+ sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i TV4 powinny być dostępne i w Cyfrze i w N i TnK. Jednak nie oszukujmy się jakby do TnK trafiły Polsat i TV4 to Pakiet Mini CP straciłby najbardziej na rzecz TnK, co wyszłoby na złe CP.

 

TV4 jest dostępny dla abonentów Cyfry+ i CP.

Gdyby Polsat i TV4 zostały włączone zarówno do N i TnK, Cyfrowy Polsat starciłby swoja pozycję jako ta platforma która posiada w swojej ofercie wszystkie kanały nadawane naziemnie - tak się przynajmniej reklamowali (z TVP Info to troche ściema, ponieważ żeby ten program odbierać należy nastawić sobie antenę na Astrę...) :lol:

 

Ciekawy czy kanały TVN-u będą w słonecznej platformie. Styczeń miesiącem prawdy czy TVN podpisze umowę na swoje kanału w CP. Może pora coś wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Historia raczej nie wchodzi w grę, ale dołączenie CNBC Biznes, TVN Lingua i Religia.tv i prawne usankcjonowanie obecności TVN Warszawa uważam za więcej niż realne.

Bo ITI wie co robi.

Zamiast ograniczac widzom dostepn do swoich kanalow (jak to robi Solorz z Polsatem) oni sprzedaja swoje kanaly wszystkim i dobrze na tym wychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje z tym discovery historia to troche przesadziłem ale coz trzeba wierzyć nawet jak szanse są bliskie zero.Co do pozostałych kanałów- jak sie dogadają to szanse są duże na dołączenie ich.Zależy też jaka to bedzie wymiana.no bo np jeśli iti daje cp kanały tvn turbo i tvn style to dlaczego nie zarządać od nich w zamian np polsat play i polsat cafe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
bo np jeśli iti daje cp kanały tvn turbo i tvn style to dlaczego nie zarządać od nich w zamian np polsat play i polsat cafe?

pytanie tylko po co co??? Aby zaśmiecić swoja ofertę chyba nie o to chodzi w tej platformie n??

 

kiedyś jeszcze chciałem comedy central... Teraz już mi nie zależy wkrótce pisze wypowiedzenie i nie prędko wrócę do takiego stanu jak jest teraz (dekoder od CP)

w przyszłości tylko i wyłącznie moduł na pakiet mini (najchętniej w opcji pre-paid)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...