Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@spello - No owszem są (wspomniane przez mnie Puls2 HD i inna niż warszawska wersja regionalna TVP; kanałów 4K w ofercie Orange IPTV nie liczę, bezpośrednia konkurencja [Netia, inne sieci kablowe występujące w więcej niż jednym regionie kraju] nie ma jeszcze takiej oferty). Znaczenie jakieś jednak jest, bo utrudnia to negocjacje z nadawcami.

 

A tak wracając do tematu: pytanie do posiadaczy oferty SAT (z grubsza jest ta sama lista co w IPTV, różnica w liście FTA) - pod którym numerem macie te Viasaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości na Sat (dzisiejsze)

37.   Epic Drama HD

246. Epic Drama HD

352. TBN Polska

460. Polsat Viasat History HD

464. Polsat Viasat Explore HD

465. Polsat Viasat Nature( w miejscu RT Dokumentary HD,który został przeniesiony na numer 468)

a w IPTV jak to wygląda?, bo chciałbym zaktualizować liste kanałów na forum

Wszystkie kanały poza TBN są dla posiadaczy EXTRA+, w Comfort+/ Optymalnym zablokowane

 

+ France 24 ENG HD / France 24 FR HD, ale jakosć jak na HD jest koszmarna

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty już są na liście w technologii satelitarnej. Inna kwestia, pakiet Bogaty jest dostępny w tej technologii? Bo jeśli nie, to po co zostały te kanały dodane?

 

Szyfrowanie było źle skonfigurowane, już działają w paczkach NC+ na DTH

Kanał E-Sport po zapytaniu ich na fb poinformował,że w ciągu kilku tygodni kanał będzie w ofercie Orange.

Mnie najbardziej brakuje Eska Tv w hd i nie rozumiem w czym problem by to podmienić.

 

E-sport będzie jutro max środa, gwarantuję...

 

A po co komu taki słaby kanał jak Eska w HD? Na satelicie też ich nie ma w HD bo oszczędzają na przestrzeni na transponderze i mają w [beep]ie widzów...  Po co Orange ma inwestować w Head End IPTV do HD żeby zrobić dobrze Solorzowi? W kablówce odpalenie takiego kanału HD to grosze a na IP kanał w reklamami przerywanymi krótkimi chwilami muzyki to kasa wywalona w błoto. Są wartościowsze kanały do odpalenia w HD.

Wszystko fajnie, tylko po co 2 kopie Epic Drama HD na liście?..

 

Czy Twój post ma na celu podzielenie się z kimkolwiek jakąkolwiek wiedzą czy poczułeś po prostu przemożną chęć napisania kolejnego pozbawionego sensu posta?

Po to są bo Orange tak zrobił to wyczerpie temat.

Dokładnie - u mnie przy IPTV zmiany w liście kanałów w większości przypadków są dokonywane równocześnie z aktualizacjami oprogramowania dekodera.

 

Wypadek przy pracy że szyfrowanie nie weszło od razu z publikacją kanałów...

W IPTV nic nie zmienili na tą chwilę.

 

Pisałem przecież, że jutro a E-Sport najpóźniej środa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawulon.wawa

Człowieku i Ty się dziwisz, że Ci admin posty.usuwa ..Jak nie umiesz odpowiedzieć na to pytanie to  nie odpowiadaj (odpowiem w Twoim stylu) Czy wniosłeś coś nowego swoim postem?

@Pawel1987

Kilka kanałów, które nie są na satelicie można by dodać , typu E-SPORT TV, 13 TV, GINX, ECHO TV, ETV( nie ten arabski czy jakis tam :D)+ odpowieniki HD (będące tylko na kablu) WP/METRO/ ZOOM/ESKA TV/ ESKA TV EXTRA/ POWER TV/ TELE 5/ TVS/STARS TV/ FOKUS TV/ DISCOVERY LIFE ( jest na sat HD)/STOPKLATKA/ REPUBLIKA/ SUPERSTACJA w dodatku brak usługi NETFLIX  poza światłowodem. ( chociaż 2 z nich maja być, zawsze jakiś mały krok do przodu)

