Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DSF TYLKO Z ASTRY?

czy da rade odbierać dsf za pośrednictwem cp?

Da radę, ale musiałbyś:

1. w takim stanie jak obecnie (czyli antena i konwerter "single") ciągle przestawiać antenę z HB na Astrę żeby oglądać DSF; z Astry na HB żeby oglądać CP - dużo roboty żeby oglądać jeden kanał z Astry :twisted:

2. zmienić obecny konwerter single na monoblock;

3. kupić drugi konwerter, uchwyt, przełącznik DiSEqC i trochę kabla

Do tego oczywiście odpowiednie ustawienia trzeba wprowadzić w dekoderze i przeszukać satelitę i tym sposobem masz nie tylko DSF, ale też TVP INFO, TVP Historia oraz TV TRWAM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kino! jesli sie nie myle wspolpracuje z Canal+ Cyfrowy lub jest nawet tworzony przez ta firme. Wiec kanal raczej tylko pozostanie w Cyfrze.

 

Hallmark znowu jest produkowany przez SPI ale jest zwiazany umowa na wylacznosc z Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kino! jesli sie nie myle wspolpracuje z Canal+ Cyfrowy lub jest nawet tworzony przez ta firme. Wiec kanal raczej tylko pozostanie w Cyfrze.

 

Ale Kino! jest kanałem made by Canal+ więc raczej nie ma szans na obecność w innych platformach.

 

Hallmark znowu jest produkowany przez SPI ale jest zwiazany umowa na wylacznosc z Cyfra.

 

Nie przez SPI tylko przez NBC Universal i nie jestem pewien czy czasem jakoś nie wygasła już ta wyłączność - ktoś o tym kiedyś pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ja bym chciał oba kanały Viasatu, History, TVP Sport i może jeszcze jakis kanal z amerykańskimi sportami typu nhl nba nfl itd. nie wiem może ESPN America, NBA TV lub jakiś inny dostępny w europie

Na NBA TV nie licz - nie ma go w Polsce, do tego prawa do pokazywania NBA u nas ma Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chcial zeby dodali jakis kanal muzyczny do familijnego (ale dobry nie cos takiego jak viva,że same jakieś dziwne programy nadają)

 

Ooo... Dobra myśl ;) Tyle że tylko dwie stacje muzyczne po polsku są FTA: właśnie VIVA i 4fun.tv. Ciekawe czemu lepsze stacje muzyczne dają do wyższych pakietów, mowa o VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kanał Religia tv (ponieważ w platformie brak kanału religijnego) oczywiście Viasat History i explorer jeszcze Hallmark (co do tego kanału to jest tu coś zastanawiającego ponieważ nie ma go w ofercie obu platform natomiast jest tylko w Cyfrze+ a najciekawsze jest to że nie wiadomo czy kanał jest na wyłączność w C+) jak by to już było to by było super zwłaszcza że jeszcze żadna platforma nie ma w swojej ofercie kanałów Viasat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał TVP Historia. Genialny program. Jest oczywiście dostępny przez Astrę, ale majac starego Sagema, trzeba się tak nakombinować, że odechciewa się. Ciekawe dlaczego nie można go dołączyć do programów Polsatu, jeśli nie jest kodowany?

Jeśli będziesz w Sagemie jeszcze więcej kombinował - robił przeszukiwania - to zapchasz jego całą pamięć. Wtedy z Sagema stanie się szmelc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powroce do tematu braku dobrego kanalu muzycznego w CP(i nie tylko tu).Po zabraniu dostepu do MTVN HD-czas placic za niego 6 zl/miesiecznie zauwazylem ze tak naprawde to brakuje typowo muzycznego kanalu w telewizji.Pomijam Vive i Mtv Polska-ta sa kanaly dla nastoletnich widzow i muzyki tam jest coraz mniej,coraz wiecej za to roznego rodzaju reality show itp.Jedyny kanal jako taki nadajacy sie do ogladania to 4Fun TV.

Chcialbym miec kanal ktory nadaje muzyke przez 24 godziny na dobe.Wlaczam sobie telewizor,robie to i owo w domu a w tle cos tam sobie zawsze gra.Pamietam czasy kiedy dobra muzyke nadawala VIVA II Germany oraz VH1 Europe(nie polska wersja).Przez pewien czas mialem dostep do kanalow francuskich- MCM Europe,M6 Hits-to bylo cos swietnego no i super jakosc dzwieku i obrazu.Ostatnio wlasnie kanal MTVN HD bardzo mi sie podobal z tego wzgledu ze nadawal w wiekszosci sama muzyke i koncerty.

Moze kiedys ktos w CP wpadnie na pomysl stworzenie kanalu nadajacego wylacznie teledyski i do tego z dobrej jakosci dzwiekiem i obrazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...