Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ sopmayster na FilmBoxy możesz liczyć bo pewnie za jakiś czas w CP się pojawią, ale na TVP Info i inne kanały ze stajni TVP nie licz bo ich nie będzie. CP i TVP od kilku lat nie potrafią porozumieć się w sprawie kanałów TVP także podejrzewam, że w ciągu najbliższych 2-3 lat żaden kanał telewizji publicznej nie zasili oferty CP. Natomiast jakość TVP1 i TVP2 będzie w dalszym ciągu taka kiepska jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest jeszcze pewne (skąd źródlo) od 01.12.2008?? najbardziej mnie interesują kanaly sd

Jakbyś regularnie czytał newsy https://satkurier.pl to byś teraz nie pytał o źródło. Jak interesują Cię kanały SD, to niedługo będziesz miał Polsat International :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak CP dołączy FilmBoxy to i tak będą one w osobnym pakiecie tak jak kanały Cinemax. Także obstawiam, żę za Pakiet z FilmBoxami (FilmBox, FilmBox Extra, FilmBox Family) zaśpiewają 15 zł + 6 zł za FilmBox HD (pewnie będzie na takich samych zasadach co HBO HD, że oddzielnie nie będzie można go zamówić). Podkreślam, że są to moje domysły, ale po tym co ostatnio robi CP to wydaje się to być bardzo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moim marzeniem były by kanały TVP (w sumie to nie wiem po co)...

W sumie prawie wszystkie są niekodowane, łącznie z TVP HD (jak na razie). Mogli by dorzucić do pakietu Relax Mix TVP Sport i TVP HD.

...brakujące TVN'y i jakieś dobre programy filmowe

TVN Historia i TVN Lingua, to był by strzał w dziesiątkę, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne informacje, że do końca stycznia 2009 dojdą: Comedy Central, 4x Filmbox, pozostałe TVN'y, Nickelodeon, Discovery HD, Movies 24, Religia tv., Kids Co. Podobno są prowadzone rozmowy z tymi nadawcami, ale już tylko w kwestii ceny, bo chcą mieć najniższą aby nie podnosić za bardzo abonamentu. Na niektóre kanały już mają umowę ale chcą je wprowadzić na przełomie listopada i grudnia aby zrobić nową kampanię reklamową i chwalić się dołączeniem tak wielu kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nic nie rusza się w sprawie TVP. A Kids Co czasem nie jest na wyłączność w N-ce :?: . Ciekawe ile z tych kanałów, które wymienił @ KAMILO2810 wejdzie do CP (i czy w ogóle wejdzie) :?: :> . A poza tym (bez urazy) wiele osób tu mówiło, że ma info o nowych kanałach od osób, które pracują w CP a nic z tych kanałów się w CP nie pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sporo tego, ale jakby weszło wszystko to by nie było źle. Szkoda, że nie ma mowy o TVP. Mogliby dodać coś czego inni nie mają. Z tego co wiem to KidsCo nie jest na wyłączność.

 

A poza tym (bez urazy) wiele osób tu mówiło, że ma info o nowych kanałach od osób, które pracują w CP a nic z tych kanałów się w CP nie pojawiło.

 

Bloo411, ale można sobie popisać i poczekać czy coś się sprawdzi. Ja też do końca nie wierzę, że ktoś coś napisze to to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...