W porównaniu z UPC/ VECTRĄ / NETIĄ czy MULTIMEDIA faktycznie źle nie jest .

na satce też kilku brakuje(możliwości techniczne są) NUTA TV/ HGTV HD/ SCI FI HD 

No i na dodatek boli to, że nie można oglądać kanałów z Astry ( u konkurencji można)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś 794 posty, czy doczepiłeś się 3 w jednym wątku?...Nie będę się z Tobą kłócić, bo nie chce nadkładać adminowi pracy-przenoszenia postów do kosza 


Zauważyłem, że informacje o programie na nowych kanałach działają tylko w tych małych planszach ( teraz/ następnie) ale po wejściu w program telewizyjny- brak EPG.
Na TBN nie ma ani tu, ani tu , ten kanał wgl ma EPG? Chyba jedyny w Orange, który nie miał dotychczas to Arte. Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Streszczenie niedostępne"

^ lub w dół i wtedy masz plansze z logotypami - wtedy puste pole ( od pewnego czasu nie pojawia się wtedy napis" informacje niedostępne" na moim WHD, nie wiem czy na wy też tak macie?), na Epic i Viasatach wtedy dobrze pokazuje informacje o programie, natomiast jak juz wcześniej pisałem, w pełnym programie tv " brak informacji" oraz strasznie rozpikselowane logo kanału w miniaturze , tak samo jak na Arte. U was też tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-Sport TV od Optymalnego? To jednak super - zważywszy na to, że nie tam (bez wykupu opcji dodatkowych np. Polsatu czy pozostałych kanałów "z plusem") zbyt wielu kanałów sportowych (choć oferta sportowa sensowniejsza niż np. Platyna w Vectrze). Tylko, że na razie tych kanałów (te potwierdzone przez stronę Orange + E-Sport TV) nie ma na liście IPTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TBN i Epic Drama już mają EIT i EPG, Viasaty też zaraz będą miały EIT i EPG. Kwestia po stronie dostawcy EPG.


@pawulon.wawa

Człowieku i Ty się dziwisz, że Ci admin posty.usuwa ..Jak nie umiesz odpowiedzieć na to pytanie to  nie odpowiadaj (odpowiem w Twoim stylu) Czy wniosłeś coś nowego swoim postem?


@Pawel1987

Kilka kanałów, które nie są na satelicie można by dodać , typu E-SPORT TV, 13 TV, GINX, ECHO TV, ETV( nie ten arabski czy jakis tam :D)+ odpowieniki HD (będące tylko na kablu) WP/METRO/ ZOOM/ESKA TV/ ESKA TV EXTRA/ POWER TV/ TELE 5/ TVS/STARS TV/ FOKUS TV/ DISCOVERY LIFE ( jest na sat HD)/STOPKLATKA/ REPUBLIKA/ SUPERSTACJA w dodatku brak usługi NETFLIX  poza światłowodem. ( chociaż 2 z nich maja być, zawsze jakiś mały krok do przodu)

W porównaniu z UPC/ VECTRĄ / NETIĄ czy MULTIMEDIA faktycznie źle nie jest .

na satce też kilku brakuje(możliwości techniczne są) NUTA TV/ HGTV HD/ SCI FI HD 

No i na dodatek boli to, że nie można oglądać kanałów z Astry ( u konkurencji można)

 

 

Bo Orange jest organizacją charytatywną a HeadEnd IPTV kosztuje grosze i Orange będzie dodawał w nieskończoność śmieciowe kanały które będzie oglądało 10 osób. Czy znasz podstawowe zasady ekonomii, biznes się robi po to żeby na nim zarabiać albo przynajmniej nie tracić, a dodawanie śmieciowych kanałów do oferty wcale jej nie uatrakcyjnia a jedynie generuje koszty w organizacji.

A gdzie ma być ten Netflix? Na satelicie? Na VDSL na starych dekoderach które są starsze niż cały Netflix i nie da się na nich zaimplementować netflixa bo mają stary chipset który nie wspiera Netflixa?

