Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ICU 100. Telewizory OLED LG . Nie mam włączonego HDR-u. Trochę się dzisiaj pobawiłem z ustawieniami tzn. wyłączyłem redukcje szumów i ustawiłem trumotion na tryb własny  i jest poprawa na Eleven 4K a C+ sprawdzę jak będzie mecz. Cały czas szukam optymalnych ustawień aby wydobyć możliwości OLED-a LG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzień dobry,
mamy dla Ciebie ważną informację o zmianach, które wprowadzamy w ofercie programowej telewizji od Orange. Szczegóły poznasz poniżej.

 

Co zmieniamy w ofercie programowej
31 stycznia 2022 r. firma A+E Networks zakończy nadawanie kanału Lifetime HD, a firma Winnicki Entertainment - kanału Top Kids Jr., co oznacza, że oba kanały nie będą już dostępne w Twojej ofercie.

 

Co jeśli nie zgadzasz się na te zmiany
Jeżeli nie akceptujesz tych zmian w ofercie, to do dnia ich wprowadzenia, możesz wypowiedzieć obecną umowę. Będziemy od Ciebie oczekiwać zwrotu ulg, które Ci w niej przyznaliśmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.12.2021 o 20:11, rotalplus napisał:

Ale mają tempo w dołączeniu kanałów... Jak nikt inny... Już w tym miesiącu 5 kanałów. Już niewiele kanałów na rynku pozostało co nie ma w Orange..

A Active Family nadal jest tylko w dodatkowym pakiecie extra+ na który podpisuje się osobna umowę na czas określony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z faktury Orange:

22 lutego 2022 r. kanał Lifetime HD zastąpimy kanałem serialowo-filmowym Red Top TV HD. Wynika to z faktu, że firma A+E Networks zakończy nadawanie kanału Lifetime HD na polskim rynku. Do Twojego pakietu dodajemy bez dodatkowych opłat, w ramach obowiązującej umowy, nowy kanał Filmax. Wprowadzimy także zmiany w Pakiecie Komfortowym: kanał E! Entertainment zastąpimy kanałem Red Carpet, kanał SciFi HD zastąpimy kanałem Dizi. Ponadto, ze względu na wygaśnięcie umowy Orange z dostawcą zewnętrznym, wyłączymy także kanał Duck TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt " Co jeśli nie zgadzasz się na te zmiany? Jeżeli nie akceptujesz tych zmian w ofercie, to do dnia ich wprowadzenia, możesz wypowiedzieć obecną umowę. Będziemy od Ciebie oczekiwać zwrotu ulg, które Ci w niej przyznaliśmy."

 

są to kanały niegwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Orange usuwa z oferty ciekawe kanały takie jak SciFi, i E!, a zamierza je zastąpić kabaretowym Filmax, tureckimi serialami Dizi i kilkudziesięcioletnimi filmami i serialami z RedCarpet i RedTop… Masakra, Orange ma zdecydowanie najwyższe ceny pakietów telewizyjnych ze wszystkich większych operatorów a i tak usuwa kanały i zastępuje je tanimi kanałami tworzonymi jak najniższym kosztem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mtv napisał:

kabaretowym Filmax

Gdzie w obecnej ramówce tego kanału są kabarety?

 

14 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Czy te kanały Filmax i Red Carpet będą dostępne w Orange TV DTH?

Wątpię. Od kilku miesięcy nowe umowy z nowymi promocjami Orange DTH to oferta platformy C+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety jest też jedna wiadomość którą zauważyłem: kanały Novelas+, TeenNick i Eleven Sports 4 są dostępne w pakiecie Extra+ podobnie będzie ze stacją StudioMed TV ale mam nadzieję że te stacje być może w przyszłości zagoszczą w głównej ofercie Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Telewizja Urbanski napisał:

Niestety jest też jedna wiadomość którą zauważyłem: kanały Novelas+, TeenNick i Eleven Sports 4 są dostępne w pakiecie Extra+ podobnie będzie ze stacją StudioMed TV ale mam nadzieję że te stacje być może w przyszłości zagoszczą w głównej ofercie Orange.

Studiomed tez w pakiecie Optymalnym. Lepiej najpierw zweryfikowac domysły a dopiero pisać.

ze strony www " Do pakietu Optymalnego dodaliśmy nowy kanał - Studiomed. To pierwsza polska telewizja o zdrowiu i medycynie skierowana do szerokiej widowni. Jej misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia, profilaktyki zdrowotnej."

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...