Skocz do zawartości

Polskie TV muzyczne, a stacje zagraniczne


Bloo411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli chodzi o polską wersję MTV to nasuwa się jedno stwierdzenie-jeśli dalej mają nadawać takie dziadostwo to niech lepiej wcale nie nadają.

Wiesz? Po tym co napisałeś MTV wycofuje się z Polski. Serio.

 

A wracając do zmiany szaty graficznej.... Z tego co zauważyłem to te 3 nowe listy przebojów, które pojawiły sie niedawno na antenie nie mają żadnej oprawy graficznej... Może to dlatego że chca ja wprowadzic razem ze zmiana całej szty graficznej na Vivie :>

 

Zgaduj zgadula. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co tam grafika, w dzisiejszych czasach Viva powinna przejść na format 16:9 i wtedy będzie więcej miejsca na wykonawców i wszystko się zmieści :smile: 90% nowych klipów jest produkowanych w panoramie, więc dlaczego katują nas letterboxem ???!!!

Nie mam pojęcia, ale w Niemczech na kanałach MTV Networks w 16/9 lecą... reklamy!!! Tak, do takiego absurdu można doprowadzić. Widać w Niemczech reklamodawcy nie mieli problemu ze zmianą formatu, więc wymusili na stacjach nadawanie ich we właściwych proporcjach, bez letterboxu. Niestety żadnego teledysku kręconego w 16/9 na niemieckim MTV czy VIVA nie widziałem - wszystko leci w letterboxie. Czyli u nas też nieprędko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na MTV nie ma napisów wogóle. Pewnie testują nową grafikę.

Znalazłem to na alex music:

" MTV Germany has been testing with new graphics at about 3 o'clock in the morning.

This new graphics set is officially in use on MTV Adria since the 15th of June and will probably be introduced

on all other local versions of MTV from the 1st of July."

A nowa grafika na MTV Adria jest beznadziejna, małe bardzo litery i logo MTV z lewej strony.

http://www.itizaps.net/zapper-mtv-adria ... tion=&id=&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MTV nie ma napisów wogóle. Pewnie testują nową grafikę.

 

Chodzi tu o Polskie czy o Niemieckie MTV?

 

" MTV Germany has been testing with new graphics at about 3 o'clock in the morning.

This new graphics set is officially in use on MTV Adria since the 15th of June and will probably be introduced

on all other local versions of MTV from the 1st of July."

 

"MTV Niemcy testowało nową grafikę około godziny 3 nad ranem.

Nowa grafika jest oficjalnie używana przez MTV Adria od 15-ego Czerwca i prawdobodobnie będzie wprowadzona

we wszystkich lokalnych wersjach MTV od 1-ego Lipca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nowa grafika podoba jak i logo ekranowe. Jest prosta, nie prze bajerowana, estetyczna. A pisanie, że jest zrobiona jak w Paincie to lekka przesada - żeby ktoś tak zrobił zamiast krytykować. :D Ale w Paincie oczywiście. :D Nie mniej jednak to kolejna zmiana oprawy - poprzednia była wprowadzona niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podobno nowy kanał tematyczny MTV Networks Polska startuje we wrześniu tego roku? Gdzieś w jakiejś gazecie mój znajomy przeczytał wywiad z pania prezes MTV Netwroks PL Izabellą Willey. Ramówki MTV i VIVY PL są przebudowywanie od paru miesiecy. Zapewne powodem tego jest tematyka nowego kanału? Może to być albo MTV Base z muzyką R'N'B i Hip Hop albo MTV Pulse z muzyką Rock, Alternative, Pop-rock i Punk-Rock? Zobaczymy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam trochę Off-Top'owe pytanie :D

 

Czy VIVA z Szwajcarii jest FTA i czy ma grafikę z VIVA Germany ?

 

PS: Z tego co widzę to VIVA SCHWEIZ nie jest "zniszczona" i można "zobaczyć" na niej muzykę (przez cały dzień i w nocy leci: "NACHTEXPRESS", a wieczorem od 20:15: "CLIP TRIP"... jest parę "szołów z MTV" ale o 0:00 lub 1:00 w nocy) .

 

Nie mam jeszcze zeza HOTBIRD+ASTRA1, więc nie mogę sprawdzić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...