A najgorsze te kanały z astry, to jest po prostu dramat. Jakby chociaż 1% z ponad pół miliona klientów satelitarnych Orange zgłosiło taką potrzebę to można by się nad tym zastanawiać, ale jeżeli robi to jeden forumowy malkontent to może powinieneś iść do solorzowej TV jak Orange ma tak beznadziejną ofertę i pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:

  • zmianę listy (Viasaty na swoim miejscu, RT Documentary w innym miejscu na liście)
  • Comedy Central Family w jakości HD - spore różnice jakościowe względem wersji SD
  • TBN Polska (jednak SD)
  • France 24 (obydwie wersje językowe) w HD - choć w tym przypadku nawet w IPTV jakość nie powala

Nadawania Viasatów nie potwierdzę (nie mam Bogatego/Maksymalnego), a na E-Sport TV trzeba poczekać (nie ma kanału na liście)

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawulon.wawa 

1. kanał TOTV powinien być przeniesiony na właściwe miejsce - do kanałów muzycznych a nie wmieszany w inny dział

2. dlaczego tele5, polonia1 i TVS są na tak odległych pozycjach? Z kolei kanał NTL Radomsko jest na jeszcze dziwniejszej pozycji.- jak już to powinien być razem z TVS

3. mam bardzo dużo kanałów dvbt z uwagi na przygraniczne położenie. Niestety dekoder uhd88 ustawia je na pozycji 900-950 mimo że mam więcej kanałów i są one widoczne w menu DCD. Przez ten błąd nie mam dostępu do części kanałów z polskiej DVBT. - dekoder powinien ustawiać kolejne kanały na pozycji 900-990 (albo chociaż 900-980) a nie tylko 900-950.

4. brak kanałów radiowych na dekoderze w wersji SAT, mimo że są polskie FTA

5. lista kanałów w pdf na orange.pl jest nieaktualna

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziubu

E-Sport jest w HD czy SD ?   Jest jeszcze w  IPTV (293)  FB Arthouse SD/HD? Bo w końcu już nwm :/ 

 

@spello

Jeszcze ZEST TV  jest 802 , tez na dziwnej pozycji ;)

 

@pawulon.wawa

1. Na śmieciowych kanałach typu 13TV mi nie zależy, wypisałem tylko te, które można spotkać u konkurencji ( nie wspomniałem jeszcze o 2X2 HD  i TOP KIDS HD) i istnieje techniczna mozliwość ich dodania do oferty, natomiast  co do kanałów typu METRO czy POWER TV to  w interesie Orange powinno być zapewnienie klientom IPTV jak najlepszej usługi, więc podmiana wersji SD na HD , jak na przykład PULS 2

Kanał NUTA TV dla klientów sat jest nawet FTA :), więc  jesli chodzi Ci o te śmieciowe kanały to faktycznie zysku z nich nie będzie , ale podmiana na wersje HD czy dodanie polskiego kanału FTA ( zamiast arabskich) nie zrujnuje finansowo Orange.

 

2. Nie jestem jedyna osobą, która pisała do Orange w tej sprawie  :razz: , tylko w większości przypadków odpowiedź po stronie Orange wygląda tak " Nie mamy aktualnych informacji na temat planowanych zmian w ofercie Orange TV, o wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco, dziękujemy za korespondencję" :]

 

3. Czy mógłbyś drogi ekspercie uprzejmie wyjaśnić w jakim celu kanały Epic Drama  oraz Stopklatka TV są zdublowane? oraz dlaczego TBN PL trafił do oferty IPTV tylko w SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi podmianani sd na hd.

Przedstawiciel Stars Tv wspominał,że oni daja za darmo sygnal Hd dla kablówek.

..Dostałem informacje od Orange,że trwają prace nad podniesieniem do jakości HD.

W przypadku StarsTV praktycznie różnicy między SD a HD nie zobaczycie.Co do pozostałych podmiana wskazana( Metro, WP.pl.w jakości Orange IPTV nie szło tego oglądać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...